výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní mítink

Litomyšl (6. 8. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.8.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.13 523
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.68 378
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.76 359
4 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.04 295
5 David BičištěDavid Bičiště 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.33 235
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.8.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.92 583
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.11 528
3 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 08.45 436
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.65 386
5 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.82 345
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.8.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.58 687
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.77 628
3 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.79 622
4 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.88 595
5 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.89 592
6 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.98 565
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.8.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.56 694
2 Martin PaťhaMartin Paťha 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.58 687
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.71 646
4 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.80 619
5 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.92 583
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.8.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.40 745
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.41 742
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.63 671
4 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.65 665
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 6.8.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.16 826
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.19 816
3 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.22 806
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.25 796
5 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.30 779
6 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.34 765
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.8.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.00 848
2 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.51 698
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.60 673
4 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.60 673
5 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.71 643
6 Radka KopeckáRadka Kopecká 89 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.89 595
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.8.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.76 629
2 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.92 587
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.03 558
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.08 546
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.8.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.67 654
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.04 556
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.15 528
4 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.31 489
Celkem 4 závodníků