Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje

Ostrava (15. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.54 8.00
2 Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.65 7.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.65 6.00
4 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.68 5.00
5 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.73 4.00
6 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.87 2.00
7 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NávratTomáš Návrat 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.83 3.00
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.91
3 Jan KubíčekJan Kubíček 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.98
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.04
5 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.29
6 Filip KrumlFilip Kruml 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.32
7 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.33
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.89 1.00
2 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.06
3 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.30
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.37
5 Šimon PustkaŠimon Pustka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.50
6 Štěpán BrožŠtěpán Brož 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.62
7 Karel MichlíkKarel Michlík 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.97
8 Lukáš VáchaLukáš Vácha 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.99
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.40 9.00
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.59
3 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.67
4 Jakub DočekalJakub Dočekal 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.95
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.01
6 Jan FranekJan Franek 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.08
Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.28 11.00
2 Tomáš HyblTomáš Hybl 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.47
3 Tomáš KřižanTomáš Křižan 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.61
4 Josef DraxlerJosef Draxler 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.86
5 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.94
6 Ondřej SkotnicaOndřej Skotnica 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 10.00
7 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.23
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.51 11.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.61 9.00
3 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.62 8.00
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66 7.00
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.77 6.00
6 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.79 5.00
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.95 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.81 4.00
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.84 3.00
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.10 1.00
4 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.13
5 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14
6 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.34
7 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.59
8 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.63
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.11
2 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11
3 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.18
4 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.20
5 Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.22
6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.63
7 Klára KoryčanováKlára Koryčanová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.54
Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.36
2 Magdaléna CzechováMagdaléna Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.51
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.85
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.88
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.91
6 Aneta KapriAneta Kapri 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.99
7 Monika MajerčíkováMonika Majerčíková 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.59
8 Beata MalinkováBeata Malinková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.05
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.42
2 Tereza ChovancováTereza Chovancová 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 09.60
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.75
4 Jana HorečkováJana Horečková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.94
5 Simona KrištofováSimona Krištofová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.00
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 10.51
7 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 10.79
Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RakowskáBarbora Rakowská 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.34
2 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.39
3 Barbora PustelníkováBarbora Pustelníková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.72
4 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.75
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 09.76
Adriana SlováčkováAdriana Slováčková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Timea KijonkováTimea Kijonková 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 09.48
2 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.68
3 Monika MužnáMonika Mužná 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 10.06
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 10.11
Alexandra GumulákováAlexandra Gumuláková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie WójcikováJulie Wójciková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.64
2 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 09.71
3 Valérie HradilováValérie Hradilová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 10.15
MB Silvie HoloubkováSilvie Holoubková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
MB Nikola StružíkováNikola Stružíková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.09 9.00
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.30 6.00
3 Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 20.66 5.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.91 4.00
5 Zdeněk LičkaZdeněk Lička 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.97 3.00
6 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 21.33 2.00
7 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.45 1.00
Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 21.91
2 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.07
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.24
4 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.32
5 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.92
6 Filip KrumlFilip Kruml 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.50
7 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.01
8 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.45
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 20.15 8.00
2 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.16 7.00
3 Jan KubíčekJan Kubíček 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.44
4 Matěj HartmannMatěj Hartmann 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.33
5 David BednářDavid Bednář 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 24.05
6 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.30
7 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.84
Tomáš KřižanTomáš Křižan 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.99 11.00
2 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 21.63
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.22
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 23.97
MB Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.59 11.00
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.33 8.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.56 7.00
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.66 6.00
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.82 4.00
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.87 3.00
7 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.65
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.94 9.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.77 5.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.90 2.00
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.08 1.00
5 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 22.13
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.15
7 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.86
Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.48
2 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.19
3 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 23.20
4 Bára VitáskováBára Vitásková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.46
5 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.52
6 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.63
7 Jana BednářováJana Bednářová 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 25.99
8 Monika MajerčíkováMonika Majerčíková 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 26.98
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KazimírskáKlára Kazimírská 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.34
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 23.79
3 Barbora PustelníkováBarbora Pustelníková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 24.36
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 24.60
5 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 24.85
6 Valérie HradilováValérie Hradilová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 24.92
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 23.52
2 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 24.42
3 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 25.15
4 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 25.16
5 Tereza KalmusováTereza Kalmusová 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 25.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.36 11.00
2 Zdeněk LičkaZdeněk Lička 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.03 9.00
3 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 46.61 8.00
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 47.11 6.00
5 Adam ChalupaAdam Chalupa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.91 5.00
6 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.33 4.00
7 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.09 2.00
Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.01 7.00
2 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.72 3.00
3 Šimon PustkaŠimon Pustka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.98 1.00
4 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 52.86
5 Tomáš HyblTomáš Hybl 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 54.59
6 Josef DraxlerJosef Draxler 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 55.65
MB David PanuškaDavid Panuška 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.95
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.41 11.00
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 47.36 9.00
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 48.66 8.00
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.74 4.00
5 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.78 3.00
6 Klára KazimírskáKlára Kazimírská 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.16 2.00
7 Nela VyklickáNela Vyklická 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.55 1.00
8 Julie WójcikováJulie Wójciková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 50.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.57 7.00
2 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.58 6.00
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.72 5.00
4 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.57
5 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 51.02
6 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.34
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.02
8 Sára JanákováSára Janáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 55.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VálkováNikola Válková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 52.51
2 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 53.22
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 53.66
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 55.17
5 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 55.40
6 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 58.24
Adriana SlováčkováAdriana Slováčková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PustelníkováBarbora Pustelníková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 54.69
2 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 56.07
MB Nikola StružíkováNikola Stružíková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:56.37
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:56.38
3 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.31
4 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.62
5 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.21
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.79
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:04.12
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:05.69
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.69 11.00
2 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:23.88 9.00
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:30.53 8.00
4 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:36.03 7.00
5 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:40.40 6.00
6 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 2:41.17 5.00
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:43.55 4.00
8 Fabián ČurdaFabián Čurda 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:46.74 3.00
9 Alex KiszaAlex Kisza 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:50.25 2.00
10 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:52.69 1.00
11 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 2:55.17
12 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:55.40
13 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:55.59
14 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:04.79
15 Ondřej SkotnicaOndřej Skotnica 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 3:04.90
16 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:08.22
MB Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:08.24
MB Jan DedekJan Dedek 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:23.02
Jonáš RyškaJonáš Ryška 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 19 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:32.16
2 Monika WeissováMonika Weissová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:50.46
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.62 11.00
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.72 9.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:36.41 8.00
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:37.58 7.00
5 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:38.68 6.00
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.34 4.00
7 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:42.63 3.00
8 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.13 2.00
9 Petra JančarováPetra Jančarová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:52.64
10 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:53.70
11 Magdaléna CeltováMagdaléna Celtová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2:56.56
12 Amálie BartákováAmálie Bartáková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3:02.40
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:39.28 5.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:51.80 1.00
3 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:52.01
4 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 2:53.05
5 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:54.27
6 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:55.52
7 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:59.95
8 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:00.49
9 Denisa KuklováDenisa Kuklová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:00.58
10 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3:52.03
Timea KijonkováTimea Kijonková 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B DNS
Nela MichalíkováNela Michalíková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:08.33 11.00
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 5:10.80 9.00
3 Michal NovákMichal Novák 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.45 8.00
4 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:18.43 7.00
5 Jakub DočekalJakub Dočekal 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:23.34 6.00
6 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:25.51 5.00
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 5:27.12 4.00
8 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 5:27.53 3.00
9 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:38.78 2.00
10 David BednářDavid Bednář 04 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 5:57.49 1.00
11 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:04.48
Tobiáš PavelkaTobiáš Pavelka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.59 11.00
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.26 9.00
3 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.68 8.00
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.73 7.00
5 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 10.74 6.00
6 Radim ŠudákRadim Šudák 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.04 5.00
7 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.33 4.00
8 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.34 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MacejJakub Macej 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.49 2.00
2 Matěj HartmannMatěj Hartmann 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.62 1.00
3 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.00
4 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.67
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12.74
6 Alex RudinskýAlex Rudinský 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.92
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.58 11.00
2 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.69 9.00
3 Daniela DržiakováDaniela Držiaková 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.89 6.00
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.91 5.00
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.98 4.00
6 Nela VyklickáNela Vyklická 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.06 3.00
7 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.40 1.00
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.78 7.00
2 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.27 2.00
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.64
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.79
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.79
6 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 11.80
7 Magdaléna CzechováMagdaléna Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.98
8 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.08
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.75 8.00
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.60
3 Lucie KláskováLucie Klásková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 12.38
4 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.71
5 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.79
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 13.95
7 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 15.10
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.09
2 Valérie HradilováValérie Hradilová 03 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 13.37
3 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 13.39
4 Sabina PotůčkováSabina Potůčková 04 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 14.16
5 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 14.62
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Waclawik, Szkatula, Sýkora, Zielina A-Waclawik, Szkatula, Sýkora, Zielina TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.75 11.00
2 A-Navrátil, Macej, Červenka, Lisák A-Navrátil, Macej, Červenka, Lisák SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.84 9.00
3 A-Frýdl, Hrček, Bartoň H., Hanzelka A-Frýdl, Hrček, Bartoň H., Hanzelka Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35.42 8.00
4 A Chalupa, Kněžínek, Holuša, Hartman A Chalupa, Kněžínek, Holuša, Hartman TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.23 7.00
5 Endt, Kuzník, Liška, Brož Endt, Kuzník, Liška, Brož Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 36.98 4.00
Pavelek O., Pavelek V., Pavelek J., Göttlicher Pavelek O., Pavelek V., Pavelek J., Göttlicher Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... DQ
Poznámky:
štafeta F-M, porušení pravidla 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Slaný, Valík, Hančil, Halátek B Slaný, Valík, Hančil, Halátek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.41 6.00
2 C Markovič, Beneš, Kanan Š., Kavan R. C Markovič, Beneš, Kanan Š., Kavan R. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.93 5.00
3 B-Kruml, Kubíček, Novák, Smolín B-Kruml, Kubíček, Novák, Smolín SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.20 3.00
4 B - Milata, Chovanec, Hrabec, Dočekal B - Milata, Chovanec, Hrabec, Dočekal Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38.67 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vantuchová, Toová, Fialová, Bártová A-Vantuchová, Toová, Fialová, Bártová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.29 11.00
2 A-Navrátilová S., Pisková, Bužgová, Javorková A-Navrátilová S., Pisková, Bužgová, Javorková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.78 9.00
3 A-Pindorová, Kovaříková, Kulichová, Bojková A-Pindorová, Kovaříková, Kulichová, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.38 8.00
4 A Bačinová, Víchová, Gratzová, Bittnerová A Bačinová, Víchová, Gratzová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.76 7.00
5 Sakalová, Zajícová, Bizoňová, Akerele Sakalová, Zajícová, Bizoňová, Akerele Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 36.07 2.00
6 A-Tkáčová, Pešlová, Feilhauerová, Drozdová A-Tkáčová, Pešlová, Feilhauerová, Drozdová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36.34
7 A Barvíková, Mičkalová, Nabielcová, Navrátilová A Barvíková, Mičkalová, Nabielcová, Navrátilová AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 39.59
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Salamonová, Smetanová, Šušková, Uvírová C-Salamonová, Smetanová, Šušková, Uvírová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34.96 6.00
2 B-Petrová, Korpaňová, Břesková, Kaločová B-Petrová, Korpaňová, Břesková, Kaločová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.04 5.00
3 B Viklická, Langerová, Kněžínková, Klapuchová B Viklická, Langerová, Kněžínková, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.00 4.00
4 B-Moderová, Lukoszová, Čechová, Čmielová B-Moderová, Lukoszová, Čechová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.02 3.00
5 B-Klečková, Balabánová, Prusková, Papavasilevská B-Klečková, Balabánová, Prusková, Papavasilevská SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.30 1.00
6 B-Sopuchová, Horáková, Máchová, Janáková B-Sopuchová, Horáková, Máchová, Janáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.56
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.58 11.00
2 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.49 9.00
3 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.46 8.00
4= Radim ŠudákRadim Šudák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.40 6.50
4= Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.40 6.50
6 Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.40 5.00
7 Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.35 4.00
8= Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.30 2.50
8= David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.30 2.50
10 Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.30 1.00
11 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.25
MB David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.55
Jonáš RyškaJonáš Ryška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 DNS
Ondřej VálekOndřej Válek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.42 11.00
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
03 1.39 9.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.33 8.00
4 Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.30 7.00
5 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.30 6.00
6= Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.30 4.50
6= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.30 4.50
8= Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.25 2.50
8= Jana NavrátilováJana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.25 2.50
10= Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.25 0.50
10= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.25 0.50
12= Michaela VíchováMichaela Víchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.25
12= Denisa KuklováDenisa Kuklová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.25
14= Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.20
14= Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.20
16 Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.20
17 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.15
18 Ema ModerováEma Moderová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.15
MB Silvie HoloubkováSilvie Holoubková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.30
Tara NabielcováTara Nabielcová
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
03 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.55 11.00
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.94 9.00
3 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4.92 8.00
Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.92 7.00
5 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.86 6.00
6 Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.54 5.00
7 Adam ChalupaAdam Chalupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.51 4.00
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 4.39 3.00
9 Radim ŠudákRadim Šudák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.38 2.00
10 Filip ZielinaFilip Zielina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.30 1.00
11 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4.24
12 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.09
13 Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.99
14 Ondřej AdamecOndřej Adamec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.97
15 Lukáš VlkLukáš Vlk
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
03 3.95
16 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.95
17 Tomáš KřižanTomáš Křižan
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.78
18 Štěpán BrožŠtěpán Brož
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.72
19 Adam HrčekAdam Hrček
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.63
20 Lukáš VáchaLukáš Vácha
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.10
Jakub WilczekJakub Wilczek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
04 DNS
David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.49 11.00
2 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.48 9.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.36 8.00
4 Vanda BrunováVanda Brunová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.34 7.00
5 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.17 6.00
6 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.12 5.00
7 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.12 4.00
8 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.02 3.00
9 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.93 2.00
10 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.91 1.00
11 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 3.89
12 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.85
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.81
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.75
15 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.68
16 Kateřina BřeskováKateřina Břesková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.64
17 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.63
18 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.59
19 Barbora RakowskáBarbora Rakowská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.59
20 Lucie KrasulováLucie Krasulová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 3.56
21 Monika MužnáMonika Mužná
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 3.56
22 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.56
23 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.50
24 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 3.43
25 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
04 3.37
26 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.11
27 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.10
MB Silvie HoloubkováSilvie Holoubková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.09
Klára OlszowskáKlára Olszowská
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 DNS
Adéla ZdařilováAdéla Zdařilová
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
03 DNS
Nela SeibertováNela Seibertová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 DNS
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
03 DNS
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 12.64 11.00
2 Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 09.98 9.00
3 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 09.94 8.00
4 Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 09.75 7.00
5 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 09.73 6.00
6 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 09.73 5.00
7 Beata MalinkováBeata Malinková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 09.37 4.00
8 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 08.69 3.00
9 Ema ModerováEma Moderová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.46 2.00
10 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.24 1.00
11 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 08.06
12 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
03 08.01
13 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 07.54
14 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.30
15 Tereza SovováTereza Sovová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 06.67
16 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
03 06.61
17 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.41
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 11.83 11.00
2 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11.54 9.00
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.24 8.00
4 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 09.03 7.00
5 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.68 6.00
6 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 08.60 5.00
7 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 08.47 4.00
8 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 08.13 3.00
9 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 08.04 2.00
10 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 07.92 1.00
11 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 07.62
12 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 07.29
13 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 07.06
14 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 06.97
15 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.95
16 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 06.73
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 06.57
18 Martin KřívaMartin Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 05.41
Oskar MartiňákOskar Martiňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 64.00 11.00
2 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 61.10 9.00
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 59.36 8.00
4 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 59.15 7.00
5 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 58.45 6.00
6 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 58.05 5.00
7 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 56.75 4.00
8 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 54.20 3.00
9 Josef DraxlerJosef Draxler
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 49.96 2.00
10 Jan FranekJan Franek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 49.80 1.00
11 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 49.70
12 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 49.70
13 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 49.15
14 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 48.05
15 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 47.50
16 Karel MichlíkKarel Michlík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 46.80
17 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 46.30
18 Petr NavrátilPetr Navrátil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 46.10
19 Šimon KollerŠimon Koller
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 45.60
20 Matěj HoppMatěj Hopp
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 44.50
21 Filip ZielinaFilip Zielina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 43.20
22 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 43.15
23 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 41.98
24 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 41.90
25 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 40.80
26 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 39.90
27 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39.50
28 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 39.40
29 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 38.80
30 David BednářDavid Bednář
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 38.50
31 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 37.20
32 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 36.90
33 Martin KřívaMartin Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 35.05
34 Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 33.15
35 Lukáš VáchaLukáš Vácha
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 32.50
36 Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 30.55
37 Radim KavanRadim Kavan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 29.70
MB Adam SmělíkAdam Smělík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 DNS
Celkem 38 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela DržiakováDaniela Držiaková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 54.85 11.00
2 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 52.45 9.00
3 Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 44.20 8.00
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
04 42.75 7.00
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 41.85 6.00
6 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 39.52 5.00
7 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 38.65 4.00
8 Tereza SovováTereza Sovová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 38.25 3.00
9 Laura PruskováLaura Prusková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 37.75 2.00
10 Julie WójcikováJulie Wójciková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 37.10 1.00
11 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 36.50
12 Anna GlučováAnna Glučová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 35.75
13 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 35.70
14 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 35.65
15 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 35.20
16 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 35.05
17 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 35.00
18 Lucie KláskováLucie Klásková
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
04 34.60
19 Amálie BartákováAmálie Bartáková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 32.80
20 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 32.50
21 Sabina PotůčkováSabina Potůčková
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
04 32.50
22 Simona KrištofováSimona Krištofová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 32.35
23 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 31.10
24 Bára ŠkrobánkováBára Škrobánková
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
04 30.25
25 Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 30.05
26 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 29.85
27 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 29.80
28 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.48
29 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan...
03 28.82
30 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B
03 28.60
31 Aneta KapriAneta Kapri
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 28.40
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 DNS
Celkem 32 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 121.00
2 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 110.50
3 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 101.00
4 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 092.50
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 075.00
6 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 044.00
7 FMIST FMIST Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 037.00
8 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 019.00
9 SLEOP SLEOP TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 015.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 143.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 125.50
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 108.50
4 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 073.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 047.00
6 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 034.00
7 FMIST FMIST Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 018.00
8 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 011.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 300 m, 800 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků