I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva
Praha - Podvinný mlýn (25. 8. 2016)vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 25.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 10.46 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 10.41 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 10.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 09.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 09.20 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla Praha |
01 | 08.59 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia Praha |
01 | 08.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 08.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 08.50 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia Praha |
02 | 08.30 | ||||||||||||||||
12 |
Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 08.30 | ||||||||||||||||
13 |
Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 07.70 | ||||||||||||||||
14 |
Klára HanuškováKlára Hanušková
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 07.53 | ||||||||||||||||
15 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha |
02 | 07.50 | ||||||||||||||||
16 |
Jana ŠtruncováJana Štruncová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 07.20 | ||||||||||||||||
17 |
Jasmína SirotkováJasmína Sirotková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 07.14 | ||||||||||||||||
18 |
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 06.89 | ||||||||||||||||
19 |
Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
SK Aktis Praha |
01 | 06.84 | ||||||||||||||||
20 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 06.80 | ||||||||||||||||
21 |
Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla Praha |
02 | 06.66 | ||||||||||||||||
22 |
Anežka PexováAnežka Pexová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 06.60 | ||||||||||||||||
23 |
Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta Praha |
02 | 06.56 | ||||||||||||||||
24 |
Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha |
02 | 06.42 | ||||||||||||||||
25 |
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 05.45 | ||||||||||||||||
MB |
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 08.60 | ||||||||||||||||
MB |
Anna HrdinováAnna Hrdinová
A. C. Sparta Praha |
01 | 08.57 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |