Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Východočeská veteraniáda

Nová Paka (16. 7. 2016)
skok vysoký - Muži (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Ivo StrnadIvo Strnad 51 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1.46
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 1.65
skok vysoký - Ženy (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 1.30
1= Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.42
1= Terezie KopeckáTerezie Kopecká 79 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.42
skok daleký - Muži (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 5.72
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4.86
3 Josef DrábekJosef Drábek 59 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 4.50
skok daleký - Ženy (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 4.13
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.10
2 Terezie KopeckáTerezie Kopecká 79 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4.29
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín HübnerAntonín Hübner 73 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.56
2 Luděk JursaLuděk Jursa 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.83
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.43
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Luděk JursaLuděk Jursa 70 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 35.31
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 36.74
3 Stanislav AlbrechtStanislav Albrecht 73 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 33.06
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 16.7.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.31