Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha-Podvinný Mlýn (25. 8. 2016)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6.33 +3.0 m/s 6.13 +1.8 m/s 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.14 +1.7 m/s 9.00
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 6.00 +4.1 m/s 5.58 +1.6 m/s 8.00
4 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.96 +1.9 m/s 7.00
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.90 +2.4 m/s 5.83 +1.5 m/s 6.00
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.87 +1.2 m/s 5.00
7 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.45 +2.2 m/s 5.21 +1.7 m/s 4.00
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.44 +3.1 m/s 5.35 +1.4 m/s 3.00
9 Jakub FaltusJakub Faltus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.44 +1.1 m/s 2.00
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.43 +2.5 m/s 1.00
11 Robert MouchaRobert Moucha
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 5.24 +2.6 m/s 4.90 +1.9 m/s
12 Dominik PodlenaDominik Podlena
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.15 +3.3 m/s 4.88 +1.6 m/s
13 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 5.04 +2.3 m/s
14 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.94 +3.7 m/s
15 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.90 +3.2 m/s 4.58 +1.0 m/s
16 Oldřich TulisOldřich Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4.77 +2.7 m/s
17 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.65 +2.5 m/s
18 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.61 +3.7 m/s 4.30 +1.7 m/s
19 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.57 +1.9 m/s
20 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.52 +2.3 m/s
21 Filip BartošFilip Bartoš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.37 +1.9 m/s
22 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.22 +1.8 m/s
23 Šimon VojtaŠimon Vojta
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 3.86 +3.3 m/s
24 Filip KlokočníkFilip Klokočník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.37 +1.5 m/s
Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 DNS
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.77 +1.9 m/s 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.31 +2.0 m/s 5.29 +1.9 m/s 9.00
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 5.29 +2.9 m/s 5.21 +1.7 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.97 +2.6 m/s 4.93 +1.9 m/s 7.00
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.90 +2.0 m/s 4.40 +1.2 m/s 6.00
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.85 +2.8 m/s 4.61 +1.9 m/s 5.00
7 Kateřina TicháKateřina Tichá
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.81 +2.0 m/s 4.00
8 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.79 +1.5 m/s 3.00
9 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.77 +3.9 m/s 2.00
10 Valentýna DuškováValentýna Dušková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.61 +3.0 m/s 1.00
11 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.56 +3.4 m/s
12 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.49 +3.0 m/s 3.37 +1.9 m/s
13 Klára ŠídlováKlára Šídlová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.42 +1.5 m/s
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.29 +2.4 m/s
15 Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.27 +1.8 m/s
16 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4.23 +1.6 m/s
17 Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.22 +3.5 m/s
18 Sára KročkováSára Kročková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.11 +2.6 m/s
19 Kristýna HonsůKristýna Honsů
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.06 +2.1 m/s 3.95 +1.7 m/s
20 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.99 +3.0 m/s 3.39 +1.7 m/s
21 Natalie RakováNatalie Raková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 3.74 +2.6 m/s 3.72 +1.6 m/s
MB Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.94 +2.5 m/s
Eliška HrachováEliška Hrachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Celkem 23 závodníků