Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MPD staršího žactva, finále B

Praha-Stromovka (8. 9. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.77 11.00
2 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.15 9.00
3 Jakub ŠvihelJakub Švihel 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.20 8.00
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.37 5.00
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.45 4.00
6 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.94
7 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.01
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.30 7.00
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.31 6.00
3 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.47 3.00
4 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
5 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
6 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
Petr FulínPetr Fulín 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŘehákPetr Řehák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63 2.00
2 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.72 1.00
3 Jakub JiruchaJakub Jirucha 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
4 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.82
5 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.84
MB František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.36
MB Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.39
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.51 11.00
2 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.11 6.00
3 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.13 5.00
4 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
5 Sára MichkováSára Michková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
6 Kateřina VolfováKateřina Volfová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61 9.00
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84 8.00
3 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16 4.00
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24 2.00
5 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
6 Anna VávrováAnna Vávrová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.61
7 Luisa PelikánováLuisa Pelikánová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10 7.00
2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.21 3.00
3 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28 1.00
MB Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.53
MB Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
MB Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.77
MB Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.22
Celkem 7 závodníků