Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo Středočeského KPD staršího žactva

Kolín (26. 8. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.54
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
4 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 07.63
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.64
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.80
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.87
3 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.96
4 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.96
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.05
6 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39
7 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.17
2 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
3 David TůmaDavid Tůma 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.47
4 Jakub PokornýJakub Pokorný 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.57
5 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
6 Cyril Děpold CzerninCyril Děpold Czernin 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
Jan ŽídekJan Žídek 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RomanecMichal Romanec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
2 David LangDavid Lang 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61
4 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 09.11
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda 02 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 09.54
Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" DNS
Ronald BenoRonald Beno 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96
MB Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.02
MB Ondřej BímOndřej Bím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.58
MB Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.79
MB Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02
MB Šimon VálaŠimon Vála 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41 11.00
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46 9.00
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.52 8.00
4 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.61 7.00
5 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 07.67 6.00
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.88 4.00
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.90 3.00
3 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.92 2.00
4 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.00 1.00
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
6 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.26
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 26.8.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.18
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.40
6 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 26.8.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.25
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.57
4 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.77
5 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.15
Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 26.8.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 09.46
2 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.47
3 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.69
4 Gabriela ŽídkováGabriela Žídková 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.78
5 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 09.95
6 Adéla MarečkováAdéla Marečková 02 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 11.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
2 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.81
3 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02
4 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.03
5 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
6 Marta VidunováMarta Vidunová 02 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZámečníkováEliška Zámečníková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.06
2 Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.17
3 Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.19
MB Natálie JelínkováNatálie Jelínková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
MB Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.94
MB Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO Kladno "B"A. C. TEPO Kladno "B" 09.68
MB Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.66
MB Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.79
MB Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.92
MB Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
MB Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.46
MB Amálie VepřekováAmálie Vepřeková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.11
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 26.8.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.92 11.00
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.13 9.00
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.16 8.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.26 7.00
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40 6.00
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45 4.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.46 3.00
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.57 2.00
4 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73 1.00
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
6 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.81
Celkem 6 závodníků