Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha-Juliska (22. 6. 2016)
skok vysoký - Žáci (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.74 11.00
2 Adam MíkaAdam Míka 011002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.60 9.00
3 David SeidlDavid Seidl 020906 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.50 8.00
skok vysoký - Žákyně (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 015119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.56 11.00
2 Adéla PlacháAdéla Plachá 016208 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.53 9.00
3= Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 015413 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.40 7.50
3= Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.40 7.50
skok daleký - Žáci (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.88 11.00
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.77 9.00
3 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.58 8.00
skok daleký - Žákyně (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.05 11.00
2 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 025319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.00 9.00
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.92 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.51 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.28 9.00
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.05 11.00
2 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 010503 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.22 9.00
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový 011120 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.28 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 015608 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 28.45 11.00
2 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová 025823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.19 9.00
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.18 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 22.6.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 010503 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.11 11.00
2 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.71 9.00
3 Jan ZasadilJan Zasadil 020423 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.75 8.00