Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (20. 8. 2016)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MatúšJakub Matúš 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.42 11.00
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.97 9.00
3 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.19 8.00
4 Jakub BottlikJakub Bottlik 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.69 6.00
MB David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.85
MB Jan AdensamJan Adensam 77 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.12
Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.58 7.00
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 23.90 5.00
3 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.15 4.00
4 Marek SechraMarek Sechra 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 24.32 3.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 24.35 2.00
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.54 1.00
MB Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 23.55
Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.50 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.85 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.13 8.00
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.92 7.00
5 Karin SvrčkováKarin Svrčková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.13 6.00
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.79 5.00
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.87 4.00
8 Jana NovákováJana Nováková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.96 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.11 2.00
2 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.14 1.00
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.16
4 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.05
5 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.09
6 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 30.24
Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.59
MB Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.10
MB Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.81
MB Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.06
MB Romana MarkovičováRomana Markovičová 96 SlovenskoSlovensko 28.23
Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 6 závodníků