výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance

Plzeň (16. 8. 2016)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 16.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:41.53
2 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:49.26
3 Karl BebemdorfKarl Bebemdorf 00 GermanyGermany 3:50.33
4 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:50.59
5 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:52.16
6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:52.54
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:54.21
8 Dymitry HramatouskiDymitry Hramatouski 00 BelarusBelarus 3:57.56
9 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:00.70
10 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:11.38
11 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:12.49
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 16.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:01.46
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:04.28
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:04.61
4 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:05.40
5 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:06.10
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:07.19
7 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 4:08.65
8 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:11.19
9 Jakub JosefJakub Josef 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.30
10 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:12.81
11 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:16.54
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (út, 16.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 4:14.31
2 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:15.25
3 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:16.83
4 Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:18.20
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:21.48
6 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:21.59
7 Martin ČernýMartin Černý 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:27.98
8 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4:28.63
9 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:28.89
10 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4:30.54
11 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:33.75
12 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:44.01
13 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:44.40
14 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:47.96
15 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:49.90
16 Miroslav DudaMiroslav Duda 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:57.07
Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 16.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:17.31
2 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:32.39
3 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:32.95
4 Jan SlámaJan Sláma 01 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4:35.90
5 Martin PlhaMartin Plha 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:37.28
6 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:37.88
7 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:40.48
8 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4:48.16
9 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:48.58
10 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:15.75
11 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:30.0
12 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:39.0
13 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:47.0
Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Dominik FialaDominik Fiala 01 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. DNS
Poznámky:
pořadí 11, 12, 13 ruční časy
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 16.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:20.03
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4:20.30
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:23.48
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:27.82
5 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:31.27
6 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:33.49
7 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:36.61
8 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:37.34
9 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.49
10 Bára StýblováBára Stýblová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:42.29
11 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:43.51
12 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:46.19
13 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:51.96
14 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:54.54
15 Helena GetachewováHelena Getachewová 98 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:24.79
Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 16.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.78
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:00.40
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:10.15
4 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:17.52
5 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:25.28
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:25.96
7 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:57.32
Celkem 7 závodníků