Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha-Podvinný Mlýn (25. 8. 2016)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:16.1 11.00
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:27.3 9.00
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:30.2 8.00
4 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.8 7.00
5 Jakub HaspraJakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:38.5 6.00
6 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:43.9 5.00
MB Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:32.3
Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:25.42 11.00
2 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:25.73 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:30.54 8.00
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.53 7.00
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:39.50 6.00
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:45.76 5.00
7 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.32 4.00
8 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:46.92 3.00
9 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:50.60 2.00
10 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:51.60 1.00
11 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:54.34
12 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:12.95
Celkem 12 závodníků