Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladno hází

Kladno - Sletiště (23. - 23. 7. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.86 933
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.01 879
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.22 806
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.39 749
5 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.47 723
6 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.70 650
Dawood Abdulah MohammedDawood Abdulah Mohammed 93 Saudská ArabieSaudská Arabie DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.7.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.54 700
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55 697
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.56 694
4 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.61 678
5 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65 665
6 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13 523
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53 998
2 Jana KorešováJana Korešová 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63 965
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.64 962
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.99 851
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10 818
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.27 767
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29 761
Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.7.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.30 758
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43 721
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54 690
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.75 632
5 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 08.82 613
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.84 608
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.96 576
8 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99 569
Celkem 8 závodníků