Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje

Ostrava (15. 9. 2016)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Waclawik, Szkatula, Sýkora, Zielina A-Waclawik, Szkatula, Sýkora, Zielina TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.75 11.00
2 A-Navrátil, Macej, Červenka, Lisák A-Navrátil, Macej, Červenka, Lisák SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.84 9.00
3 A-Frýdl, Hrček, Bartoň H., Hanzelka A-Frýdl, Hrček, Bartoň H., Hanzelka Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35.42 8.00
4 A Chalupa, Kněžínek, Holuša, Hartman A Chalupa, Kněžínek, Holuša, Hartman TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.23 7.00
5 Endt, Kuzník, Liška, Brož Endt, Kuzník, Liška, Brož Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 36.98 4.00
Pavelek O., Pavelek V., Pavelek J., Göttlicher Pavelek O., Pavelek V., Pavelek J., Göttlicher Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... DQ
Poznámky:
štafeta F-M, porušení pravidla 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Slaný, Valík, Hančil, Halátek B Slaný, Valík, Hančil, Halátek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.41 6.00
2 C Markovič, Beneš, Kanan Š., Kavan R. C Markovič, Beneš, Kanan Š., Kavan R. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.93 5.00
3 B-Kruml, Kubíček, Novák, Smolín B-Kruml, Kubíček, Novák, Smolín SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.20 3.00
4 B - Milata, Chovanec, Hrabec, Dočekal B - Milata, Chovanec, Hrabec, Dočekal Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38.67 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vantuchová, Toová, Fialová, Bártová A-Vantuchová, Toová, Fialová, Bártová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.29 11.00
2 A-Navrátilová S., Pisková, Bužgová, Javorková A-Navrátilová S., Pisková, Bužgová, Javorková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.78 9.00
3 A-Pindorová, Kovaříková, Kulichová, Bojková A-Pindorová, Kovaříková, Kulichová, Bojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.38 8.00
4 A Bačinová, Víchová, Gratzová, Bittnerová A Bačinová, Víchová, Gratzová, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.76 7.00
5 Sakalová, Zajícová, Bizoňová, Akerele Sakalová, Zajícová, Bizoňová, Akerele Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 36.07 2.00
6 A-Tkáčová, Pešlová, Feilhauerová, Drozdová A-Tkáčová, Pešlová, Feilhauerová, Drozdová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36.34
7 A Barvíková, Mičkalová, Nabielcová, Navrátilová A Barvíková, Mičkalová, Nabielcová, Navrátilová AK SSK Vítkovice BAK SSK Vítkovice B 39.59
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Salamonová, Smetanová, Šušková, Uvírová C-Salamonová, Smetanová, Šušková, Uvírová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34.96 6.00
2 B-Petrová, Korpaňová, Břesková, Kaločová B-Petrová, Korpaňová, Břesková, Kaločová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.04 5.00
3 B Viklická, Langerová, Kněžínková, Klapuchová B Viklická, Langerová, Kněžínková, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.00 4.00
4 B-Moderová, Lukoszová, Čechová, Čmielová B-Moderová, Lukoszová, Čechová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.02 3.00
5 B-Klečková, Balabánová, Prusková, Papavasilevská B-Klečková, Balabánová, Prusková, Papavasilevská SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.30 1.00
6 B-Sopuchová, Horáková, Máchová, Janáková B-Sopuchová, Horáková, Máchová, Janáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.56
Celkem 6 závodníků