Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Třebíče

Třebíč (14. 8. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.8.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.27
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.00
3 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.10
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.47
5 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.8.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotlasFilip Kotlas 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.52
2 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 PavlovPavlov 08.53
3 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.69
4 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.89
Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.8.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.46
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.49
3 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.52
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.71
5 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.29
6 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.46
Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.8.2016) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.29
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.54
3 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.94
4 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.09
5 Eliška ČurdováEliška Čurdová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.72
6 Šárka VrbováŠárka Vrbová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.8.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.07
2 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.46
3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.58
4 Simona ČechováSimona Čechová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.96
5 Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.78
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.73
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.27
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.32
5 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.24
6 Martin GronMartin Gron 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.41
7 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.43
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 12.16
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.46
3 Kateřina MakovičkováKateřina Makovičková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.13
Celkem 3 závodníků

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:29.06
2 David KlíčDavid Klíč 00 BoskoviceBoskovice 4:38.85
3 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 4:40.71
4 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:46.07
5 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:53.22
6 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:54.32
7 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5:02.54
8 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5:26.82
Celkem 8 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 34:43.25
2 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38:37.42
3 Ondřej VrbaOndřej Vrba 84 Sokol StudenecSokol Studenec 40:07.88
4 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 80 ULTIMA K.LAP TEAMULTIMA K.LAP TEAM 40:38.58
5 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 41:33.21
6 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 42:22.07
7 Jaroslav BohuslavJaroslav Bohuslav 59 TřebíčTřebíč 42:57.29
8 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 43:07.14
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.03
2 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.53
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.29
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.55
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.15
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.89
2 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.86
3 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.86
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.86
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.80
6 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.80
7 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 1.70
8 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.65
9 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
97 1.60
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.57
2 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.39
3 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.33
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.69
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
96 1.66
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.50
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.48
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.48
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.42
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.42
5 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.25
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.15
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 6.07 -0.2 m/s
2 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.90 +0.4 m/s
3 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
97 5.69 +0.1 m/s
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 5.07 +2.1 m/s 5.00 +1.6 m/s
2 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus
PavlovPavlov
00 4.83 +0.4 m/s
3 Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.63 +1.8 m/s
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.47 +0.6 m/s
5 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.34 +1.2 m/s
6 Jan ŠoukalJan Šoukal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.88 +1.3 m/s
7 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3.46 +1.7 m/s
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
90 5.61 -0.3 m/s
2 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5.32 +0.4 m/s
3 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.03 +1.8 m/s
4 Kateřina MakovičkováKateřina Makovičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 4.47 -0.5 m/s
Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková
AC PardubiceAC Pardubice
98 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.09 +3.3 m/s 4.85 -0.2 m/s
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.88 +2.2 m/s 4.58 -0.5 m/s
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.80 +0.3 m/s
4 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.76 +2.5 m/s 4.73 +0.6 m/s
5 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.67 +1.5 m/s
6 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.63 +0.3 m/s
7 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 4.61 +2.2 m/s 4.45 +1.5 m/s
8 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.44 -0.6 m/s
9 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.32 +0.3 m/s
10 Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.16 +1.8 m/s
11 Natálie FurchováNatálie Furchová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.08 +1.3 m/s
12 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.92 +1.5 m/s
13 Eliška ČurdováEliška Čurdová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.77 +2.2 m/s 3.35 +0.8 m/s
14 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.69 +1.9 m/s
15 Aneta VomelováAneta Vomelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 3.67 +1.3 m/s
16 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 3.64 +1.2 m/s
17 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.51 +1.3 m/s
18 Simona ČechováSimona Čechová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3.32 +1.5 m/s
19 Šárka VrbováŠárka Vrbová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 2.74 +1.5 m/s
Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 DNS
Marie HüblbauerováMarie Hüblbauerová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 NM
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 09.82
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13.10
2 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 12.13
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.98
4 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 10.70
5 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10.55
6 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 10.28
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10.16
8 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 08.83
9 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 07.42
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 19.30
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 16.33
3 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 15.00
4 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 13.78
5 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 13.12
6 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 12.29
7 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 11.92
Celkem 7 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 27.19
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 55.95
2 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 41.98
3 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 37.14
4 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 36.32
5 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 35.45
6 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 34.47
7 Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
78 26.84
8 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 24.43
9 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 16.07
Celkem 9 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 60.07
2 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 55.49
3 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 50.08
4 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 46.40
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 45.12
6 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 44.54
7 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 40.69
8 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 37.99
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 32.40
2 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 27.34
3 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.30
4 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 23.73
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 DNS
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 44.60
2 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 44.02
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 33.47
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 33.15
5 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 31.36
6 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 28.85
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 64.64
2 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 62.88
3 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 61.72
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 49.55
5 David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
94 48.90
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 DNS
Celkem 6 závodníků