Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Předprázdninové závody v Bechyni

Bechyně (30. 6. 2016)

200 m - Junioři

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 26.5
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 28.4
Celkem 1 závodníků

200 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 36.8
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Junioři

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.28
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 4.84
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ženy

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 4.70
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 4.16
2 Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 3.95
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 4.30
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 3.75
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MáškováMarkéta Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
06 3.17
Celkem 1 závodníků

trojskok - Junioři

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 12.15
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 08.38
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-hoši

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 07.77
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-dívky

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MáškováMarkéta Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
06 04.53
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 07.23
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 09.23
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 15.31
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(čt, 30.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 13.38
2 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 11.43
Celkem 2 závodníků