Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B
Praha-Stromovka (15. 9. 2016)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 07.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha | 08.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.47 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan KrálJan Král | 04 | Spartak Praha 4 | 08.50 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha B | 08.86 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha | 08.92 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Filip ŠtětkaFilip Štětka | 04 | Spartak Praha 4 B | 09.89 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha B | 08.83 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 B | 09.25 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Filip JanoušekFilip Janoušek | 05 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Jakub DučayJakub Dučay | 04 | SK Aktis Praha | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KocnárTomáš Kocnár | 04 | ASK Slavia Praha D | 10.00 | |||||||||||||||
6 | Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 10.37 | |||||||||||||||
7 | Matouš BartákMatouš Barták | 03 | AC Praha 1890 | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MaršálekJakub Maršálek | 03 | AC Praha 1890 | 09.12 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub NovosadJakub Novosad | 04 | ASK Slavia Praha B | 09.31 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof KrátkýKryštof Krátký | 04 | Spartak Praha 4 B | 09.38 | |||||||||||||||
4 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Michal MichlíkMichal Michlík | 03 | ASK Slavia Praha D | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Jiří UllspergerJiří Ullsperger | 04 | ASK Slavia Praha D | 10.45 | |||||||||||||||
7 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 10.89 | |||||||||||||||
MB | Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha D | 11.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha B | 08.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára KučerováSára Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 08.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika KarbanováDominika Karbanová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.09 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.22 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa KadlecováDenisa Kadlecová | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.24 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | Spartak Praha 4 | 09.29 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie ŽídkováPatricie Žídková | 03 | ASK Slavia Praha D | 09.28 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha B | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Zuzana RonováZuzana Ronová | 04 | Spartak Praha 4 B | 09.77 | |||||||||||||||
5 | Ela KolomazníkováEla Kolomazníková | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.78 | |||||||||||||||
6 | Markéta ŠimkováMarkéta Šimková | 04 | Spartak Praha 4 | 09.82 | |||||||||||||||
7 | Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 09.91 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská | 04 | ASK Slavia Praha B | 08.98 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Monika MarianiMonika Mariani | 04 | SK Aktis Praha | 09.21 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Anna HruškováAnna Hrušková | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.30 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 09.44 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrupičkováKateřina Krupičková | 03 | Spartak Praha 4 B | 10.06 | |||||||||||||||
6 | Anna NgoyenováAnna Ngoyenová | 04 | AC Praha 1890 | 10.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 20.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 20.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha B | 21.59 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 21.88 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha B | 22.46 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha | 22.41 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.35 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PavlicaLukáš Pavlica | 05 | Spartak Praha 4 B | 23.43 | |||||||||||||||
4 | Filip ŠtětkaFilip Štětka | 04 | Spartak Praha 4 B | 24.11 | |||||||||||||||
5 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha | 24.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít ChabičovskýVít Chabičovský | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 22.53 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jan BuriánekJan Buriánek | 03 | ASK Slavia Praha D | 24.23 | |||||||||||||||
3 | Matouš BartákMatouš Barták | 03 | AC Praha 1890 | 26.30 | |||||||||||||||
4 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 04 | ASK Slavia Praha D | 27.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha B | 22.52 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel ČervenkaDaniel Červenka | 04 | ASK Slavia Praha D | 25.82 | |||||||||||||||
MB | Kryštof JašekKryštof Jašek | 04 | ASK Slavia Praha B | 22.89 | |||||||||||||||
MB | Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha D | 29.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.10 | |||||||||||||||
2 | Klára ŽížalováKlára Žížalová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.21 | |||||||||||||||
3 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PoštováVeronika Poštová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.46 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 21.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.41 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha B | 22.82 | 4.00 | ||||||||||||||
Andrea PloyharováAndrea Ployharová | 04 | ASK Slavia Praha D | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika MarianiMonika Mariani | 04 | SK Aktis Praha | 23.07 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková | 03 | ASK Slavia Praha D | 23.21 | |||||||||||||||
3 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 04 | Spartak Praha 4 | 23.72 | |||||||||||||||
4 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 24.79 | |||||||||||||||
Michaela JirasováMichaela Jirasová | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha B | 21.79 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 22.81 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Ela KolomazníkováEla Kolomazníková | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 23.12 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | Spartak Praha 4 | 23.14 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.47 | |||||||||||||||
6 | Jasna PeštováJasna Peštová | 04 | Spartak Praha 4 | 24.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská | 04 | ASK Slavia Praha B | 21.96 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška VatěrováEliška Vatěrová | 05 | ASK Slavia Praha D | 23.65 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 03 | Spartak Praha 4 B | 23.85 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KodadováKateřina Kodadová | 03 | Spartak Praha 4 B | 25.25 | |||||||||||||||
5 | Tereza MacháčkováTereza Macháčková | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 26.61 | |||||||||||||||
6 | Anna NgoyenováAnna Ngoyenová | 04 | AC Praha 1890 | 27.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha | 2:25.71 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 B | 2:32.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 2:34.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:36.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej PelantOndřej Pelant | 04 | ASK Slavia Praha B | 2:37.58 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou | 04 | Spartak Praha 4 | 2:39.22 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:40.36 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 2:44.05 | 0.50 | ||||||||||||||
9 | Daniel ČervenkaDaniel Červenka | 04 | ASK Slavia Praha D | 2:48.22 | |||||||||||||||
10 | Michal MichlíkMichal Michlík | 03 | ASK Slavia Praha D | 2:53.60 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha | 2:37.49 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha B | 2:42.56 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik PrůšaDominik Průša | 04 | ASK Slavia Praha B | 2:44.05 | 0.50 | ||||||||||||||
4 | Matěj KopeckýMatěj Kopecký | 04 | SK Aktis Praha | 2:48.48 | |||||||||||||||
5 | Kryštof KrátkýKryštof Krátký | 04 | Spartak Praha 4 B | 2:50.64 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KocnárTomáš Kocnár | 04 | ASK Slavia Praha D | 2:52.43 | |||||||||||||||
7 | Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:53.61 | |||||||||||||||
8 | Filip ŘehákFilip Řehák | 04 | AC Praha 1890 | 2:58.09 | |||||||||||||||
9 | Ondřej KohlOndřej Kohl | 05 | AC Praha 1890 | 3:04.67 | |||||||||||||||
Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner | 04 | Atletický školní klub Mazur... | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:34.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2:37.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 2:38.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:39.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha B | 2:46.66 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:47.76 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Sára KučerováSára Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 2:49.79 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 2:55.15 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila FišerováLudmila Fišerová | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:42.75 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková | 03 | ASK Slavia Praha D | 2:43.09 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská | 04 | SK Aktis Praha | 2:47.75 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Anna MachováAnna Machová | 04 | Spartak Praha 4 | 2:53.63 | |||||||||||||||
5 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 2:53.90 | |||||||||||||||
6 | Andrea BulantováAndrea Bulantová | 04 | ASK Slavia Praha D | 2:54.24 | |||||||||||||||
7 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha B | 3:01.01 | |||||||||||||||
8 | Nella MazurováNella Mazurová | 04 | ASK Slavia Praha D | 3:21.32 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 10.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 10.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha | 11.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 11.53 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha | 11.64 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠvihelOndřej Švihel | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 12.12 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Sebastian LingSebastian Ling | 03 | ASK Slavia Praha B | 12.14 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Martin SellnerMartin Sellner | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.17 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adam KarabecAdam Karabec | 03 | Spartak Praha 4 | 12.18 | |||||||||||||||
5 | Dalibor BerkaDalibor Berka | 03 | ASK Slavia Praha D | 13.32 | |||||||||||||||
6 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha | 13.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha B | 11.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub NovosadJakub Novosad | 04 | ASK Slavia Praha B | 11.98 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŘezáčJakub Řezáč | 04 | ASK Slavia Praha D | 12.60 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.79 | |||||||||||||||
5 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 14.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 10.63 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla BenešováAdéla Benešová | 04 | ASK Slavia Praha B | 11.06 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11.39 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha B | 11.86 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha | 12.35 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Emilie SkalíkováEmilie Skalíková | 04 | Spartak Praha 4 | 12.70 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Linda GrecmanováLinda Grecmanová | 04 | ASK Slavia Praha D | 13.00 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 B | 13.09 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 13.69 | |||||||||||||||
6 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha B | 14.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 12.87 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 13.30 | |||||||||||||||
3 | Nella MazurováNella Mazurová | 04 | ASK Slavia Praha D | 13.31 | |||||||||||||||
4 | Anna MachováAnna Machová | 04 | Spartak Praha 4 | 13.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolardt, Argaláč, Poštová, Šilhavá Bolardt, Argaláč, Poštová, Šilhavá | PSK Olymp Praha,z.s. | 33.91 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Beseda, Procházka, Kudělová, Rychlovská Beseda, Procházka, Kudělová, Rychlovská | ASK Slavia Praha B | 34.75 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Grulich, Grandová, Mariani, Vaněk Grulich, Grandová, Mariani, Vaněk | SK Aktis Praha | 36.34 | ||||||||||||||||
4 | Kocnár, Hlaváč, Žídková, Ployharová Kocnár, Hlaváč, Žídková, Ployharová | ASK Slavia Praha D | 37.85 | ||||||||||||||||
5 | Jaroš, Král, Kučerová, Šimůnková Jaroš, Král, Kučerová, Šimůnková | Spartak Praha 4 | 38.23 | ||||||||||||||||
Sellner V., Sellner M., Kadlecová, Hrušková Sellner V., Sellner M., Kadlecová, Hrušková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Surjomartono, Jisl, Skálová, Měšťanová Surjomartono, Jisl, Skálová, Měšťanová | Atletický školní klub Mazur... | 33.26 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | B Honsová, Kalátová, Miřejovský, Kolek B Honsová, Kalátová, Miřejovský, Kolek | Atletický školní klub Mazur... | 34.09 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | B Chaloupková, Kodídek, Sedláček, Neruda B Chaloupková, Kodídek, Sedláček, Neruda | PSK Olymp Praha,z.s. | 35.32 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | B Snížek, Pelant, Caldrová, Trnková B Snížek, Pelant, Caldrová, Trnková | ASK Slavia Praha B | 35.83 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | B Hanzlíková, Grecmanová, Michlík, Berka B Hanzlíková, Grecmanová, Michlík, Berka | ASK Slavia Praha D | 36.09 | ||||||||||||||||
6 | Slonková, Pokorná, Maršálek, Řehák Slonková, Pokorná, Maršálek, Řehák | AC Praha 1890 | 37.60 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Dissou, Kubala, Švarcová, Švíbková B Dissou, Kubala, Švarcová, Švíbková | Spartak Praha 4 | 35.70 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | B Chabičovský, Janoušek, Fišerová, Adámková B Chabičovský, Janoušek, Fišerová, Adámková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 36.67 | ||||||||||||||||
3 | Rajmon, Zuzánek, Ronová, Krupičková Rajmon, Zuzánek, Ronová, Krupičková | Spartak Praha 4 B | 37.96 | ||||||||||||||||
4 | B Pavlica, Štětka, Panova, Kodadová B Pavlica, Štětka, Panova, Kodadová | Spartak Praha 4 B | 38.73 | ||||||||||||||||
5 | B Barták, Kohl, Hochmanová, Ngoyenová B Barták, Kohl, Hochmanová, Ngoyenová | AC Praha 1890 | 40.87 | ||||||||||||||||
B Kožina, Kreidl, Szymanská, Tóthová B Kožina, Kreidl, Szymanská, Tóthová | SK Aktis Praha | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C Karbanová, Szabo, Loucký, Hrubý C Karbanová, Szabo, Loucký, Hrubý | PSK Olymp Praha,z.s. | 35.89 | 2.00 | |||||||||||||||
2 | C Kubák, Hruška, Benešová, Polívková C Kubák, Hruška, Benešová, Polívková | ASK Slavia Praha B | 35.96 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | C Fröhlich, Karabec, Peštová, Saidlová C Fröhlich, Karabec, Peštová, Saidlová | Spartak Praha 4 | 36.50 | ||||||||||||||||
4 | C Buriánek, Řezáč, Svatošová, Bulantová C Buriánek, Řezáč, Svatošová, Bulantová | ASK Slavia Praha D | 37.16 | ||||||||||||||||
5 | C Ziková, Kočárková, Švihel, Štroner C Ziková, Kočárková, Švihel, Štroner | Atletický školní klub Mazur... | 37.18 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D Ling, Myslivec, Solníčková, Věžníková D Ling, Myslivec, Solníčková, Věžníková | ASK Slavia Praha B | 35.68 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | D Jára, Šach, Machová, Šimková D Jára, Šach, Machová, Šimková | Spartak Praha 4 | 37.07 | ||||||||||||||||
D Mazurová, Vatěrová, Poliak, Ullspeger D Mazurová, Vatěrová, Poliak, Ullspeger | ASK Slavia Praha D | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠachPetr Šach
Spartak Praha 4 |
03 | 1.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha |
03 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan PoliakJan Poliak
ASK Slavia Praha D |
03 | 1.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin ArgaláčMartin Argaláč
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 1.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Adam KarabecAdam Karabec
Spartak Praha 4 |
03 | 1.20 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Jan KratochvílJan Kratochvíl
ASK Slavia Praha B |
03 | 1.20 | 5.50 | |||||||||||||||
7= |
Jan RezekJan Rezek
ASK Slavia Praha B |
04 | 1.20 | 3.00 | |||||||||||||||
7= |
Jan HlaváčJan Hlaváč
ASK Slavia Praha D |
04 | 1.20 | 3.00 | |||||||||||||||
7= |
Ondřej ŠvihelOndřej Švihel
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 1.20 | 3.00 | |||||||||||||||
10 |
Matěj HruškaMatěj Hruška
ASK Slavia Praha B |
04 | 1.20 | 1.00 | |||||||||||||||
Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia Praha D |
04 | DNS | |||||||||||||||||
David SmutnýDavid Smutný
SK Aktis Praha |
04 | NM | |||||||||||||||||
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4 |
04 | 1.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 1.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 1.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha |
03 | 1.25 | 6.00 | |||||||||||||||
4= |
Adéla BenešováAdéla Benešová
ASK Slavia Praha B |
04 | 1.25 | 6.00 | |||||||||||||||
4= |
Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia Praha B |
04 | 1.25 | 6.00 | |||||||||||||||
7 |
Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha,z.s. |
04 | 1.25 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890 |
03 | 1.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4 |
04 | 1.20 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Klára ZikováKlára Ziková
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 1.20 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Aneta BulínováAneta Bulínová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 1.20 | 0.50 | |||||||||||||||
12= |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 1.15 | ||||||||||||||||
12= |
Magdaléna HodováMagdaléna Hodová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 1.15 | ||||||||||||||||
12= |
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha B |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
15 |
Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová
ASK Slavia Praha D |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
Eliška AdámkováEliška Adámková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Tereza MacháčkováTereza Macháčková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha |
04 | 4.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David JislDavid Jisl
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 4.32 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4 |
04 | 4.25 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vít ChabičovskýVít Chabičovský
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 4.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub MaršálekJakub Maršálek
AC Praha 1890 |
03 | 4.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DučayJakub Dučay
SK Aktis Praha |
04 | 4.01 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 3.99 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | 3.97 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sebastian LingSebastian Ling
ASK Slavia Praha B |
03 | 3.88 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia Praha B |
04 | 3.72 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4 B |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ASK Slavia Praha D |
04 | 3.69 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej PelantOndřej Pelant
ASK Slavia Praha B |
04 | 3.61 | ||||||||||||||||
14 |
Jan BuriánekJan Buriánek
ASK Slavia Praha D |
03 | 3.53 | ||||||||||||||||
15 |
Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | 3.47 | ||||||||||||||||
16 |
Filip LouckýFilip Loucký
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 3.44 | ||||||||||||||||
17 |
Filip ŘehákFilip Řehák
AC Praha 1890 |
04 | 3.31 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej KohlOndřej Kohl
AC Praha 1890 |
05 | 3.28 | ||||||||||||||||
19 |
Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia Praha D |
04 | 2.93 | ||||||||||||||||
MB |
Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost
ASK Slavia Praha D |
05 | 3.63 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha,z.s. |
04 | 4.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 4.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha |
03 | 3.87 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anastasija PanovaAnastasija Panova
Spartak Praha 4 B |
04 | 3.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika KarbanováDominika Karbanová
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 3.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna SkálováAnna Skálová
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 3.75 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina SolničkováKateřina Solničková
ASK Slavia Praha B |
05 | 3.69 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ludmila FišerováLudmila Fišerová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | 3.69 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha B |
05 | 3.59 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 3.57 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Julie PokornáJulie Pokorná
AC Praha 1890 |
03 | 3.51 | ||||||||||||||||
12 |
Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 3.49 | ||||||||||||||||
13 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
04 | 3.48 | ||||||||||||||||
14 |
Libuše PolívkováLibuše Polívková
ASK Slavia Praha B |
04 | 3.46 | ||||||||||||||||
15 |
Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 3.30 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia Praha D |
04 | 3.27 | ||||||||||||||||
17 |
Zuzana RonováZuzana Ronová
Spartak Praha 4 B |
04 | 3.18 | ||||||||||||||||
18 |
Denisa KadlecováDenisa Kadlecová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 3.06 | ||||||||||||||||
19 |
Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská
SK Aktis Praha |
04 | 2.97 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia Praha D |
05 | 2.69 | ||||||||||||||||
Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia Praha D |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Anna NgoyenováAnna Ngoyenová
AC Praha 1890 |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 10.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4 B |
03 | 08.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie KalátováLucie Kalátová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 08.73 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára BábíčkováKlára Bábíčková
ASK Slavia Praha B |
03 | 08.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika PoštováVeronika Poštová
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 08.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha B |
04 | 08.27 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 07.98 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika ValtrováVeronika Valtrová
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 07.54 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková
Spartak Praha 4 B |
03 | 07.50 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna HochmanováAnna Hochmanová
AC Praha 1890 |
04 | 07.46 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia Praha D |
04 | 07.37 | ||||||||||||||||
12 |
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4 |
04 | 07.20 | ||||||||||||||||
13 |
Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha |
03 | 06.88 | ||||||||||||||||
14 |
Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová
PSK Olymp Praha,z.s. |
04 | 05.70 | ||||||||||||||||
15 |
Andrea PloyharováAndrea Ployharová
ASK Slavia Praha D |
04 | 05.30 | ||||||||||||||||
16 |
Libuše PolívkováLibuše Polívková
ASK Slavia Praha B |
04 | 05.24 | ||||||||||||||||
17 |
Andrea BulantováAndrea Bulantová
ASK Slavia Praha D |
04 | 05.17 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 09.25 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip SnížekFilip Snížek
ASK Slavia Praha B |
03 | 07.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip LouckýFilip Loucký
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 07.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha D |
03 | 07.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 07.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 07.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiří UllspergerJiří Ullsperger
ASK Slavia Praha D |
04 | 06.66 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub ČervenýJakub Červený
AC Praha 1890 |
03 | 06.65 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha |
03 | 06.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4 |
03 | 06.33 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan KratochvílJan Kratochvíl
ASK Slavia Praha B |
03 | 06.07 | ||||||||||||||||
12 |
Jan RezekJan Rezek
ASK Slavia Praha B |
04 | 05.79 | ||||||||||||||||
13 |
David SmutnýDavid Smutný
SK Aktis Praha |
04 | 05.60 | ||||||||||||||||
14 |
Martin LachmanMartin Lachman
AC Praha 1890 |
04 | 05.37 | ||||||||||||||||
15 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 B |
04 | 05.35 | ||||||||||||||||
16 |
Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov
SK Aktis Praha |
04 | 05.10 | ||||||||||||||||
17 |
Jan ŠikýřJan Šikýř
ASK Slavia Praha D |
04 | 04.97 | ||||||||||||||||
18 |
Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4 B |
04 | 04.41 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 62.14 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
04 | 59.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 53.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4 |
03 | 50.63 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj HruškaMatěj Hruška
ASK Slavia Praha B |
04 | 49.63 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr ŠachPetr Šach
Spartak Praha 4 |
03 | 48.38 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov
SK Aktis Praha |
04 | 48.31 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip SnížekFilip Snížek
ASK Slavia Praha B |
03 | 47.53 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan PoliakJan Poliak
ASK Slavia Praha D |
03 | 42.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 41.22 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin ArgaláčMartin Argaláč
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 40.66 | ||||||||||||||||
12 |
Dominik PrůšaDominik Průša
ASK Slavia Praha B |
04 | 40.45 | ||||||||||||||||
13 |
Adam PolášekAdam Polášek
PSK Olymp Praha,z.s. |
04 | 40.30 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4 B |
05 | 39.20 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj KopeckýMatěj Kopecký
SK Aktis Praha |
04 | 38.94 | ||||||||||||||||
16 |
Martin LachmanMartin Lachman
AC Praha 1890 |
04 | 35.16 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub ČervenýJakub Červený
AC Praha 1890 |
03 | 34.07 | ||||||||||||||||
18 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 B |
04 | 30.10 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha |
03 | 29.74 | ||||||||||||||||
20 |
Jan ŠikýřJan Šikýř
ASK Slavia Praha D |
04 | 29.10 | ||||||||||||||||
MB |
Kryštof JašekKryštof Jašek
ASK Slavia Praha B |
04 | 38.80 | ||||||||||||||||
MB |
Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost
ASK Slavia Praha D |
05 | 32.75 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 15.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4 |
04 | 53.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia Praha D |
03 | 42.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 41.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha B |
04 | 40.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia Praha B |
04 | 40.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára PečenáKlára Pečená
Atletický školní klub Mazur... |
04 | 37.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Julie PokornáJulie Pokorná
AC Praha 1890 |
03 | 35.73 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 35.10 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890 |
03 | 32.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla VošickáAdéla Vošická
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 31.60 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová
ASK Slavia Praha D |
05 | 30.65 | ||||||||||||||||
12 |
Anna HochmanováAnna Hochmanová
AC Praha 1890 |
04 | 30.54 | ||||||||||||||||
13 |
Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia Praha D |
04 | 30.52 | ||||||||||||||||
14 |
Klára BábíčkováKlára Bábíčková
ASK Slavia Praha B |
03 | 29.03 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina KrupičkováKateřina Krupičková
Spartak Praha 4 B |
03 | 28.75 | ||||||||||||||||
16 |
Emilie SkalíkováEmilie Skalíková
Spartak Praha 4 |
04 | 27.85 | ||||||||||||||||
17 |
Magdaléna HodováMagdaléna Hodová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 26.81 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika ValtrováVeronika Valtrová
PSK Olymp Praha,z.s. |
03 | 25.38 | ||||||||||||||||
Eliška AdámkováEliška Adámková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 087.50 | ||||||||||||||||
2 | SBOPR SBOPR | Atletický školní klub Mazur... | 079.50 | ||||||||||||||||
3 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha | 079.00 | ||||||||||||||||
4 | SLAPB SLAPB | ASK Slavia Praha B | 077.00 | ||||||||||||||||
5 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 049.00 | ||||||||||||||||
6 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 029.00 | ||||||||||||||||
7 | SLAPD SLAPD | ASK Slavia Praha D | 024.00 | ||||||||||||||||
8 | ACPRA ACPRA | AC Praha 1890 | 012.00 | ||||||||||||||||
9 | SPP4B SPP4B | Spartak Praha 4 B | 011.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 800 m, 150 m, 150 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 136.00 | ||||||||||||||||
2 | SLAPB SLAPB | ASK Slavia Praha B | 122.00 | ||||||||||||||||
3 | SBOPR SBOPR | Atletický školní klub Mazur... | 090.00 | ||||||||||||||||
4 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 064.00 | ||||||||||||||||
5 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha | 030.00 | ||||||||||||||||
6 | SPP4B SPP4B | Spartak Praha 4 B | 018.00 | ||||||||||||||||
7 | SLAPD SLAPD | ASK Slavia Praha D | 018.00 | ||||||||||||||||
8 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 016.00 | ||||||||||||||||
9 | ACPRA ACPRA | AC Praha 1890 | 010.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 800 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |