výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (7. 9. 2016)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.67
2 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.25
3 Filip QuaiserFilip Quaiser 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.33
4 Filip UlrichFilip Ulrich 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.40
5 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.80
6 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17.15
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.75
3 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 17.87
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.03
David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.32
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.41
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.68
4 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.12
5 Radek StránskýRadek Stránský 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.64
Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.97
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.99
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.49
4 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.90
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.03
6 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.24
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.53
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.59
3 Milana StránskáMilana Stránská 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.62
4 Lucie MyrdaczováLucie Myrdaczová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.98
5 Zuzana LiškováZuzana Lišková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.25
6 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.71
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.35
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.83
3 Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.15
4 Lucie VrchotickáLucie Vrchotická 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.24
5 Tereza NaušováTereza Naušová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.40
6 Martina KolářováMartina Kolářová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.30
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.31
2 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.62
3 Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.70
4 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.31
5 Denisa KalinováDenisa Kalinová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.51
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.10
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.52
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.22
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.72
2 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.73
3 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.06
4 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.03
Celkem 4 závodníků