Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha-Juliska (22. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.43 11.00
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44 9.00
3 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56 7.00
4 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.63 5.00
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68 3.00
6 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.83 0.50
Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.54 8.00
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.62 6.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67 4.00
4 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.73 2.00
5 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.91
6 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.94
7 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.83 0.50
2 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.33
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.36
4 Oldřich TulisOldřich Tulis 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.30
Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Jakub JiruchaJakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.01
2 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.11
3 Artem EfremovArtem Efremov 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.35
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.36
5 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.37
Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.01 11.00
2 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.10 9.00
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16 8.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.31 7.00
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.41 6.00
6 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50 3.50
7 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.49 5.00
2 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51 2.00
3 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.57
4 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.67
5 Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.78
6 Barbora SkalickáBarbora Skalická 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.65
Anna VávrováAnna Vávrová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50 3.50
2 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
3 Anna HrdinováAnna Hrdinová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
4 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
5 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.84
6 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.87
7 Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.16
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.71
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.73
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.96
4 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.10
5 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.28
Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Michaela DoubravováMichaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.68
2 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.70
3 Tereza ŠandováTereza Šandová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.90
4 Karolína RysováKarolína Rysová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 09.56
MB Eliška AlaxinováEliška Alaxinová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Valerie KolářováValerie Kolářová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.73 11.00
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.95 8.00
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.17 7.00
4 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.32 6.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.33 5.00
6 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.37 4.00
Marek SchätzMarek Schätz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.99 2.00
2 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.46 1.00
3 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.47
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.87
5 Artem EfremovArtem Efremov 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.94
6 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.37
Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.77 9.00
2 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.61 3.00
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Jakub JiruchaJakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HaškovecPetr Haškovec 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.59
2 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.65
3 MIchal BubelaMIchal Bubela 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.41
4 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.87
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.34 11.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.72 9.00
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.80 8.00
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.21 6.50
5 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.44 5.00
6 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.60 1.00
Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.46 4.00
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.48 3.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.49 2.00
4 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.80
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
6 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.92
7 Tereza WeberováTereza Weberová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.21 6.50
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 20.92
3 Romana RoblíkováRomana Roblíková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.00
4 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.22
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.10
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.37
7 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.70
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.90
2 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.77
3 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 23.13
4 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.16
5 Karolína RysováKarolína Rysová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 23.25
6 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.95
Barbora SkalickáBarbora Skalická 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.34
2 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.64
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.01
MB Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
MB Eliška HonzákováEliška Honzáková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 26.58
MB Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.13
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:26.62 11.00
2 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:34.82 9.00
3 Martin HelmichMartin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4:38.09 8.00
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:38.34 7.00
5 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:40.84 6.00
6 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:41.70 5.00
7 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:55.99 4.00
8 Jan TomanJan Toman 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:56.54 3.00
9 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:57.89 2.00
10 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5:06.82 1.00
11 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:16.53
12 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:31.75
13 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5:33.74
Marek VobořilMarek Vobořil 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Daniel OttDaniel Ott 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5:10.4 11.00
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:22.7 9.00
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:25.2 8.00
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:43.5 7.00
5 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:59.8 6.00
6 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6:00.1 5.00
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:10.4 4.00
8 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:11.8 3.00
9 Lucia DavisLucia Davis 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:27.5 2.00
10 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:55.5 1.00
MB Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Poznámky:
ručně měřeno
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.60 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.64 9.00
3 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.24 8.00
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.81 7.00
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.75 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.92 6.00
2 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.54 4.00
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.72 3.00
4 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 18.84 2.00
5 Jakub MálekJakub Málek 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.86 1.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.93 11.00
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.05 9.00
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.18 8.00
4 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.20 7.00
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.39 6.00
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.71 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.85 5.00
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.22 4.00
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.79 2.00
4 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 19.50 1.00
Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
MB Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.38
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.90 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.21 9.00
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.91 8.00
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.81 7.00
5 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.80 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.97 6.00
2 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.34 5.00
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 33.04 4.00
4 Jakub MálekJakub Málek 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.94 2.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 27.95 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.17 9.00
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 30.78 7.00
4 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.16 6.00
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.92 5.00
6 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.77 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.12 4.00
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33.66 3.00
3 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.25
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 36.43
5 Hana SkořepováHana Skořepová 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 40.83
Natálie KramchaNatálie Kramcha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.53 8.00
2 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 34.22 1.00
3 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 34.60
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 36.84
5 Adéla PlacháAdéla Plachá 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.06
6 Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 39.30
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 AA - Hykš, Hofner, Novotný, Havelka AA - Hykš, Hofner, Novotný, Havelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.34 11.00
2 A - Faltus, Gorsk, Pechar, Slunečko A - Faltus, Gorsk, Pechar, Slunečko A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.73 9.00
3 A - Ayeni, Kupka, Pavlas, Tobiáš A. A - Ayeni, Kupka, Pavlas, Tobiáš A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:41.38 8.00
4 Efremov, Frk, Hála, Toman Efremov, Frk, Hála, Toman SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:03.42 5.00
5 Jabůrek, Lachman, John, Šmida Jabůrek, Lachman, John, Šmida Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:05.90 3.00
Vejlupek, Boketta, Novák, Merta Vejlupek, Boketta, Novák, Merta Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 AB - Dudra, Kašák, Lipový, Klokočník AB - Dudra, Kašák, Lipový, Klokočník ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.90 7.00
2 B - Barek, Baše, Gregor, Vladyka B - Barek, Baše, Gregor, Vladyka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:53.55 6.00
3 B - Hron, Seidl, Tobiáš M., Voborský B - Hron, Seidl, Tobiáš M., Voborský TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:04.71 4.00
4 C - Bubela, Málek, Míka, Tulis C - Bubela, Málek, Míka, Tulis A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:21.48 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šímová A - Čižinská, Dufková I., Dufková L., Šímová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:48.21 11.00
2 AA- Marková, Cymbálová, Procházková, Houšková AA- Marková, Cymbálová, Procházková, Houšková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:54.13 9.00
3 A - Čechová, Joklová, Plecitá, Zedníková A - Čechová, Joklová, Plecitá, Zedníková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:59.84 8.00
4 A - Damišová, Červinková, Drašnarová, Roblíková A - Damišová, Červinková, Drašnarová, Roblíková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:02.76 7.00
5 A - Lánská, Nemešová, Onderková, Nováková A - Lánská, Nemešová, Onderková, Nováková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:14.36 1.00
6 BA - Fojtíková, Šikýřová, Koppová, Šebáková BA - Fojtíková, Šikýřová, Koppová, Šebáková ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3:15.53
7 A - Fantová M., Fantová K., Weberová T., Skalická A - Fantová M., Fantová K., Weberová T., Skalická ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:27.45
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 AB - Bastlová, Polívková, Dorňáková, Cukerová AB - Bastlová, Polívková, Dorňáková, Cukerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.90 6.00
2 AC - Skalická, Smejkalová, Kaufmanová, Šašková AC - Skalická, Smejkalová, Kaufmanová, Šašková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.23 5.00
3 B - Eliášová, Štancelová, Vejšická, Šímová B - Eliášová, Štancelová, Vejšická, Šímová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:10.45 4.00
4 B - Hniková, Jelínková K., Janovská, Supová B - Hniková, Jelínková K., Janovská, Supová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:12.47 3.00
5 AD - Hollasová, Draslarová, Plachá, Březinová AD - Hollasová, Draslarová, Plachá, Březinová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:13.04 2.00
6 BB - Konvalinová, Petříková, Havlíková, Ziková BB - Konvalinová, Petříková, Havlíková, Ziková ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3:18.17
7 C - Davis, Petříková, Přibylová, Šandová C - Davis, Petříková, Přibylová, Šandová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:22.24
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.74 11.00
2 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.60 9.00
3 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.50 8.00
4 Alfred HostičkaAlfred Hostička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.45 7.00
5 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.45 6.00
6 Oliver SerafinOliver Serafin
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 1.35 5.00
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Ondřej FišarOndřej Fišar
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.56 11.00
2 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.53 9.00
3= Gabriela PlecitáGabriela Plecitá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1.40 7.50
3= Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.40 7.50
5 Iveta DufkováIveta Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.40 6.00
6 Tereza WeberováTereza Weberová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 1.35 5.00
7 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 1.30 4.00
8 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 1.30 3.00
9 Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1.30 2.00
10 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.25 1.00
11 Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 1.20
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.88 11.00
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.77 9.00
3 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 5.58 8.00
4 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.49 7.00
5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.43 6.00
6 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.11 5.00
7 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 4.82 4.00
8 Oldřich TulisOldřich Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4.43 3.00
9 Alfred HostičkaAlfred Hostička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.15 2.00
10 David LachmanDavid Lachman
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 4.09 1.00
11 MIchal BubelaMIchal Bubela
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 3.97
Marek SchätzMarek Schätz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS
Leon ŠkrabákLeon Škrabák
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 DNS
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.05 11.00
2 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.00 9.00
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.92 8.00
4 Tereza HouškováTereza Houšková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.80 7.00
5 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.79 6.00
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.76 5.00
7 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.58 4.00
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.53 3.00
9 Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.46 2.00
10 Tereza ŠandováTereza Šandová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.40 1.00
11 Romana RoblíkováRomana Roblíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4.39
12 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.28
13 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.25
14 Emma NemešováEmma Nemešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.12
15 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.10
16 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.06
17 Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.01
18 Karolína FantováKarolína Fantová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 4.00
19 Michaela FantováMichaela Fantová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 3.99
20 Lenka NovákováLenka Nováková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 3.97
21 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 3.82
22 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 3.72
Michaela DoubravováMichaela Doubravová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Veronika BartošováVeronika Bartošová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 NM
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.51 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10.28 9.00
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.88 8.00
4 Anna HrdinováAnna Hrdinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 09.48 7.00
5 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 09.06 6.00
6 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 08.53 5.00
7 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.52 4.00
8 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 08.49 3.00
9 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.98 2.00
10 Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 07.91 1.00
11 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 07.30
12 Hana SkořepováHana Skořepová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 07.17
13 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 07.00
14 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.98
15 Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 06.94
16 Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.65
17 Klára DoležilováKlára Doležilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 05.38
MB Eliška HoudováEliška Houdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 DNS
MB Veronika BartošováVeronika Bartošová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 DNS
Valerie KolářováValerie Kolářová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
01 DNS
MB Klára VyskočilováKlára Vyskočilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 07.50
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 15.05 11.00
2 Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.22 9.00
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.28 8.00
4 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 11.56 7.00
5 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 11.33 6.00
6 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 09.94 5.00
7 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.61 4.00
8 Dominik PodlenaDominik Podlena
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 09.34 3.00
9 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.12 2.00
10 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.09 1.00
11 Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 08.09
12 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 07.97
13 Michal PokornýMichal Pokorný
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 07.57
14 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 07.31
15 Matthew AjayiMatthew Ajayi
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 06.45
Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 DNS
Celkem 17 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 28.45 11.00
2 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 25.19 9.00
3 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 25.18 8.00
4 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 22.11 7.00
5 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 21.97 6.00
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20.04 5.00
7 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18.71 4.00
8 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 17.96 3.00
9 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 16.94 2.00
10 Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 16.20 1.00
11 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 16.05
12 Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14.35
13 Klára DoležilováKlára Doležilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 14.33
Anna RyšaváAnna Ryšavá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 DNS
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 44.11 11.00
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 43.71 9.00
3 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 35.75 8.00
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 34.69 7.00
5 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 34.55 6.00
6 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 34.39 5.00
7 Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 27.31 4.00
8 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 27.00 3.00
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.66 2.00
10 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 23.41 1.00
11 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 23.32
12 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 23.05
13 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 20.16
14 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 19.41
15 Jakub JohnJakub John
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 18.18
16 Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 17.46
17 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 16.69
18 Michal PokornýMichal Pokorný
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 14.55
19 Lukáš KepkaLukáš Kepka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 14.17
20 Petr HaškovecPetr Haškovec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 12.73
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 DNS
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
02 DNS
Celkem 22 závodníků