Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (31. 8. 2016)

800 m - Muži (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:58.22
2 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:00.44
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:00.61
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.41
5 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:01.52
6 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav 2:03.97
7 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:03.98
8 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:05.88
9 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:06.47
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:00.00
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:04.80
3 Tomáš KapalTomáš Kapal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:17.37
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.10
Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Martin AnýžMartin Anýž 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:04.20
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:14.42
3 David MartínekDavid Martínek 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:20.14
4 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:20.26
5 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.80
6 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:32.32
7 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. NM
Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... NM
Poznámky:
NM- technické problémy s časomírou, výkon nezměřen. Pořadatelé se omlouvají.
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. NM
Poznámky:
NM- technické problémy s časomírou, výkon nezměřen. Pořadatelé se omlouvají.
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.16
2 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:29.50
3 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 2:32.80
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.69
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:25.15
3 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:31.23
4 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:45.93
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:26.32
2 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.50
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:34.15
4 Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.30
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.83
6 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.29
7 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:08.00
8 Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:17.40
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 31.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:37.04
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:21.33
Celkem 2 závodníků