výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Atletického čtyřboje ZŠ

Břeclav (17. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.49 716
2 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 07.56 694
3 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl 00 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.56 694
4 Robin MartinekRobin Martinek 00 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 07.62 675
5 Marek VyšínMarek Vyšín 01 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 07.66 662
6 Jan BoumaJan Bouma 00 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 07.67 659
7 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 07.79 622
8 Alec SabolAlec Sabol 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 07.95 574
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dmitry ChyzhmarDmitry Chyzhmar 00 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 07.60 681
2 Jan DoležalJan Doležal 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 07.60 681
3 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 07.62 675
4 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina 00 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 07.62 675
5 Karim BoukhatemKarim Boukhatem 00 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.84 607
6 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.85 604
7 Patrik DančoPatrik Dančo 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.93 580
8 Josef VlkJosef Vlk 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 08.01 557
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 07.71 646
2 Dan KostrhunDan Kostrhun 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.77 628
3 František PrudičFrantišek Prudič 00 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.81 616
4 Jakub PodušelJakub Podušel 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 07.83 610
5 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.84 607
6 Jakub BalšánekJakub Balšánek 00 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 07.87 598
7 Tomáš KosTomáš Kos 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 07.88 595
8 Filip SrnecFilip Srnec 01 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 07.81 616
2 Milan BartošMilan Bartoš 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 07.87 598
3 David PavlíkDavid Pavlík 01 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 07.93 580
4 Filip MoravecFilip Moravec 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 07.93 580
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.98 565
6 Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 08.13 523
7 Sebastien PilařSebastien Pilař 00 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.20 503
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 07.98 565
2 Michal KubánekMichal Kubánek 01 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 07.98 565
3 Alexandr HarrisAlexandr Harris 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.05 545
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.13 523
5 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.16 514
6 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.22 498
7 Martin VeřtátMartin Veřtát 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 08.45 436
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon GabrhelŠimon Gabrhel 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 07.84 607
2 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 07.98 565
3 Tomáš ČernýTomáš Černý 00 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 08.04 548
4 Tomáš HančilTomáš Hančil 01 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 08.07 540
5 Adam StarýAdam Starý 02 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 08.16 514
6 Štěpán KaniaŠtěpán Kania 01 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 08.16 514
7 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 08.42 444
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LukášekJakub Lukášek 00 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 07.98 565
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 08.06 542
3 Jakub KubíkJakub Kubík 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.11 528
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.22 498
5 Filip PeřinaFilip Peřina 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.24 492
6 Tomáš KubartTomáš Kubart 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 08.29 478
7 Zbyněk PašekZbyněk Pašek 02 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 08.63 391
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BartošíkVojtěch Bartošík 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 07.75 634
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 07.89 592
3 Matouš ZeidlerMatouš Zeidler 00 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 07.90 589
4 Jiří PrchlíkJiří Prchlík 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 08.10 531
5 Petr ČechPetr Čech 01 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 08.18 509
6 Josef TůmaJosef Tůma 00 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 08.26 487
MS Tomáš OpolzerTomáš Opolzer 01 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 08.46 434
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav BarnaStanislav Barna 01 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 08.27 484
2 Jakub RogersJakub Rogers 00 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 08.36 460
3 Vojtěch KudličkaVojtěch Kudlička 00 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 08.45 436
4 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 08.48 428
5 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.62 393
6 Jan KodešJan Kodeš 00 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 08.63 391
7 Adam MatulkaAdam Matulka 01 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 09.03 298
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 08.00 848
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 08.09 821
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 08.12 812
4 Leona VokálováLeona Vokálová 01 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 08.20 788
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 08.21 785
6 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.21 785
7 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 08.22 782
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 08.25 773
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.15 803
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 08.27 767
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.48 706
4 Hana KouckáHana Koucká 00 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 08.55 687
5 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.56 684
6 Lucie BacíkováLucie Bacíková 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 08.64 662
7 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 08.65 659
8 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková 01 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 08.68 651
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.60 673
2 Kateřina HoudováKateřina Houdová 02 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 08.60 673
3 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.71 643
4 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 08.79 621
5 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.81 616
6 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.93 584
7 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.99 569
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 08.64 662
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 00 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 08.74 635
3 Štěpánka PilnáŠtěpánka Pilná 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 08.79 621
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 08.90 592
5 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 08.95 579
6 Julie FrankováJulie Franková 00 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 08.96 576
7 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.98 571
8 Andrea ŠulcováAndrea Šulcová 00 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 09.11 538
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VoštováKarolína Voštová 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 08.62 667
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 08.73 637
3 Johana VyjídáčkováJohana Vyjídáčková 00 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 08.73 637
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 08.77 626
5 Jindra VránováJindra Vránová 01 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 08.79 621
6 Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 08.88 597
7 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 08.97 574
8 Miriam MatisováMiriam Matisová 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 09.00 566
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika BalášováMonika Balášová 01 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 08.50 701
2 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 08.55 687
3 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova 00 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 08.71 643
4 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 08.73 637
5 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 08.76 629
6 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 02 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 08.80 618
7 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková 02 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 08.80 618
8 Lucie RackováLucie Racková 01 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 08.88 597
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LičmanováTereza Ličmanová 01 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 08.84 608
2 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.96 576
3 Maryana ShpilyarevychMaryana Shpilyarevych 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 09.02 561
4 Natálie ŽídkováNatálie Žídková 00 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 09.10 541
5 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová 00 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 09.16 526
6 Petra BuriánováPetra Buriánová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.31 489
7 Miroslava MauričováMiroslava Mauričová 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.53 438
8 Vivien VavruškováVivien Vavrušková 02 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 11.75 69
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta SlonkováMarta Slonková 01 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 08.87 600
2 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 09.13 533
3 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 02 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 09.18 521
4 Anna KotounováAnna Kotounová 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 09.26 501
5 Dominika KopřivováDominika Kopřivová 01 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 09.42 463
6 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 09.49 447
7 Tereza MB GerlickáTereza MB Gerlická 00 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PalátováLucie Palátová 02 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 09.16 526
2 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 09.16 526
3 Veronika MíkováVeronika Míková 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 09.27 499
4 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 09.29 494
5 Eliška VeseláEliška Veselá 01 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 09.40 468
6 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 09.54 435
MS Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 08.98 571
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 2:41.43 557
2 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 2:45.64 510
3 Tereza LičmanováTereza Ličmanová 01 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 2:48.74 477
4 Lucie BacíkováLucie Bacíková 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 2:49.31 471
5 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:50.60 457
6 Julie FrankováJulie Franková 00 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 2:51.74 446
7 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:53.12 432
8 Miroslava MauričováMiroslava Mauričová 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:54.21 421
9 Petra BuriánováPetra Buriánová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:56.77 396
10 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 02 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 3:00.77 358
11 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:01.96 347
12 Karolína VoštováKarolína Voštová 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:03.18 336
13 Andrea ŠulcováAndrea Šulcová 00 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 3:03.89 330
14 Veronika MíkováVeronika Míková 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:06.55 307
15 Natálie ŽídkováNatálie Žídková 00 Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 3:08.38 291
16 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 3:09.78 280
17 Lucie RackováLucie Racková 01 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 3:12.92 254
18 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková 02 ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 3:15.13 237
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 2:24.58 762
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 2:26.37 739
3 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 2:34.57 637
4 Štěpánka PilnáŠtěpánka Pilná 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 2:34.61 636
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 2:35.87 621
6 Marta SlonkováMarta Slonková 01 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 2:36.08 619
7 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 2:41.87 552
8 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 2:44.90 518
9 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 2:47.55 489
10 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 2:50.73 456
11 Vivien VavruškováVivien Vavrušková 02 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 2:51.39 449
12 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 2:51.81 445
13 Maryana ShpilyarevychMaryana Shpilyarevych 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 2:58.86 376
14 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 3:01.68 350
15 Monika BalášováMonika Balášová 01 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 3:05.39 317
16 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 3:06.73 305
17 Kateřina HoudováKateřina Houdová 02 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 3:10.48 274
18 Dominika KopřivováDominika Kopřivová 01 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 3:26.37 159
19 Miriam MatisováMiriam Matisová 00 ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 3:39.95 84
MS Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 2:48.69 477
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 2:34.45 638
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:36.41 615
3 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:37.08 607
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 2:41.95 551
5 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova 00 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 2:44.12 527
6 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:44.89 518
7 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 2:47.76 487
8 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 02 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 2:56.24 401
9 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 2:57.02 393
10 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3:01.67 350
11 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 3:02.01 347
12 Johana VyjídáčkováJohana Vyjídáčková 00 ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 3:03.16 336
13 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 3:08.70 289
14 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 3:09.72 280
Celkem 14 závodníků
Běh 4 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:31.26 677
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 2:31.93 669
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 2:32.06 667
4 Karolína KučerováKarolína Kučerová 00 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 2:33.17 654
5 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:39.10 583
6 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová 00 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 2:39.57 578
7 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:42.05 550
8 Hana KouckáHana Koucká 00 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 2:42.07 549
9 Jindra VránováJindra Vránová 01 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 2:43.11 538
10 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:48.44 480
11 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková 01 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 2:49.36 470
12 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:49.61 468
13 Lucie PalátováLucie Palátová 02 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 2:49.73 466
14 Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 2:52.01 443
15 Eliška VeseláEliška Veselá 01 ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 3:02.26 344
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 2:38.57 889
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2:56.21 702
3 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 3:01.19 653
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:05.14 615
5 Marek VyšínMarek Vyšín 01 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 3:07.43 593
6 Adam StarýAdam Starý 02 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 3:08.65 582
7 Petr ČechPetr Čech 01 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 3:10.38 566
8 Zbyněk PašekZbyněk Pašek 02 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 3:11.55 556
9 Vojtěch BartošíkVojtěch Bartošík 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:12.38 548
10 Stanislav BarnaStanislav Barna 01 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 3:12.77 545
11 Jakub BalšánekJakub Balšánek 00 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 3:13.35 539
12 Sebastien PilařSebastien Pilař 00 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:16.24 514
13 Dmitry ChyzhmarDmitry Chyzhmar 00 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 3:17.93 499
14 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 3:18.88 491
15 Adam MatulkaAdam Matulka 01 Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 3:23.41 453
16 Josef TůmaJosef Tůma 00 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 3:24.72 443
17 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:26.88 425
18 Tomáš ČernýTomáš Černý 00 ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 3:28.54 412
19 Matouš ZeidlerMatouš Zeidler 00 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 3:33.29 375
20 Jakub RogersJakub Rogers 00 ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 3:34.67 365
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub LukášekJakub Lukášek 00 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 2:52.88 736
2 Tomáš KubartTomáš Kubart 01 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:00.99 655
3 Vojtěch KudličkaVojtěch Kudlička 00 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 3:01.76 647
4 Dan KostrhunDan Kostrhun 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:05.00 616
5 Josef VlkJosef Vlk 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:05.10 615
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 3:11.60 555
7 Alec SabolAlec Sabol 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:17.25 505
8 David PavlíkDavid Pavlík 01 ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 3:17.30 505
9 Alexandr HarrisAlexandr Harris 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:21.78 467
10 Jakub KubíkJakub Kubík 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:24.23 446
11 Martin VeřtátMartin Veřtát 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:30.25 399
12 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 3:38.53 337
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 2:52.64 738
2 Karim BoukhatemKarim Boukhatem 00 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 2:58.30 681
3 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 2:59.99 664
4 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3:05.38 612
5 Štěpán KaniaŠtěpán Kania 01 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 3:06.85 599
6 Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:07.72 591
7 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl 00 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:08.28 585
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:10.49 565
9 Tomáš MüllerTomáš Müller 00 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 3:16.24 514
10 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3:22.32 462
11 Jan KodešJan Kodeš 00 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 3:24.26 446
12 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3:24.38 445
13 František PrudičFrantišek Prudič 00 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3:34.09 369
14 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina 00 ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 3:36.42 352
15 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3:43.29 303
Celkem 15 závodníků
Běh 4 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PodušelJakub Podušel 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 2:56.86 695
2 Michal KubánekMichal Kubánek 01 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 3:00.44 660
3 Robin MartinekRobin Martinek 00 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 3:00.79 657
4 Milan BartošMilan Bartoš 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 3:01.23 652
5 Jan DoležalJan Doležal 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 3:01.25 652
6 Šimon GabrhelŠimon Gabrhel 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 3:03.56 630
7 Jiří PrchlíkJiří Prchlík 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 3:06.71 600
8 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník 00 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 3:07.98 588
9 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 3:11.18 559
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 3:12.11 550
11 Tomáš KosTomáš Kos 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 3:15.18 523
12 Filip MoravecFilip Moravec 00 ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 3:22.39 462
13 Jan BoumaJan Bouma 00 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 3:26.74 426
14 Tomáš HančilTomáš Hančil 01 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 3:27.94 417
15 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 3:29.90 401
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Tomáš KosTomáš Kos
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 1.82 644
1= Filip MoravecFilip Moravec
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 1.82 644
3 Jan PospíšilJan Pospíšil
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
01 1.82 644
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
01 1.74 577
5= Šimon GabrhelŠimon Gabrhel
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 1.74 577
5= Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
00 1.74 577
7 Jakub BalšánekJakub Balšánek
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
00 1.70 544
8= Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 1.70 544
8= Jan BoumaJan Bouma
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
00 1.70 544
9= Filip PeřinaFilip Peřina
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 1.70 544
9= Vojtěch BartošíkVojtěch Bartošík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 1.70 544
12 Jindřich SemotamJindřich Semotam
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
00 1.66 512
13 Patrik DančoPatrik Dančo
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 1.66 512
14 Radim ŠpačekRadim Špaček
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 1.62 480
15 Tomáš HančilTomáš Hančil
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
01 1.54 419
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš MoravecLukáš Moravec
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
01 1.74 577
2 Martin VeřtátMartin Veřtát
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 1.62 480
3 Jiří PrchlíkJiří Prchlík
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 1.62 480
4 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
01 1.58 449
5 Jakub RogersJakub Rogers
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
00 1.54 419
6 Michal GalusMichal Galus
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
00 1.54 419
7= Matouš ZeidlerMatouš Zeidler
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
00 1.54 419
7= Tomáš MüllerTomáš Müller
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
00 1.54 419
9= Vojtěch PolenaVojtěch Polena
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
01 1.50 389
9= Tadeáš JaníkTadeáš Janík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 1.50 389
9= Aleš ŘezáčAleš Řezáč
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 1.50 389
12 Dan KostrhunDan Kostrhun
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.50 389
13 David PavlíkDavid Pavlík
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
01 1.46 360
14 Adam MatulkaAdam Matulka
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
01 1.42 331
15 Jakub DavidíkJakub Davidík
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
02 1.38 303
16 Ondřej GrulichOndřej Grulich
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 1.38 303
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
01 1.64 783
2 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
01 1.56 689
3 Leona VokálováLeona Vokálová
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
01 1.52 644
4 Štěpánka PilnáŠtěpánka Pilná
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 1.52 644
5 Anna JaškinaAnna Jaškina
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
01 1.52 644
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
02 1.48 599
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 1.48 599
8= Karolína KrupováKarolína Krupová
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 1.48 599
8= Sára ZámečníkováSára Zámečníková
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
01 1.48 599
10 Pavla BuřičováPavla Buřičová
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 1.44 555
11 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
00 1.44 555
12 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
00 1.44 555
13 Bára LichnovskáBára Lichnovská
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
00 1.40 512
14 Kateřina KhunováKateřina Khunová
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
02 1.40 512
15 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
02 1.40 512
16 Anna ŠanderováAnna Šanderová
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
01 1.40 512
17 Maryana ShpilyarevychMaryana Shpilyarevych
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 1.36 470
Celkem 17 závodníků
Finále 2 (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie ŽídkováNatálie Žídková
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
00 1.48 599
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
00 1.44 555
3 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.44 555
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
00 1.40 512
5 Eliška BartákováEliška Bartáková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
01 1.36 470
6 Veronika MíkováVeronika Míková
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 1.36 470
7 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.36 470
8 Julie FrankováJulie Franková
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
00 1.32 429
9 Vivien VavruškováVivien Vavrušková
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
02 1.32 429
10 Aneta KokešováAneta Kokešová
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
00 1.32 429
11 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
02 1.28 389
12= Anna KotounováAnna Kotounová
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 1.20 312
12= Dominika KopřivováDominika Kopřivová
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
01 1.20 312
14 Agáta BöhmováAgáta Böhmová
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
01 1.20 312
MS Karolína CvakováKarolína Cvaková
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
03 1.32 429
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
00 6.03 593
2 Milan BartošMilan Bartoš
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 5.88 561
3 Marek VyšínMarek Vyšín
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
01 5.77 537
4 Jakub PodušelJakub Podušel
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 5.76 535
5 Daniel BrablecDaniel Brablec
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 5.62 506
6 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
00 5.58 498
7 Dmitry ChyzhmarDmitry Chyzhmar
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
00 5.51 483
8 Michal KubánekMichal Kubánek
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
01 5.48 477
9 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 5.46 473
10 Alec SabolAlec Sabol
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 5.45 471
11 Josef VlkJosef Vlk
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 5.43 467
12 Karim BoukhatemKarim Boukhatem
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
00 5.39 459
13 Adam StarýAdam Starý
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
02 5.38 457
14 Tomáš KubartTomáš Kubart
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 5.33 447
15 Tomáš ČernýTomáš Černý
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
00 5.31 443
16 Jakub LukášekJakub Lukášek
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
00 5.27 435
17 Alexandr HarrisAlexandr Harris
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 5.19 419
18 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
02 5.18 417
19 František PrudičFrantišek Prudič
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
00 5.17 415
20 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
00 5.16 413
21 Jakub KubíkJakub Kubík
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 5.10 402
22 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 5.04 390
23 Stanislav BarnaStanislav Barna
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
01 5.00 382
24 Vojtěch KudličkaVojtěch Kudlička
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
00 4.89 361
25 Štěpán KaniaŠtěpán Kania
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
01 4.80 345
26 Sebastien PilařSebastien Pilař
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
00 4.75 335
27 Petr ČechPetr Čech
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
01 4.72 330
Štěpán MarekŠtěpán Marek
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
01 4.72 330
29 Josef TůmaJosef Tůma
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
00 4.63 313
30 Zbyněk PašekZbyněk Pašek
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
02 4.61 310
31 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
01 4.58 304
32 Jan KodešJan Kodeš
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
00 4.56 301
33 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 3.75 167
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
00 5.42 677
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
00 5.35 657
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
01 5.34 654
4 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
01 4.89 530
5 Valerie StratilováValerie Stratilová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
01 4.83 514
6 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 4.79 503
7 Hana KouckáHana Koucká
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
00 4.78 500
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 4.68 474
9 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
00 4.64 464
10 Monika BalášováMonika Balášová
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
01 4.63 461
11 Klára SobotkováKlára Sobotková
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
02 4.63 461
12 Daniela KubalováDaniela Kubalová
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
00 4.62 459
13 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
00 4.61 456
14 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
02 4.46 418
15 Miriam MatisováMiriam Matisová
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 4.44 413
16 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 4.40 403
17 Michaela BorovskáMichaela Borovská
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
01 4.39 401
18 Lucie BacíkováLucie Bacíková
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 4.38 398
19 Kateřina HoudováKateřina Houdová
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
02 4.38 398
20 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
00 4.38 398
21 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
00 4.38 398
22 Lucie PeňázováLucie Peňázová
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
00 4.37 396
23 Karolína VoštováKarolína Voštová
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 4.35 391
24 Lucie RackováLucie Racková
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
01 4.27 371
25 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
02 4.23 362
26 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
00 4.20 355
27 Andrea ŠulcováAndrea Šulcová
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
00 4.20 355
28 Johana VyjídáčkováJohana Vyjídáčková
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
00 4.15 343
29 Tereza LičmanováTereza Ličmanová
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
01 4.12 336
30 Lucie PalátováLucie Palátová
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
02 4.07 324
31 Marta SlonkováMarta Slonková
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
01 4.06 322
32 Veronika JůzováVeronika Jůzová
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 4.04 317
33 Eliška VeseláEliška Veselá
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
01 4.00 308
34 Miroslava MauričováMiroslava Mauričová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 3.90 285
35 Petra BuriánováPetra Buriánová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 3.90 285
36 Klára ZýmováKlára Zýmová
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
02 3.67 235
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ŽídkováNatálie Žídková
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
00 11.30 615
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
00 11.26 612
3 Anna KotounováAnna Kotounová
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 10.43 558
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
01 10.11 537
5 Valerie StratilováValerie Stratilová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
01 09.74 512
6 Daniela KubalováDaniela Kubalová
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
00 09.58 502
7 Anna JaškinaAnna Jaškina
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
01 09.45 494
8 Veronika KuželováVeronika Kuželová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
00 09.38 489
9 Veronika MíkováVeronika Míková
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 09.23 479
10 Aneta KuželováAneta Kuželová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
00 09.20 477
11 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
00 08.95 461
12 Leona VokálováLeona Vokálová
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
01 08.86 455
13 Michaela BorovskáMichaela Borovská
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
01 08.83 453
14 Monika BalášováMonika Balášová
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
01 08.73 447
15 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 08.70 445
16 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
00 08.68 443
17 Hana KouckáHana Koucká
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
00 08.63 440
18 Eliška VeseláEliška Veselá
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
01 08.51 432
19 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
00 08.17 410
20 Štěpánka PilnáŠtěpánka Pilná
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 08.03 401
21 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
01 08.02 401
22 Klára SobotkováKlára Sobotková
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
02 07.97 397
23 Marta SlonkováMarta Slonková
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
01 07.94 395
24 Kateřina KhunováKateřina Khunová
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
02 07.92 394
25 Klára ZýmováKlára Zýmová
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
02 07.87 391
26 Pavla BuřičováPavla Buřičová
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 07.57 372
27 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
02 07.51 368
28 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
00 07.45 364
29 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 07.22 349
30 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 07.18 347
Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 07.18 347
32 Miriam MatisováMiriam Matisová
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 07.00 335
33 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
00 06.85 325
34 Agáta BöhmováAgáta Böhmová
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
01 06.75 319
35 Tereza LičmanováTereza Ličmanová
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
01 06.39 296
36 Lucie PeňázováLucie Peňázová
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
00 06.28 289
37 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
02 05.91 266
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
00 16.41 877
2 Robin MartinekRobin Martinek
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
00 12.84 657
3 Marek VyšínMarek Vyšín
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
01 12.78 654
4 Tomáš KosTomáš Kos
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 11.83 596
5 Jakub PodušelJakub Podušel
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 11.73 590
6 Dmitry ChyzhmarDmitry Chyzhmar
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
00 11.68 587
7 Šimon GabrhelŠimon Gabrhel
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 11.66 586
8 Radim ŠpačekRadim Špaček
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 11.60 582
9 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 11.56 580
10 Jan BoumaJan Bouma
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
00 11.37 568
11 Tomáš MüllerTomáš Müller
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
00 11.36 568
12 Jindřich SemotamJindřich Semotam
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
00 11.10 552
13 Matouš ZeidlerMatouš Zeidler
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
00 11.09 551
14 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 11.08 551
15 Jakub BalšánekJakub Balšánek
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
00 11.02 547
16 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
01 10.90 540
17 Josef VlkJosef Vlk
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 10.78 533
18 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
01 10.78 533
19 Martin VeřtátMartin Veřtát
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 10.77 532
20 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 10.73 530
21 Josef TůmaJosef Tůma
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
00 10.59 521
22 Jakub KubíkJakub Kubík
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 10.45 513
23 Sebastien PilařSebastien Pilař
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
00 10.40 510
24 Milan BartošMilan Bartoš
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 10.37 508
25 Aleš ŘezáčAleš Řezáč
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 10.17 496
26 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 10.07 490
27 Jakub LukášekJakub Lukášek
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
00 10.07 490
28 Štěpán MarekŠtěpán Marek
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
01 09.76 471
29 Patrik DančoPatrik Dančo
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 09.62 463
30 Štěpán KaniaŠtěpán Kania
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
01 09.43 451
31 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
00 09.24 440
32 Tomáš ČernýTomáš Černý
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
00 09.18 437
33 Karim BoukhatemKarim Boukhatem
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
00 08.90 420
34 Petr ČechPetr Čech
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
01 08.83 416
35 Vojtěch KudličkaVojtěch Kudlička
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
00 08.66 406
36 Jakub DavidíkJakub Davidík
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
02 08.40 390
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandr HarrisAlexandr Harris
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 83.69 603
2 Jan PospíšilJan Pospíšil
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
01 75.07 526
3 Filip PeřinaFilip Peřina
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 69.57 477
4 David PavlíkDavid Pavlík
ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní
01 68.51 468
5 Tomáš KubartTomáš Kubart
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 67.09 455
6 Filip MoravecFilip Moravec
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
00 65.88 445
7 Dan KostrhunDan Kostrhun
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 64.03 429
8 Michal KubánekMichal Kubánek
ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK
01 63.98 428
9 Tadeáš JaníkTadeáš Janík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 63.93 428
10 Alec SabolAlec Sabol
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
00 63.39 423
11 František PrudičFrantišek Prudič
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
00 61.16 404
12 Vojtěch BartošíkVojtěch Bartošík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 59.11 386
13 Stanislav BarnaStanislav Barna
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
01 59.05 385
14 Adam MatulkaAdam Matulka
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
01 56.50 363
15 Michal GalusMichal Galus
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
00 56.42 363
16 Jiří PrchlíkJiří Prchlík
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
00 56.06 360
17 Jan KodešJan Kodeš
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
00 55.55 355
18 Vojtěch PolenaVojtěch Polena
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
01 55.12 351
19 Daniel BrablecDaniel Brablec
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 54.70 348
20 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka
ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova
01 54.51 346
21 Tomáš HančilTomáš Hančil
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
01 53.94 341
22 Ondřej GrulichOndřej Grulich
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 52.23 327
23 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého
02 50.60 313
24 Adam StarýAdam Starý
ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova
02 49.84 306
25 Lukáš MoravecLukáš Moravec
ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova
01 47.96 291
26 Zbyněk PašekZbyněk Pašek
Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova
02 44.63 263
27 Jakub RogersJakub Rogers
ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní
00 44.17 259
28 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
00 41.75 239
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 17.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
02 67.40 702
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
00 57.26 571
3 Julie FrankováJulie Franková
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
00 57.18 570
4 Jindra VránováJindra Vránová
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
01 53.80 527
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
01 50.66 488
6 Karolína VoštováKarolína Voštová
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 50.52 486
7 Petra BuriánováPetra Buriánová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 50.04 480
8 Karolína KrupováKarolína Krupová
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 49.75 476
9 Andrea ŠulcováAndrea Šulcová
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
00 46.96 441
10 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
02 45.20 419
11 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
00 43.14 394
12 Lucie BacíkováLucie Bacíková
ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor
01 42.90 391
13 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
02 41.54 374
14 Lucie RackováLucie Racková
ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské
01 40.90 366
15 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če...
02 40.55 362
16 Karolína KučerováKarolína Kučerová
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
00 39.50 349
17 Vivien VavruškováVivien Vavrušková
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
02 38.50 337
18 Kateřina HoudováKateřina Houdová
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
02 37.97 331
19 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská
01 37.94 330
20 Maryana ShpilyarevychMaryana Shpilyarevych
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 37.74 328
21 Monika DvořákováMonika Dvořáková
ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov
00 37.67 327
22 Miroslava MauričováMiroslava Mauričová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 36.89 317
23 Eliška BartákováEliška Bartáková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
01 35.85 305
24 Lucie PalátováLucie Palátová
ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka
02 35.60 302
25 Veronika JůzováVeronika Jůzová
ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova
00 31.28 250
26 Aneta KokešováAneta Kokešová
Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov
00 31.00 247
27 Johana VyjídáčkováJohana Vyjídáčková
ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus
00 29.89 234
28 Dominika KopřivováDominika Kopřivová
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
01 29.70 232
29 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
01 29.42 228
30 Anna ŠanderováAnna Šanderová
ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le...
01 28.90 222
MS Karolína CvakováKarolína Cvaková
ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám.
03 36.18 309
Celkem 31 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Týniště nad Orlicí ZŠ Týniště nad Orlicí ZŠ Týniště nad Orlicí, RnKZŠ Týniště nad Orlicí, RnK 9144
2 ZŠ Bojkovice ZŠ Bojkovice ZŠ Bojkovice, TGM, ŠtefánikovaZŠ Bojkovice, TGM, Štefánikova 8988
3 ZŠ Kolín, Prokopa Velikého ZŠ Kolín, Prokopa Velikého ZŠ Kolín, Prokopa VelikéhoZŠ Kolín, Prokopa Velikého 8756
4 ZŠ Olomouc, Heyrovského ZŠ Olomouc, Heyrovského ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 8754
5 ZŠ Hlučín, M. Tyrše ZŠ Hlučín, M. Tyrše ZŠ Hlučín, TyršovaZŠ Hlučín, Tyršova 8499
6 ZŠ Vyškov, Nádražní ZŠ Vyškov, Nádražní ZŠ Vyškov, NádražníZŠ Vyškov, Nádražní 8330
7 ZŠ Tábor, Zborovská ZŠ Tábor, Zborovská ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 8096
8 ZŠ Pardubice, Benešovo nám. ZŠ Pardubice, Benešovo nám. ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 8077
9 Gymnázium Stříbro Gymnázium Stříbro Gymnázium Stříbro, SoběslavovaGymnázium Stříbro, Soběslavova 8068
10 ZŠ Třebíč, Benešova ZŠ Třebíč, Benešova ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 7900
11 ZŠ Železný Brod, Školní ZŠ Železný Brod, Školní ZŠ Železný Brod, ŠkolníZŠ Železný Brod, Školní 7801
12 ZŠ Praha, Horáčkova ZŠ Praha, Horáčkova ZŠ Praha 4, HoráčkovaZŠ Praha 4, Horáčkova 7750
13 Zš Břeclav Slovácká Zš Břeclav Slovácká ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7540
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Martinek R. 2582 (07.62/675-6.03/593-12.84/657-3:00.79/657)
Vyšín M. 2446 (07.66/662-3:07.43/593-5.77/537-12.78/654)
Podušel J. 2430 (5.76/535-11.73/590-07.83/610-2:56.86/695)
Pospíšil J. 2420 (1.74/577-10.90/540-07.98/565-2:52.64/738)
Gabrhel Š. 2400 (1.74/577-11.66/586-07.84/607-3:03.56/630)
Kos T. 2358 (1.82/644-11.83/596-07.88/595-3:15.18/523)
Derner L. 2345 (07.49/716-1.74/577-09.24/440-3:05.38/612)
Pospíšil J. 2341 (1.82/644-75.07/526-07.81/616-3:11.60/555)
Doležal J. 2336 (5.46/473-10.73/530-07.60/681-3:01.25/652)
Bartoš M. 2319 (5.88/561-10.37/508-07.87/598-3:01.23/652)
Vrožina L. 2317 (5.16/413-16.41/877-07.62/675-3:36.42/352)
Semotam J. 2260 (1.66/512-11.10/552-07.71/646-3:12.11/550)
Chyzhmar D. 2250 (3:17.93/499-5.51/483-11.68/587-07.60/681)
Balšánek J. 2228 (3:13.35/539-1.70/544-11.02/547-07.87/598)
Lukášek J. 2226 (5.27/435-10.07/490-07.98/565-2:52.88/736)
Moravec L. 2207 (47.96/291-07.62/675-1.74/577-2:59.99/664)
Davidík J. 2204 (07.79/622-2:38.57/889-08.40/390-1.38/303)
Bouma J. 2197 (07.67/659-1.70/544-11.37/568-3:26.74/426)
Zábojník Z. 2187 (1.70/544-10.07/490-07.98/565-3:07.98/588)
Vlk J. 2172 (5.43/467-10.78/533-08.01/557-3:05.10/615)
Boukhatem K. 2167 (5.39/459-08.90/420-07.84/607-2:58.30/681)
Žaloudík V. 2151 (10.78/533-07.85/604-1.58/449-3:10.49/565)
Moravec F. 2131 (1.82/644-65.88/445-07.93/580-3:22.39/462)
Kubánek M. 2130 (5.48/477-63.98/428-07.98/565-3:00.44/660)
Bartošík V. 2112 (3:12.38/548-1.70/544-59.11/386-07.75/634)
Müller T. 2066 (11.36/568-07.98/565-1.54/419-3:16.24/514)
Kostrhun D. 2062 (64.03/429-07.77/628-1.50/389-3:05.00/616)
Kubart T. 2035 (5.33/447-67.09/455-08.29/478-3:00.99/655)
Harris A. 2034 (5.19/419-83.69/603-08.05/545-3:21.78/467)
Špaček R. 2022 (1.62/480-11.60/582-08.22/498-3:22.32/462)
Janík T. 2017 (2:56.21/702-63.93/428-08.22/498-1.50/389)
Kratochvíl J. 2016 (07.56/694-5.58/498-41.75/239-3:08.28/585)
Sabol A. 1973 (07.95/574-5.45/471-63.39/423-3:17.25/505)
Prchlík J. 1971 (56.06/360-08.10/531-1.62/480-3:06.71/600)
Zeidler M. 1934 (3:33.29/375-11.09/551-07.90/589-1.54/419)
Řezáč A. 1916 (07.56/694-10.17/496-1.50/389-3:38.53/337)
Pavlík D. 1913 (68.51/468-07.93/580-1.46/360-3:17.30/505)
Švaříček V. 1909 (3:26.88/425-5.04/390-11.56/580-08.16/514)
Kania Š. 1909 (4.80/345-09.43/451-08.16/514-3:06.85/599)
Brablec D. 1906 (5.62/506-54.70/348-07.84/607-3:24.38/445)
Marek Š. 1898 (3:01.19/653-4.72/330-09.76/471-08.42/444)
Galus M. 1896 (56.42/363-08.13/523-1.54/419-3:07.72/591)
Kubík J. 1889 (5.10/402-10.45/513-08.11/528-3:24.23/446)
Pilař S. 1862 (3:16.24/514-4.75/335-10.40/510-08.20/503)
Starý A. 1859 (3:08.65/582-5.38/457-49.84/306-08.16/514)
Kudlička V. 1850 (4.89/361-08.66/406-08.45/436-3:01.76/647)
Veřtát M. 1847 (10.77/532-08.45/436-1.62/480-3:30.25/399)
Černý T. 1840 (3:28.54/412-5.31/443-09.18/437-08.04/548)
)
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jablonec n. nisou, Pasířská ZŠ Jablonec n. nisou, Pasířská ZŠ Jablonec n. Nisou PasířskáZŠ Jablonec n. Nisou Pasířská 8927
2 ZŠ Opava, Englišova ZŠ Opava, Englišova ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 8855
3 ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka ZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka ZŠ Valašské Meziříčí, VyhlídkaZŠ Valašské Meziříčí, Vyhlídka 8733
4 ZŠ Pardubice, Benešovo nám. ZŠ Pardubice, Benešovo nám. ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 8593
5 ZŠ Nové Město na Moravě ZŠ Nové Město na Moravě ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra ČechaZŠ Nové Město na Moravě, Le... 8558
6 ZŠ Praha Campanus ZŠ Praha Campanus ZŠ Praha CampanusZŠ Praha Campanus 8223
7 Gymnázium Sokolov Gymnázium Sokolov Gymnázim SokolovGymnázim Sokolov 8149
8 ZŠ Prostějov, Jana Železného ZŠ Prostějov, Jana Železného ZŠ Jana Železného, ProstějovZŠ Jana Železného, Prostějov 7964
9 Zš Rakovník, Husovo nám. Zš Rakovník, Husovo nám. ZŠ Rakovník, Husovo nám.ZŠ Rakovník, Husovo nám. 7759
10 ZŠ Tábor Zborovská ZŠ Tábor Zborovská ZŠ Zborovská, TáborZŠ Zborovská, Tábor 7615
11 ZŠ Tišnov, Smíškova ZŠ Tišnov, Smíškova ZŠ Tišnov SmíškovaZŠ Tišnov Smíškova 7361
12 ZŠ Plzeň, E. Krásnohorské ZŠ Plzeň, E. Krásnohorské ZŠ Plzeň, E. KrásnohorskéZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 7223
13 ZŠ Břeclav, Slovácká ZŠ Břeclav, Slovácká ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7217
14 ZŠ Černilov ZŠ Černilov Masarykova jubilejní ZŠ, ČernilovMasarykova jubilejní ZŠ, Če... 7182
Celkem 14 závodníků