Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha-Juliska (22. 6. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.73 11.00
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.95 8.00
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.17 7.00
4 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.32 6.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.33 5.00
6 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.37 4.00
Marek SchätzMarek Schätz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.99 2.00
2 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.46 1.00
3 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.47
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.87
5 Artem EfremovArtem Efremov 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.94
6 David LachmanDavid Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.37
Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.77 9.00
2 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.61 3.00
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Jakub JiruchaJakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HaškovecPetr Haškovec 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.59
2 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.65
3 MIchal BubelaMIchal Bubela 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.41
4 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.87
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.34 11.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.72 9.00
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.80 8.00
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.21 6.50
5 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.44 5.00
6 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.60 1.00
Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.46 4.00
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.48 3.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.49 2.00
4 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.80
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
6 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.92
7 Tereza WeberováTereza Weberová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.21 6.50
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 20.92
3 Romana RoblíkováRomana Roblíková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.00
4 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.22
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.10
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.37
7 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.70
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.90
2 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.77
3 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 23.13
4 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.16
5 Karolína RysováKarolína Rysová 01 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 23.25
6 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.95
Barbora SkalickáBarbora Skalická 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.34
2 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.64
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.01
MB Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
MB Eliška HonzákováEliška Honzáková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 26.58
MB Klára VyskočilováKlára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.13
Celkem 6 závodníků