Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (25. 5. 2016)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 25.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RabaJan Raba
ACPARACPAR
03 4.55 11
2 Lukáš FejfarLukáš Fejfar
SAKPUSAKPU
03 4.53 9
3 Martin KvapilMartin Kvapil
HVEPAHVEPA
04 4.39 8
4 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
HVEPAHVEPA
03 4.26 7
5 Adam BažoutAdam Bažout
CHRUDICHRUDI
04 4.16 6
6 Dominik PavlataDominik Pavlata
CHRUDICHRUDI
04 4.02 5
7 Kryštof ČervenkaKryštof Červenka
SAKPUSAKPU
04 3.94 4
8 Michal BroklMichal Brokl
CHRUDICHRUDI
04 3.90 3
9 Matěj NovosadMatěj Novosad
SAKPUSAKPU
04 3.83 2
10 Adam Stanislav LeníčekAdam Stanislav Leníček
SAKPUSAKPU
03 3.79 1
11 Matěj BalcarMatěj Balcar
HVEPAHVEPA
04 3.75
12 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
ACPARACPAR
05 3.72
13 Filip SmejkalFilip Smejkal
CHRUDICHRUDI
04 3.66
14 Denis CsernyanszkyDenis Csernyanszky
VMYTOVMYTO
03 3.66
15 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
SAKPUSAKPU
04 3.65
16 Filip VyčítalFilip Vyčítal
SAKPUSAKPU
03 3.57
17 Jiří HvězdaJiří Hvězda
HVEPAHVEPA
04 3.51
18 Tomáš DvořáčekTomáš Dvořáček
ACPARACPAR
05 3.50
19 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
CHRUDICHRUDI
04 3.25
20 Lukáš HorákLukáš Horák
CHRUDICHRUDI
03 3.12
21 Matyáš HermannMatyáš Hermann
ACPARACPAR
04 3.08
22 Jan KristekJan Kristek
ACPARACPAR
05 2.88
23 Bohuslav RýzBohuslav Rýz
VMYTOVMYTO
04 2.81
Max SeifertMax Seifert
SAKPUSAKPU
03 NM
Richard Adam MilerRichard Adam Miler
VMYTOVMYTO
04 DNP
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 25.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta UrbancováAgáta Urbancová
SAKPUSAKPU
04 4.26 11
2 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
CHRUDICHRUDI
03 4.12 9
3 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková
HVEPAHVEPA
03 3.95 8
4 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
CHRUDICHRUDI
04 3.91 7
5 Natálie MusílkováNatálie Musílková
SAKPUSAKPU
04 3.90 6
6 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
ACPARACPAR
03 3.89 5
7 Klára ChmelováKlára Chmelová
HVEPAHVEPA
04 3.88 4
8 Kateřina KoberováKateřina Koberová
HVEPAHVEPA
03 3.83 3
9 Eliška MusílkováEliška Musílková
ACPARACPAR
03 3.81 2
10 Veronika BláhováVeronika Bláhová
SAKPUSAKPU
04 3.78 1
11 Lucie ProcházkováLucie Procházková
VMYTOVMYTO
03 3.75
12 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová
HVEPAHVEPA
03 3.74
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
SAKPUSAKPU
03 3.70
14 Karolína NetíkováKarolína Netíková
CHRUDICHRUDI
03 3.69
15 Natálie MachováNatálie Machová
SAKPUSAKPU
04 3.65
16 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová
HVEPAHVEPA
03 3.64
17 Zita ČížkováZita Čížková
SAKPUSAKPU
04 3.61
18 Eliška KafkováEliška Kafková
HVEPAHVEPA
04 3.61
19 Dominika WimmerováDominika Wimmerová
VMYTOVMYTO
04 3.60
20 Denisa RolinkováDenisa Rolinková
SAKPUSAKPU
03 3.56
21 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
CHRUDICHRUDI
03 3.53
22 Aneta ArdeltováAneta Ardeltová
CHRUDICHRUDI
04 3.53
23 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
ACPARACPAR
05 3.48
24 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
ACPARACPAR
05 3.48
25 Pavlína JíšováPavlína Jíšová
SLATISLATI
04 3.43
26 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
SAKPUSAKPU
04 3.41
27 Eliška HrochováEliška Hrochová
CHRUDICHRUDI
03 3.41
28 Anna NěmcováAnna Němcová
SAKPUSAKPU
04 3.38
29 Bára PušováBára Pušová
SAKPUSAKPU
03 3.34
30 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková
SAKPUSAKPU
03 3.32
31 Anna Klára PodzimnkováAnna Klára Podzimnková
VMYTOVMYTO
05 3.32
32 Lucie HavlováLucie Havlová
SAKPUSAKPU
04 3.25
33 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
ACPARACPAR
04 3.21
34 Nikola HorákováNikola Horáková
ACPARACPAR
04 3.14
35 Mia MoserováMia Moserová
ACPARACPAR
05 3.14
36 Daniela ČernáDaniela Černá
SAKPUSAKPU
03 3.01
37 Barbora ŠtumpováBarbora Štumpová
ACPARACPAR
04 2.91
38 Julie ČáslavkováJulie Čáslavková
ACPARACPAR
04 2.80
MS Adéla ChalupskáAdéla Chalupská
HVEPAHVEPA
03 3.52
MS Anežka ŠandováAnežka Šandová
HVEPAHVEPA
03 3.22
Sára AndrlováSára Andrlová
VMYTOVMYTO
04 DNS
Anna VotroubkováAnna Votroubková
VMYTOVMYTO
03 DNS
Monika ZikováMonika Ziková
HVEPAHVEPA
04 DNS
Celkem 43 závodníků