výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Hradec Králové (27. 8. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.64 11.00
2 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.01 8.50
3 David VrbataDavid Vrbata 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.01 8.50
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.08 7.00
5 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.18 5.00
MB Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.58
Jiří KřivskýJiří Křivský 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.16 6.00
2 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49 4.00
3 Radim JežekRadim Ježek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.50 3.00
4 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.55 1.00
5 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.38
MB František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.15
MB Miroslav TryznaMiroslav Tryzna 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.24
Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim UlrychRadim Ulrych 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.54 2.00
2 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.93
3 Šimon HlavsaŠimon Hlavsa 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.25
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.40
5 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.42
6 Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.64
Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.23 11.00
2 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.85 9.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.92 6.00
4 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.92 6.00
5 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.92 6.00
6 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.03 2.00
MB Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.49
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.86 8.00
2 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 SK DobruškaSK Dobruška 08.98 3.00
3 Iveta RohanováIveta Rohanová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.04 1.00
4 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.12
5 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 SK DobruškaSK Dobruška 09.13
6 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.15
MB Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09.92
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.97 4.00
2 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.05
3 Miroslava SlavíčkováMiroslava Slavíčková 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.13
4 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.29
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.34
Eliška KřížováEliška Křížová 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.34
7 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.61
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 27.8.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.34
2 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.35
3 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43
4 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.49
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.57
6 Jana PatočkováJana Patočková 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.87
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.41 11.00
2 Jakub JonJakub Jon 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 39.80 9.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 40.33 8.00
MB Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 38.86
Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Josef Rýdl, TJ Sokol Nová Paka, 2. Michal Blažek, TJ Sokol Hradec Králové, 3. Jakub Jon, SK Nové Město n. M.
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 42.63 7.00
2 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.87 6.00
3 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 44.55 5.00
4 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.30 4.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 44.54 11.00
2 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 46.39 9.00
3 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 46.60 8.00
4 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.59 3.00
5 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 50.90
Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Adéla Sádlová, SK Nové Město n. M., 2. Aneta Strnádková, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Bára Kotková, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 47.28 7.00
2 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.38 6.00
3 Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 SK DobruškaSK Dobruška 49.54 4.00
4 Iveta RohanováIveta Rohanová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 49.65 2.00
5 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 50.34
6 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 49.32 5.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.79 1.00
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.11
4 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 SK DobruškaSK Dobruška 50.47
MB Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 54.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.28
MB Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.74
MB Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:27.49
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:36.70 11.00
2 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:47.83 9.00
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.50 8.00
4 Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:10.57 7.00
Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:27.43 11.00
2 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.36 9.00
3 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.13 8.00
4 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.66 7.00
5 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:45.57 6.00
6 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK DobruškaSK Dobruška 2:46.56 5.00
7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:47.13 4.00
8 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.77 3.00
9 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:01.92 2.00
Celkem 9 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.38 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 28.51 9.00
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.86 8.00
4 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 32.08 7.00
5 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 33.23 6.00
6 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.67 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Michal Blažek, TJ Sokol Hradec Králové, 2. David Vrbata TJ Sokol Nová Paka, 3. Vojtěch Lanžhotský, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 32.07 11.00
2 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.50 4.00
3 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 40.19 2.00
4 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.42 1.00
MB Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.33
Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
Poznámky:
V běhu došlo ke zranění závodnice Beierové, podvrtnuté koleno, odřeniny. Zranění bylo ošetřeno přítomnou zdravotní službou.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 34.00 9.00
2 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 35.16 8.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.26 7.00
4 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.49 6.00
5 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 38.33 5.00
6 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.86 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Aneta Strnádková, TJ Lokomotiva Trutnov, 2. Bára Kotková, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Sandra Peterová, SK Nové Město n. M.
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:37.47 11.00
2 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:37.58 9.00
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:37.60 8.00
4 Matyáš NývltMatyáš Nývlt 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:38.53 7.00
5 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:07.68 6.00
MB Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:15.25
Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Tomáš Holman, SK Nové Město n. M., 2. Jakub Lád, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Vojtěch Hradecký, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gonda, Kinský, Klouda, Lanžhotský Gonda, Kinský, Klouda, Lanžhotský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.94 11.00
2 B - Hřivna, Bělík, Polák, Šponer B - Hřivna, Bělík, Polák, Šponer TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:05.73 9.00
3 Lád, Nývlt, Šantroch, Hradecký Lád, Nývlt, Šantroch, Hradecký TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:11.19 8.00
MB Schreiber, Grus, Mostecký, Poličanský Schreiber, Grus, Mostecký, Poličanský TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:33.62
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové, 2. TJ Sokol Jaroměř, 3. TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnádková, Kotková, Rohanová, Szelková Strnádková, Kotková, Rohanová, Szelková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:15.92 11.00
2 Jungová, Sedláčková, Breitrová, Peterová Jungová, Sedláčková, Breitrová, Peterová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:16.39 9.00
3 Hlávková, Rozínková, Spěváčková, Prudičová Hlávková, Rozínková, Spěváčková, Prudičová SK DobruškaSK Dobruška 3:17.63 8.00
4 A - Jansová, Bělková, Bělohlávková, Hašková A - Jansová, Bělková, Bělohlávková, Hašková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:18.19 7.00
5 B - Hloucalová, Chladová, Menoušková, Malinová B - Hloucalová, Chladová, Menoušková, Malinová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:38.15 6.00
MB Vognarová, Horníková, Hulíková, Erbenová Vognarová, Horníková, Hulíková, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:38.04
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Lokomotiva Trutnov, 2. SK Nové Město n. M., 3. SK Dobruška
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.77 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.74 9.00
3 Šimon HlavsaŠimon Hlavsa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.53 8.00
4 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.50 7.00
5 Robin PolákRobin Polák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.45 6.00
6 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.35 5.00
7= Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.35 3.50
7= Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 3.50
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.57 11.00
2 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.40 9.00
3 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.35 8.00
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.35 7.00
5= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.30 5.50
5= Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 1.30 5.50
7= Adéla VítkováAdéla Vítková
SK DobruškaSK Dobruška
02 1.20 3.50
7= Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.20 3.50
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.90 11.00
2 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.30 9.00
3 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.80 8.00
4 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.70 7.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Vojtěch Kloud, TJ Sokol Hradec Králové<br>2. Jakub Kušnír, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Matěj Pávek, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 2.00 11.00
2 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.80 9.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:1. Kateřina Hlávková, TJ Dobruška
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 5.57 +0.1 m/s 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 5.18 +0.0 m/s 9.00
3 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 5.15 +0.0 m/s 8.00
4 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 5.10 +0.9 m/s 7.00
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.90 +0.0 m/s 6.00
6 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.82 -0.3 m/s 5.00
7 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.60 +0.0 m/s 4.00
8 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.23 +0.5 m/s 3.00
9 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.21 +0.1 m/s 2.00
10 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.91 +0.7 m/s 1.00
11 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.71 +0.5 m/s
12 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.55 +0.5 m/s
13 Michal SkaunicMichal Skaunic
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.87 +0.2 m/s
MB František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 5.42 +0.1 m/s
Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 DNS
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 DNS
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 DNS
Ondřej MikešOndřej Mikeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.10 +0.1 m/s 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 5.07 +0.1 m/s 9.00
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.75 +0.8 m/s 8.00
4 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.57 +0.3 m/s 7.00
5 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
SK DobruškaSK Dobruška
02 4.50 +0.0 m/s 6.00
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.37 -1.2 m/s 5.00
7 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.27 +0.3 m/s 4.00
8 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.26 +0.3 m/s 3.00
9 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.23 +0.0 m/s 2.00
10 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.10 +0.4 m/s 1.00
11 Barbora JirouskováBarbora Jirousková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.07 -0.5 m/s
12 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.01 -0.4 m/s
13 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.99 -0.4 m/s
14 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.99 +0.1 m/s
15 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.91 +0.8 m/s
16 Miroslava SlavíčkováMiroslava Slavíčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.90 +0.1 m/s
17 Adéla VítkováAdéla Vítková
SK DobruškaSK Dobruška
02 3.85 +0.0 m/s
18 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 3.81 -0.4 m/s
19 Jana PatočkováJana Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.80 -0.2 m/s
20 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.80 +0.0 m/s
21 Barbora RoštlapilováBarbora Roštlapilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3.58 +0.1 m/s
Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 DNS
Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11.14 11.00
2 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 10.38 9.00
3 Lucie SpěváčkováLucie Spěváčková
SK DobruškaSK Dobruška
01 10.27 8.00
4 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 08.45 7.00
5 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 07.61 6.00
6 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.38 5.00
7 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 07.29 4.00
8 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 07.16 3.00
9 Adéla KartousováAdéla Kartousová
SK DobruškaSK Dobruška
02 06.45 2.00
10 Hana VanclováHana Vanclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 06.39 1.00
MB Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 09.79
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 12.49 11.00
2 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 11.36 9.00
3 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10.89 8.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 10.61 7.00
5 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 10.19 6.00
6 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 09.80 5.00
7 Robin PolákRobin Polák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 08.88 4.00
8 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 08.18 3.00
9 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 08.17 2.00
10 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 07.13 1.00
11 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 06.26
12 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.20
MB Miroslav TryznaMiroslav Tryzna
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 09.66
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 32.25 11.00
2 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 28.29 9.00
3 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 25.80 8.00
4 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 23.96 7.00
5 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 22.03 6.00
6 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 21.35 5.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 21.27 4.00
8 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 15.13 3.00
9 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 14.46 2.00
10 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 13.81 1.00
11 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 36.99 11.00
2 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.69 9.00
3 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 30.43 8.00
4 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 28.72 7.00
5 Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 27.60 6.00
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 27.38 5.00
7 David VrbataDavid Vrbata
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
01 25.72 4.00
8 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 23.29 3.00
9 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 22.43 2.00
10 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 17.07 1.00
11 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13.41
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 22.94 11.00
2 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 20.71 9.00
3 Dorota BělkováDorota Bělková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 20.00 8.00
4 Lucie SpěváčkováLucie Spěváčková
SK DobruškaSK Dobruška
01 19.88 7.00
5 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 19.81 6.00
6 Lenka RozínkováLenka Rozínková
SK DobruškaSK Dobruška
01 18.65 5.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Eliška Plašilová, TJ Dobruška, Pražáková Martina, TJ Sokol Hradec Králové, 3. Bělková Dorota, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim SchejbalMaxim Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 36.62 11.00
2 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 30.97 9.00
3 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 26.76 8.00
4 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 20.18 7.00
5 Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 17.78 6.00
6 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 09.55 5.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Maxim Schejbal, TJ Dvůr Králové n. L., 2. Martin Droščák, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Marek Malich, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 173.50
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 156.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 113.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 079.50
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 036.00
Poznámky:
Hlavní body ve 4. kole: 1. TJ Sokol Hradec Králové 6, 2. TJ Lokomotiva Trutnov 5, 3. TJ Dvůr Králové n. L. 4, 4. DC Ostroměř 3, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 15
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08
Poznámky:
Pomocné body po 4. kole: 1. TJ Lokomotiva Trutnov 644, 2. TJ Sokol Hradec Králové 523,5, 3. TJ Dvůr Králové n. L. 370, 4. DC Ostroměř 328,5, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 175
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 170.50
2 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 107.00
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 084.00
4 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 065.00
5 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 053.00
6 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 040.50
7 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 024.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 007.00
Poznámky:
Hlavní body ve 4. kole: 1. TJ Sokol Hradec Králové 7, 2. SK Dobruška 6, 3. TJ Lokomotiva Trutnov 5, 4. SK Nové Město n. M. 4, 5. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3, 6. TJ Sokol Jaroměř 2, 7. TJ Jilemnice 0
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25
2 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 24
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21
4 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 07
7 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 05
8 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 02
Poznámky:
Pomocné body celkem: 1. TJ Sokol Hradec Králové 501, 2. SK Dobruška 367,5, 3. TJ Lokomotiva Trutnov 315,5, 4. SK Nové Město n. M. 256,5, 5. TJ Dvůr Králové n. L. 196, 6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 184, 7. TJ Jilemnice 155,5, 8. TJ Sokol Jaroměř 61
Celkem 8 závodníků