Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. VZ PAS, Sprinterský trojboj

Praha - Kotlářka (8. 9. 2016)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2258
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2202
3 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2199
4 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2111
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2108
6 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2088
7 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2087
8 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2086
9 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2037
10 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2015
11 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1991
12 Matěj SzczotkaMatěj Szczotka 85 neregistrovaníneregistrovaní 1962
13 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1956
14 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1919
15 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1918
16 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1883
17 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1774
18 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1727
19 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1693
20 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1667
21 Alex PuleseAlex Pulese 01 neregistrovaníneregistrovaní 1640
22 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1567
23 Marek NesporýMarek Nesporý 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1522
24 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1453
25 Filip OpltFilip Oplt 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1280
26 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1013
27 Pavel ŠafaříkPavel Šafařík 88 neregistrovaníneregistrovaní 1011
Celkem 27 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2591
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2044
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2038
4 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1982
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1903
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1851
7 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1815
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1807
9 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1794
10 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1784
11 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1700
12 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1688
13 Dana FickerováDana Fickerová 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1683
14 Viktorie MajoberováViktorie Majoberová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1657
15 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1654
16 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1613
17 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1602
18 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1595
19 Anna KubátováAnna Kubátová 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1520
20 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1486
21 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1359
22 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1225
23 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1181
Celkem 23 závodníků