Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha – Podvinný Mlýn (5. 9. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Patka, Jan 01 Atletika Jižní Město z.s. 22,00
2 Havelka, Ondřej 01 ASK Slavia Praha 22,00
3 Baše, Roman 01 A. C. Sparta Praha 22,00
4 Dufková, Linda 01 Atletika Jižní Město z.s. 22,00
5 Šínová, Tereza Elena 01 Atletika Jižní Město z.s. 22,00
6 Rybák, Adam 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20,00
7 Höfner, Michael 02 ASK Slavia Praha 20,00
8 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 20,00
9 Cymbálová, Zuzana 01 ASK Slavia Praha 19,00
10 Šínová, Adéla Nela 01 Atletika Jižní Město z.s. 18,00
11 Horejš, Ondřej 01 Atletika Jižní Město z.s. 18,00
12 Pechar, Jiří 01 A. C. Sparta Praha 18,00
13 Ruda, Vojtěch 01 Atletika Jižní Město z.s. 18,00
14 Suchomelová, Anna 02 SK Aktis Praha 18,00
15 Veselá, Eliška 02 Univerzitní sportovní klub Praha 18,00
16 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 17,00
17 Šťastná, Veronika 01 ASK Slavia Praha 17,00
18 Petrecká, Michaela 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15,00
19 Folková, Denisa 01 A. C. Sparta Praha 15,00
20 Faltus, Jakub 01 A. C. Sparta Praha 15,00
21 Kotrhonzová, Jana 02 ASK Slavia Praha 15,00
22 Dostál, Radim 02 Univerzitní sportovní klub Praha 15,00
23 Kupka, Vojtěch 02 TJ Dukla Praha 15,00
24 Merta, Sebastian 01 Atletika Jižní Město z.s. 14,00
25 Vacek, Matyáš 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14,00
26 Dufková, Iveta 01 Atletika Jižní Město z.s. 14,00
27 Šťastná, Kateřina 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14,00
28 Křepelková, Johana 02 Univerzitní sportovní klub Praha 13,50
29 Hollasová, Kateřina 01 ASK Slavia Praha 13,00
30 Lipový, Ondřej 01 ASK Slavia Praha 13,00
31 Dudra, Ján Pavel 01 ASK Slavia Praha 13,00
32 Blachowicz, Jaroslav 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13,00
33 Kašák, Viktor 01 ASK Slavia Praha 12,00
34 Moucha, Robert 01 SK Aktis Praha 12,00
35 Dorňáková, Nikita 01 ASK Slavia Praha 12,00
36 Čižinská, Veronika 01 Atletika Jižní Město z.s. 12,00
37 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 12,00
38 Beneš, Jan 02 ASK Slavia Praha 12,00
39 Kozák, Miroslav 02 Spartak Praha 4 11,00
40 Málková, Anna 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11,00
41 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 11,00
42 Voldřich, Václav 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11,00
43 Petrželka, Daniel 01 A. C. Sparta Praha 11,00
44 Gajda, Jan 01 Spartak Praha 4 11,00
45 Pašková, Monika 02 SK Aktis Praha 10,50
46 Zedníková, Veronika 01 TJ Dukla Praha 10,00
47 Šedá, Pavlína 02 ASK Slavia Praha 10,00
48 Mašek, Michal 01 ASK Slavia Praha 10,00
49 Cukerová, Maria Anna 01 ASK Slavia Praha 10,00
50 Vaňková, Adéla 01 A. C. Sparta Praha 9,00
51 Dušková, Valentýna 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 9,00
52 Marková, Tereza 01 ASK Slavia Praha 9,00
53 Tichá, Kateřina 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 9,00
54 Gorski, Filip 01 A. C. Sparta Praha 9,00
55 Stezka, Jakub 01 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
56 Konvalina, Samuel 02 ASK Slavia Praha 9,00
57 Paták, Vojtěch 02 ASK Slavia Praha 9,00
58 Koblic, Adam 02 ASK Slavia Praha 9,00
59 Hykš, Sebastián 02 ASK Slavia Praha 9,00
60 Supová, Tereza 02 TJ Dukla Praha 9,00
61 Smejkalová, Natalie 02 ASK Slavia Praha 9,00
62 Daňková, Šárka 02 ASK Slavia Praha 9,00
63 Danišová, Anna 02 A. C. Sparta Praha 8,00
64 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 8,00
65 Míka, Adam 01 A. C. Sparta Praha 8,00
66 Vacátko, Petr 01 Atletika Jižní Město z.s. 8,00
67 Vladyka, Vít 01 A. C. Sparta Praha 8,00
68 Fridrichová, Natálie 02 Univerzitní sportovní klub Praha 7,50
69 Joklová, Alicia 02 TJ Dukla Praha 7,50
70 Novák, Petr 02 Atletika Jižní Město z.s. 7,00
71 Havlík, Adam 01 ASK Slavia Praha 7,00
72 Barek, Václav 01 A. C. Sparta Praha 7,00
73 Štěpánová, Aneta 01 ASK Slavia Praha 7,00
74 Kubáková, Kateřina 01 ASK Slavia Praha 6,00
75 Fišer, František 01 SK Aktis Praha 6,00
76 Ederer, Jan 01 A. C. Sparta Praha 6,00
77 Janatka, Miroslav 01 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
78 Harazímová, Jitka 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6,00
79 Němcová, Alžběta 02 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
80 Peštová, Diana 02 Spartak Praha 4 6,00
81 Hymplová, Tereza 02 Spartak Praha 4 5,00
82 Kramolišová, Markéta 01 SK Aktis Praha 5,00
83 Cerhová, Petra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5,00
84 Macík, Ondřej 01 TJ Dukla Praha 5,00
85 Pšenička, David 01 A. C. Sparta Praha 5,00
86 Švejda, Jan 01 Atletika Jižní Město z.s. 5,00
87 Richterová, Agáta 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5,00
88 Fulínová, Anna 01 Spartak Praha 4 5,00
89 Šašková, Karolína 01 ASK Slavia Praha 5,00
90 Eliášová, Kateřina 01 Atletika Jižní Město z.s. 5,00
91 Jaroš, Ondřej 01 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
92 Plachá, Adéla 01 ASK Slavia Praha 4,50
93 Nováková, Anna 01 ASK Slavia Praha 4,00
94 Podlena, Dominik 02 Atletika Jižní Město z.s. 4,00
95 Bláhová, Magdaléna 02 A. C. Sparta Praha 4,00
96 Feitová, Anna 02 ASK Slavia Praha 4,00
97 Schätz, Marek 01 ASK Slavia Praha 4,00
98 Kramcha, Natálie 01 TJ Dukla Praha 4,00
99 Hes, Richard 01 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
100 Nývlt, Jiří 01 A. C. Sparta Praha 3,00
101 Lebl, Jan 01 SK Aktis Praha 3,00
102 Herian, Vojtěch 01 A. C. Sparta Praha 3,00
103 Konvalinová, Sofie 02 ASK Slavia Praha 3,00
104 Hron, Petr 02 TJ Dukla Praha 3,00
105 Šámalová, Sofie 01 ASK Slavia Praha 3,00
106 Vejlupek, Vojtěch 02 Atletika Jižní Město z.s. 3,00
107 Novotný, Jakub 02 ASK Slavia Praha 2,00
108 Janoušek, Eduard 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2,00
109 Vydrová, Viktorie 02 SK Aktis Praha 2,00
110 Přibylová, Nicole 02 TJ Dukla Praha 2,00
111 Honsů, Kristýna 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2,00
112 Kozačová, Daniela 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2,00
113 Průša, Kryštof 01 ASK Slavia Praha 2,00
114 Sanislo, Jonáš 01 Spartak Praha 4 1,50
115 Seidl, David 02 TJ Dukla Praha 1,50
116 Dostál, Ivan 02 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
117 Holečková, Sára 02 Atletika Jižní Město z.s. 1,00
118 Pácalová, Petra 02 SK Aktis Praha 1,00
119 Drašnarová, Nicole 02 A. C. Sparta Praha 1,00
120 Vejšická, Kristýna 02 Atletika Jižní Město z.s. 1,00
121 Špronglová, Aneta 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1,00
122 Vojta, Šimon 02 A. C. Sparta Praha 1,00
123 Šimlová, Nikola 02 SK Aktis Praha 1,00
124 Horký, František 01 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
125 Ščepán, Jan 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1,00
126 Pavlas, Pavel 01 TJ Dukla Praha 1,00
127 Ehrenberger, Adam 01 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
128 Stolínová, Karolína 01 SK Aktis Praha 0,50