výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Pacov (20. 8. 2016)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:22.77 11.00
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:23.25 9.00
3 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:30.89 8.00
4 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:31.95 7.00
5 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:33.55 6.00
6 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:42.13 5.00
7 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:59.16 4.00
8 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:08.34 3.00
9 David DufekDavid Dufek 80 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:55.19 2.00
MB Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:02.56 11.00
2 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:08.64 9.00
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:14.52 8.00
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:15.60 7.00
5 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:50.11 6.00
6 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:02.23 5.00
7 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 6:12.00 4.00
8 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6:30.73 3.00
9 Jaroslava KřížováJaroslava Křížová 61 TJ SušiceTJ Sušice 7:03.61 2.00
Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Anna SůvováAnna Sůvová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 11 závodníků