Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (25. 5. 2016)

300 m - Ml. žáci

(st, 25.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 HVEPAHVEPA 46.15 11
2 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 SAKPUSAKPU 46.16 9
3 Tobiáš StrnadTobiáš Strnad 03 HVEPAHVEPA 46.47 8
4 Max SeifertMax Seifert 03 SAKPUSAKPU 47.45 7
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 SAKPUSAKPU 49.03 6
6 Zbyněk VašekZbyněk Vašek 05 ACPARACPAR 49.29 5
7 Roman SváčekRoman Sváček 04 HVEPAHVEPA 49.75 4
8 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 HVEPAHVEPA 49.84 3
9 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 HVEPAHVEPA 50.02 2
10 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 HVEPAHVEPA 50.76 1
11 Denis CsernyanszkyDenis Csernyanszky 03 VMYTOVMYTO 50.78
12 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 VMYTOVMYTO 51.18
13 Václav ČeloudVáclav Čeloud 04 ACPARACPAR 51.26
14 Filip SteinerFilip Steiner 04 HVEPAHVEPA 51.35
15 Radek MajeraRadek Majera 05 HVEPAHVEPA 51.46
16 Marek HolbaMarek Holba 03 SAKPUSAKPU 52.14
17 Daniel NovákDaniel Novák 04 CHRUDICHRUDI 52.97
18 Erik KubelkaErik Kubelka 03 CHRUDICHRUDI 53.22
19 Tomáš DvořáčekTomáš Dvořáček 05 ACPARACPAR 54.59
20 Jakub BlažekJakub Blažek 05 CHRUDICHRUDI 55.22
21 Tomáš MachTomáš Mach 03 HVEPAHVEPA 56.39
22 Lukáš HorákLukáš Horák 03 CHRUDICHRUDI 56.48
23 Jakub MoravecJakub Moravec 07 ACPARACPAR 57.54
24 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 03 CHRUDICHRUDI 59.26
25 Bohuslav RýzBohuslav Rýz 04 VMYTOVMYTO 62.01
Richard Adam MilerRichard Adam Miler 04 VMYTOVMYTO DNS
Celkem 26 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(st, 25.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 HVEPAHVEPA 46.68 11
2 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 CHRUDICHRUDI 47.86 9
3 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 SAKPUSAKPU 48.52 8
4 Michaela KvapilováMichaela Kvapilová 03 VMYTOVMYTO 48.71 7
5 Eliška HrochováEliška Hrochová 03 CHRUDICHRUDI 49.13 6
6 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 HVEPAHVEPA 49.31 5
7 Lucie KlímováLucie Klímová 04 HVEPAHVEPA 49.64 4
8 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 SAKPUSAKPU 49.90 3
9 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ACPARACPAR 50.34 2
10 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 SAKPUSAKPU 50.39 1
11 Eliška KafkováEliška Kafková 04 HVEPAHVEPA 50.43
12 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 HVEPAHVEPA 50.73
13 Bára FuchsováBára Fuchsová 04 HVEPAHVEPA 51.15
14 Bára PušováBára Pušová 03 SAKPUSAKPU 51.59
15 Sylva ČermákováSylva Čermáková 03 CHRUDICHRUDI 51.77
16 Denisa RolinkováDenisa Rolinková 03 SAKPUSAKPU 52.06
17 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 SAKPUSAKPU 52.18
18 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 ACPARACPAR 52.76
19 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 HVEPAHVEPA 52.84
20 Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová 03 HVEPAHVEPA 52.87
21 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 ACPARACPAR 53.48
22 Lucie ProcházkováLucie Procházková 03 VMYTOVMYTO 53.87
23 Nicole Jane DernerNicole Jane Derner 03 SAKPUSAKPU 55.21
24 Nikola BisováNikola Bisová 04 CHRUDICHRUDI 55.95
25 Klára ChmelováKlára Chmelová 04 HVEPAHVEPA 56.03
26 Anna NěmcováAnna Němcová 04 SAKPUSAKPU 56.74
27 Elena StrnadováElena Strnadová 05 ACPARACPAR 57.10
28 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 VMYTOVMYTO 57.13
29 Anna Klára PodzimnkováAnna Klára Podzimnková 05 VMYTOVMYTO 57.17
MS Anežka ŠandováAnežka Šandová 03 HVEPAHVEPA 50.88
MS Nela HorákováNela Horáková 03 HVEPAHVEPA 51.51
MS Ema StrnadováEma Strnadová 03 HVEPAHVEPA 51.74
MS Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 SAKPUSAKPU 53.80
MS Adéla ChalupskáAdéla Chalupská 03 HVEPAHVEPA 54.02
MS Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 HVEPAHVEPA 56.08
MS Anna DostálováAnna Dostálová 04 HVEPAHVEPA 57.08
Sára AndrlováSára Andrlová 04 VMYTOVMYTO DNS
Monika ZikováMonika Ziková 04 HVEPAHVEPA DNS
Celkem 38 závodníků