Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha-Podvinný Mlýn (25. 8. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66 9.00
3 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.71 8.00
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73 7.00
5 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.83 6.00
6 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.91 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87 4.50
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87 4.50
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04 2.00
4 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.13
5 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.16
6 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.46
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.10 1.00
2 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
3 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.25
4 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.35
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
6 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.48
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.63
2 Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.72
3 Aleš PohlAleš Pohl 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.88
4 Tomislav JočičTomislav Jočič 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.19
5 Filip BartošFilip Bartoš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.54
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 25.8.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.17 11.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.30 9.00
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.45 8.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.62 6.50
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.65 4.50
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62 6.50
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.65 4.50
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77 2.00
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.82 1.00
5 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.06
6 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.12
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.91
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.38
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.43
4 Klára BláhováKlára Bláhová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.45
5 Eliška BarešováEliška Barešová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.12
Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 25.8.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrdinováAnna Hrdinová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.98
2 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.03
3 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.20
4 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.23
5 Adriana MolováAdriana Molová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.30
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.34
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 25.8.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
3 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.10
4 Anežka PexováAnežka Pexová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.48
Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.48
6 Sára KročkováSára Kročková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 25.8.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
2 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.20
3 Romana RoblíkováRomana Roblíková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.22
4 Natalie RakováNatalie Raková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.64
5 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.67
6 nikola Jakimczukovánikola Jakimczuková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.41
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.60 11.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.97 9.00
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.00 8.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.36 7.00
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.34 6.00
6 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.79 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.49 5.00
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.03 3.00
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.57 2.00
4 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.58 1.00
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.01
6 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 41.79
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.90
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 42.52
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.45
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.21
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.38
Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.10
2 Jakub HaspraJakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.29
3 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.54
4 Tomislav JočičTomislav Jočič 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.17
5 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 48.93
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.87
2 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.70
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 44.87
MB Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.78
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.80 11.00
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.09 8.00
3= Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.09 8.00
3= Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.09 8.00
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.66 6.00
6 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.93 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.61 5.00
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.47 4.00
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.93
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.80
5 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.43
Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 46.02 1.00
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.81
3 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.48
4 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.39
5 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 50.29
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.20
2 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 47.83
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.42
4 Anna KubešováAnna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.82
5 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.22
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.37
2 Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 49.42
3 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.06
4 Viktorie HolanováViktorie Holanová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 56.32
Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.56 3.00
2 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.80
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.89
4 Nikola JakimczukováNikola Jakimczuková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 63.11
MB Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 47.55
Romana RoblíkováRomana Roblíková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:16.1 11.00
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:27.3 9.00
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:30.2 8.00
4 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.8 7.00
5 Jakub HaspraJakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:38.5 6.00
6 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:43.9 5.00
MB Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:32.3
Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:25.42 11.00
2 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:25.73 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:30.54 8.00
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.53 7.00
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:39.50 6.00
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:45.76 5.00
7 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.32 4.00
8 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:46.92 3.00
9 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:50.60 2.00
10 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51.60 1.00
11 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:54.34
12 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:12.95
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.17 11.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.19 9.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.19 8.00
4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.75 7.00
5 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.00 6.00
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.33 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RybákAdam Rybák 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.81 5.00
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.90 4.00
3 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.50 2.00
4 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.19
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.77
6 Jan EdererJan Ederer 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.78 1.00
2 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.97
3 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.29
4 Karel DvořákKarel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.36
5 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.12
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.20 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.38 8.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.60 7.00
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.64 6.00
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.93
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.98 5.00
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 17.20 4.00
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.32 3.00
4 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.62 2.00
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.75
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.73 1.00
2 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.44
3 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.70
4 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.76
5 Eliška BarešováEliška Barešová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 25.8.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.33 9.00
MB Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16.04
MB Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 16.92
MB Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.43
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HouškaFilip Houška 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:06.69 11.00
2 Vít MálekVít Málek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5:13.69 9.00
3 František FišerFrantišek Fišer 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:17.56 8.00
4 Alfred HostičkaAlfred Hostička 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:21.36 7.00
5 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:22.18 6.00
6 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:33.33 5.00
7 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6:19.42 4.00
8 Oldřich TulisOldřich Tulis 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7:19.40 3.00
MB Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:01.31
MB Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:08.49
Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašák, Höfner, Havelka, Wijas Kašák, Höfner, Havelka, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.52 11.00
2 Ayeni, Kupka, Tobiáš A., Tobiáš M. Ayeni, Kupka, Tobiáš A., Tobiáš M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.87 5.00
Pechar, Nývlt, Faltus, Gorski Pechar, Nývlt, Faltus, Gorski A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Jeřábek, Rybák, Vacek, Málek Jeřábek, Rybák, Vacek, Málek Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Horký F., Stezka, Dvořák, Kunc Horký F., Stezka, Dvořák, Kunc Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Poznámky:
DQ dle 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hykš, Lipový, Dudra, Novotný Hykš, Lipový, Dudra, Novotný ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.36 8.00
2 Petrželka, Míka, Baše, Barek Petrželka, Míka, Baše, Barek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.65 7.00
3 Starý, Polena, Macháček, Kozák Starý, Polena, Macháček, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.72 6.00
4 Fiker, Hostička, Hron, Vološin Fiker, Hostička, Hron, Vološin TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.34 3.00
5 Štěpánek, Toula, Ehrenberger,Jaroš Štěpánek, Toula, Ehrenberger,Jaroš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.8 1.00
Poznámky:
štafeta USK Praha - měřeno ručně
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš Vejlupek, Patka, Vacátko, Horejš Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28.61 9.00
2 Klokočník, Paták, Schneider, Mašek Klokočník, Paták, Schneider, Mašek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.93 4.00
3 Bubela, Pohl, Vladyka, Gregor Bubela, Pohl, Vladyka, Gregor A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33.71 2.00
Beneš, Hrubý Š., Hrubý O., Koucký Beneš, Hrubý Š., Hrubý O., Koucký ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Vojta, Zilizi, Tulis, Ederer Vojta, Zilizi, Tulis, Ederer A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Poznámky:
SLAPR - DQ dle 170.7
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šínová A., Dufková, Čižinská, Šínová T. Šínová A., Dufková, Čižinská, Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 30.40 11.00
2 Kotrhonzová, Cukerová, Šťastná, Cymbálová Kotrhonzová, Cukerová, Šťastná, Cymbálová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.16 9.00
3 Rabiňáková, Peštová, Kaletová, Kotková Rabiňáková, Peštová, Kaletová, Kotková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.40 8.00
4 Joklová, Čechová, Zedníková, Semecká Joklová, Čechová, Zedníková, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 32.16 7.00
5 Veselá, Křepelková, Fridrichová, Fritzová N. Veselá, Křepelková, Fridrichová, Fritzová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35.07
Šťastná, Tichá, Husáková, Ulmanová Šťastná, Tichá, Husáková, Ulmanová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Poznámky:
JESPR - DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pašková, Vydrová, Pácalová, Suchomelová Pašková, Vydrová, Pácalová, Suchomelová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 32.54 6.00
2 Šašková, Březinová, Dorňáková, Procházková Šašková, Březinová, Dorňáková, Procházková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.75 5.00
3 Eliášová, Dufková I., Šídlová, Vejšická Eliášová, Dufková I., Šídlová, Vejšická Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 33.16 4.00
4 Bláhová, Dušková, Cikánová, Málková Bláhová, Dušková, Cikánová, Málková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.61 3.00
5 Novotná, Draslarová, Skalická, Smejkalová Novotná, Draslarová, Skalická, Smejkalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.69 2.00
6 Roblíková, Drašnarová, Hrdinová, Danišová Roblíková, Drašnarová, Hrdinová, Danišová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánová, Šedá, Plachá, Bumbalová Štěpánová, Šedá, Plachá, Bumbalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.87 1.00
2 Špronglová, Honsů, Harazímová, Cerhová Špronglová, Honsů, Harazímová, Cerhová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.90
3 Bláhová, Folková, Jakinczuková, Bartoňková Bláhová, Folková, Jakinczuková, Bartoňková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.72
4 Jelínková, Plecitá, Přibylová, Supová Jelínková, Plecitá, Přibylová, Supová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.82
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.81 11.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.69 9.00
3 Adam RybákAdam Rybák
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.69 8.00
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.66 7.00
5 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.55 6.00
6 Jan EdererJan Ederer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.50 5.00
7 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.45 4.00
8 Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.45 3.00
9 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.40 2.00
10 Alfred HostičkaAlfred Hostička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.35 1.00
Michal BubelaMichal Bubela
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 NM
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.63 11.00
2 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.48 9.00
3= Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.40 6.50
3= Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 1.40 6.50
3= Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.40 6.50
3= Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.40 6.50
7 Iveta DufkováIveta Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.40 4.00
8= Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.35 2.50
8= Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 1.35 2.50
10 Klára BláhováKlára Bláhová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.25 1.00
11= Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 1.25
11= Sára HolečkováSára Holečková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 1.25
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 DNS
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.50 11.00
2 Sebastian MertaSebastian Merta
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3.50 9.00
3 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.00 8.00
4 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 2.80 7.00
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.60 6.00
6 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2.60 5.00
7 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.40 4.00
8= František HorkýFrantišek Horký
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 2.20 2.50
8= MIchal BubelaMIchal Bubela
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 2.20 2.50
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6.33 +3.0 m/s 6.13 +1.8 m/s 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.14 +1.7 m/s 9.00
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 6.00 +4.1 m/s 5.58 +1.6 m/s 8.00
4 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.96 +1.9 m/s 7.00
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.90 +2.4 m/s 5.83 +1.5 m/s 6.00
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.87 +1.2 m/s 5.00
7 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.45 +2.2 m/s 5.21 +1.7 m/s 4.00
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.44 +3.1 m/s 5.35 +1.4 m/s 3.00
9 Jakub FaltusJakub Faltus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.44 +1.1 m/s 2.00
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.43 +2.5 m/s 1.00
11 Robert MouchaRobert Moucha
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 5.24 +2.6 m/s 4.90 +1.9 m/s
12 Dominik PodlenaDominik Podlena
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.15 +3.3 m/s 4.88 +1.6 m/s
13 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 5.04 +2.3 m/s
14 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.94 +3.7 m/s
15 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.90 +3.2 m/s 4.58 +1.0 m/s
16 Oldřich TulisOldřich Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4.77 +2.7 m/s
17 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.65 +2.5 m/s
18 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.61 +3.7 m/s 4.30 +1.7 m/s
19 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.57 +1.9 m/s
20 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.52 +2.3 m/s
21 Filip BartošFilip Bartoš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.37 +1.9 m/s
22 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.22 +1.8 m/s
23 Šimon VojtaŠimon Vojta
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 3.86 +3.3 m/s
24 Filip KlokočníkFilip Klokočník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.37 +1.5 m/s
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 DNS
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.77 +1.9 m/s 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.31 +2.0 m/s 5.29 +1.9 m/s 9.00
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 5.29 +2.9 m/s 5.21 +1.7 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.97 +2.6 m/s 4.93 +1.9 m/s 7.00
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.90 +2.0 m/s 4.40 +1.2 m/s 6.00
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.85 +2.8 m/s 4.61 +1.9 m/s 5.00
7 Kateřina TicháKateřina Tichá
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.81 +2.0 m/s 4.00
8 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.79 +1.5 m/s 3.00
9 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.77 +3.9 m/s 2.00
10 Valentýna DuškováValentýna Dušková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.61 +3.0 m/s 1.00
11 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.56 +3.4 m/s
12 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.49 +3.0 m/s 3.37 +1.9 m/s
13 Klára ŠídlováKlára Šídlová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.42 +1.5 m/s
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.29 +2.4 m/s
15 Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.27 +1.8 m/s
16 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4.23 +1.6 m/s
17 Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.22 +3.5 m/s
18 Sára KročkováSára Kročková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.11 +2.6 m/s
19 Kristýna HonsůKristýna Honsů
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.06 +2.1 m/s 3.95 +1.7 m/s
20 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.99 +3.0 m/s 3.39 +1.7 m/s
21 Natalie RakováNatalie Raková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 3.74 +2.6 m/s 3.72 +1.6 m/s
MB Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.94 +2.5 m/s
Eliška HrachováEliška Hrachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.79 11.00
2 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.46 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.41 8.00
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.38 7.00
5 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 09.47 6.00
6 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 09.20 5.00
7 Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 08.59 4.00
8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 08.55 3.00
9 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 08.54 2.00
10 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 08.50 1.00
11 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.30
12 Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.30
13 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 07.70
14 Klára HanuškováKlára Hanušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.53
15 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 07.50
16 Jana ŠtruncováJana Štruncová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.20
17 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.14
18 Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 06.89
19 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 06.84
20 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 06.80
21 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.66
22 Anežka PexováAnežka Pexová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 06.60
23 Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 06.56
24 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 06.42
25 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 05.45
MB Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 08.60
MB Anna HrdinováAnna Hrdinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 08.57
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14.60 11.00
2 Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.10 9.00
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.69 8.00
4 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.05 7.00
5 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.77 6.00
6 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10.42 5.00
7 Ondřej JarošOndřej Jaroš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 10.14 4.00
8 Martin ZiliziMartin Zilizi
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 09.73 3.00
9 Michal KulhánekMichal Kulhánek
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 09.56 2.00
10 Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 09.12 1.00
11 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.12
12 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 09.08
13 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 08.53
14 Filip MacháčekFilip Macháček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 08.48
15 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.24
MB Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 10.90
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 32.82 11.00
2 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 28.42 9.00
3 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 27.76 8.00
4 Klára HanuškováKlára Hanušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 26.70 7.00
5 Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 24.91 6.00
6 Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 22.40 5.00
7 Anna FulínováAnna Fulínová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 22.06 4.00
8 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 21.82 3.00
9 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 19.42 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít MálekVít Málek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 33.20 11.00
2 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 32.98 9.00
3 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 30.20 8.00
4 Richard HesRichard Hes
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 29.13 7.00
5 Ondřej JarošOndřej Jaroš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 29.11 6.00
6 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 28.62 5.00
7 Karel KuncKarel Kunc
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 23.94 4.00
8 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 22.50 3.00
9 Jan ToulaJan Toula
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 19.35 2.00
10 Martin ZiliziMartin Zilizi
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 18.77 1.00
11 Igor RázgaIgor Rázga
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 16.60
Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 DNS
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 33.47 11.00
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 30.39 9.00
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 28.81 8.00
4 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 28.54 7.00
5 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 28.42 6.00
6 Anna HrdinováAnna Hrdinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 28.20 5.00
7 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 26.73 4.00
8 Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 26.59 3.00
9 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 25.62 2.00
10 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 25.40 1.00
11 Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 24.93
12 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 22.83
13 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 22.28
14 Jana ŠtruncováJana Štruncová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 21.63
15 Anna FulínováAnna Fulínová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 19.44
16 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 18.59
17 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 16.84
18 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15.20
19 Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 14.35
20 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 13.27
21 Paula GrandováPaula Grandová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 08.94
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 155.50
2 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 135.50
3 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 096.50
4 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 058.00
5 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 049.50
6 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 049.00
7 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 046.00
8 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 012.00
Poznámky:
Stav po: 800 m, 100 m př., 1500 m př., kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 136.00
2 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 114.00
3 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 108.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 059.00
5 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 056.50
6 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 033.00
7 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 027.50
8 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 025.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 100 m př., kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků