výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OP družstev mladšího žactva

Hodonín (9. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.22
2 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.32
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.44
4 Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.67
5 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.31
6 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.34
7 Šimon PálkaŠimon Pálka 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.04
Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BurianMatouš Burian 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.00
2 David SuchánekDavid Suchánek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.96
3 Ivan DanihelIvan Danihel 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.23
4 David OpluštilDavid Opluštil 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.58
5 Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.23
6 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.03
Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.60
2 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.63
3 Bronislav GajdaBronislav Gajda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.76
4 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.94
5 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.13
6 Antonín ChovanAntonín Chovan 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.49
7 Dominik TrávníčekDominik Trávníček 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 12.70
Viktor ČíhalViktor Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.05 7.00
2 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.30 5.00
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.39 4.00
4 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.54 3.00
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.63 2.00
6 Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.76 1.00
7 Bronislav GajdaBronislav Gajda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.76
8 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.83
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.84
2 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.16
3 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.24
4 Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.33
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.89
6 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.16
7 Sára KántorováSára Kántorová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.48
8 Klára FojtíkováKlára Fojtíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.67
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.59
3 Simona TománkováSimona Tománková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.86
4 Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.14
5 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.29
6 Kateřina PleskačováKateřina Pleskačová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.50
7 Ivana ChrastinováIvana Chrastinová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.70
8 Jůlie StančišováJůlie Stančišová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.06
2 Adéla TománkováAdéla Tománková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.47
3 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.88
4 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.68
5 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.84
6 Petra HošováPetra Hošová 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.76
Daniela GoišováDaniela Goišová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BučkováBarbora Bučková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.42
2 Anna PříkazskáAnna Příkazská 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.95
3 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.81
4 Klára ŽeravskáKlára Žeravská 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.18
5 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.51
2 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.10
3 Nela ŽampachováNela Žampachová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.26
4 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.52
5 Romana FojtíkováRomana Fojtíková 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 11.53
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.66 7.00
2 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.76 5.00
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.85 4.00
4 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.11 3.00
5 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.20 2.00
6 Barbora BučkováBarbora Bučková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.25 1.00
7 Adéla TománkováAdéla Tománková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.29
8 Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.47
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 19.92 7.00
2 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.20 5.00
3 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.87
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.94 3.00
2 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.98 2.00
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.77 1.00
4 Bronislav GajdaBronislav Gajda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.93
5 David SuchánekDavid Suchánek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.78 4.00
2 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 23.93
3 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.68
4 Matouš BurianMatouš Burian 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 24.87
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.19 3.00
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.60 2.00
3 Nikol KlusákováNikol Klusáková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.37
4 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.56
5 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.49
6 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.08 4.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.74
3 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.75
4 Nela ŽampachováNela Žampachová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.00
5 Jůlie StančišováJůlie Stančišová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.57
Kateřina PleskačováKateřina Pleskačová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.79 1.00
2 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.96
3 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.23
4 Ivana ChrastinováIvana Chrastinová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.37
5 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová 07 AC ČejkoviceAC Čejkovice 27.64
6 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová 06 AC ČejkoviceAC Čejkovice 29.18
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.57 7.00
2 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.73 5.00
3 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.48
4 Terezie UherkováTerezie Uherková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.11
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.07
Daniela GoišováDaniela Goišová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 42.81 7.00
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 48.57 5.00
3 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 51.37 4.00
4 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 54.51 3.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.48 7.00
2 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.45 2.00
3 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 60.73
4 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 67.10
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BučkováBarbora Bučková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 49.04 5.00
2 Adéla TománkováAdéla Tománková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.04 4.00
3 Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.51 3.00
4 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 54.83 1.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:31.35 7.00
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:31.70 5.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:39.10 4.00
4 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:52.89 3.00
5 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:07.12 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:45.27 7.00
2 Terezie UherkováTerezie Uherková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:45.92 5.00
3 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:50.84 4.00
4 Katarína VedrováKatarína Vedrová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:54.26 3.00
5 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:55.06 2.00
6 Nikol KlusákováNikol Klusáková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:13.04 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.43 7.00
2 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 12.02 5.00
3 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.30 4.00
4 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.34 3.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.21 7.00
2 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 12.46 5.00
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.81 4.00
4 Katarína VedrováKatarína Vedrová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.17 3.00
5 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.95 2.00
6 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.79 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jungwirth, Hřebačka, Hruška L., Kalábek Jungwirth, Hřebačka, Hruška L., Kalábek Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 36.03
MB Sedláček, Kratochvíl, Martinec, Krša Sedláček, Kratochvíl, Martinec, Krša AC ČejkoviceAC Čejkovice 35.98
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Příkazská,Sedláková, Matyášová, Uherková "B" Příkazská,Sedláková, Matyášová, Uherková Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 34.86 7.00
2 "A" Vrbová, Hercogová, Maděřičová, Špačková "A" Vrbová, Hercogová, Maděřičová, Špačková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.36 5.00
3 "A" Adamcová, Horňáková, Macúchová,Bučková "A" Adamcová, Horňáková, Macúchová,Bučková Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 37.88 3.00
4 "A" Koedulíková, Gertnerová, Mašková, Minaříková P. "A" Koedulíková, Gertnerová, Mašková, Minaříková P. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 38.49 2.00
5 "B" Semotánová, Pavlušová, Levková, Minaříková M. "B" Semotánová, Pavlušová, Levková, Minaříková M. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 41.45
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Blažková, Bohdálková, Petrásková, Krejčiříková "B" Blažková, Bohdálková, Petrásková, Krejčiříková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37.87 4.00
2 "C" Gruberová, Tomšicová, Kántorová, Ježová "C" Gruberová, Tomšicová, Kántorová, Ježová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 39.25 1.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.43 7.00
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1.40 5.00
Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.40 7.00
2 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.37 5.00
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.25 4.00
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.20 3.00
5 Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1.15 2.00
Simona TománkováSimona Tománková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 5.02 7.00
2 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.70 5.00
3 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 3.85 4.00
4 Vladimír KalábekVladimír Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.40 3.00
5 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.29 2.00
6 Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.26 1.00
7 Lukáš HruškaLukáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.03
8 Ondřej ČtvrtečkaOndřej Čtvrtečka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 2.70
9 Antonín ChovanAntonín Chovan
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 2.70
10 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 2.36
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4.55 7.00
2 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.29 5.00
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.84 4.00
4 Magda HercogováMagda Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.81 3.00
5 Anna PříkazskáAnna Příkazská
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.75 2.00
6 Aneta MacúchováAneta Macúchová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.69 1.00
7 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.68
8 Sabina PavlušováSabina Pavlušová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.38
9 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.37
10 Ivana ChrastinováIvana Chrastinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.31
11 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.23
12 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.19
13 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2.97
14 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 2.82
15 Jůlie StančišováJůlie Stančišová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2.77
16 Kateřina PleskačováKateřina Pleskačová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2.68
17 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 2.56
Petra HošováPetra Hošová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 NM
Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 NM
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 09.42 7.00
2 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 09.21 5.00
3 Adéla TománkováAdéla Tománková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.83 4.00
4 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.66 3.00
5 Eliška PokorováEliška Pokorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.26 2.00
6 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.09 1.00
7 Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.02
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 08.03 7.00
2 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.79 5.00
3 Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.41 4.00
4 Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.20 3.00
5 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.81 2.00
6 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.67 1.00
7 Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 06.47
8 Zdeněk MlýnskýZdeněk Mlýnský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 05.63
9 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 05.61
10 Tomáš BudovičTomáš Budovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 05.10
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš KršaMatyáš Krša
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 49.13 7.00
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 40.44 5.00
3 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 40.06 4.00
4 Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 39.74 3.00
5 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 37.68 2.00
6 František KošuličFrantišek Košulič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 37.27 1.00
7 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 37.14
8 Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 35.71
9 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 35.06
10 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 32.03
11 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 29.90
12 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 28.94
13 Lukáš HruškaLukáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 27.29
14 Matouš BurianMatouš Burian
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 26.78
15 Zdeněk MlýnskýZdeněk Mlýnský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 26.68
16 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 26.56
17 Antonín ChovanAntonín Chovan
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 24.49
18 Dominik TrávníčekDominik Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 22.78
19 Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 21.75
20 David MartinecDavid Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 21.28
21 Tomáš BudovičTomáš Budovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 19.81
22 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 19.80
23 Tomáš HruškaTomáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 19.25
24 Lukáš TrávníčekLukáš Trávníček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 17.64
25 David OpluštilDavid Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
08 15.41
26 Šimon PálkaŠimon Pálka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 08.32
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 42.25 7.00
2 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 34.81 5.00
3 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 31.72 4.00
4 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 30.80 3.00
5 Tereza PetráskováTereza Petrásková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 30.31 2.00
6 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 25.13 1.00
7 Tereza ŠpérováTereza Špérová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 24.15
8 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 24.14
9 Nikol KlusákováNikol Klusáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 24.09
10 Eliška PokorováEliška Pokorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 23.87
11 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 21.56
12 Romana FojtíkováRomana Fojtíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 17.85
13 Sára KántorováSára Kántorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 17.54
14 Simona TománkováSimona Tománková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 17.14
15 Klára FojtíkováKlára Fojtíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 15.53
16 Klára ŽeravskáKlára Žeravská
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 15.26
Daniela GoišováDaniela Goišová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 DNP
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 105.00
2 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 036.00
3 KYJOV KYJOV Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 021.00
4 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 019.00
Poznámky:
Stav po: dálka, koule 3kg, 60 m př., 800 m, 300 m, 60 m, 150 m, kriket, výška, 150 m, 150 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 093.00
2 KYJOV KYJOV Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 062.00
3 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 044.00
4 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 020.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., kriket, 800 m, 300 m, 60 m, 150 m, 4x60 m, koule 2kg, dálka, výška, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 4 závodníků