Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Memoriál Vlastimila Koči ve vrhu koulí mužů, Tradiční Večerní závody

Děčín (26. 8. 2016)

60 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PoselPetr Posel 98 ASK Lovosice ASK Lovosice 07.58
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK Děčín ASK Děčín 07.64
3 Martin TopšMartin Topš 96 ASK Lovosice ASK Lovosice 07.73
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.84
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK Děčín ASK Děčín 08.01
6 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK Děčín ASK Děčín 08.33
7 Jan TurskýJan Turský 79 Neregistrovaní Neregistrovaní 09.02
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK Žatec AK Žatec 07.71
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK Děčín ASK Děčín 07.83
Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK Děčín ASK Děčín DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 08.55
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 08.68
3 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK Děčín ASK Děčín 08.80
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.69
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.72
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 09.12
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK Děčín ASK Děčín 09.18
5 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 09.22
6 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK Děčín ASK Děčín 09.33
7 Mária KamenickáMária Kamenická 05 ASK Děčín ASK Děčín 11.95
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TopšMartin Topš 96 ASK Lovosice ASK Lovosice 17.91
2 Petr PoselPetr Posel 98 ASK Lovosice ASK Lovosice 17.99
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK Děčín ASK Děčín 19.08
4 Jan TurskýJan Turský 79 Neregistrovaní Neregistrovaní 21.21
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK Děčín ASK Děčín 18.11
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.31
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK Děčín ASK Děčín 18.92
Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK Žatec AK Žatec 18.40
Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK Děčín ASK Děčín DNS
Celkem 2 závodníků

150 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 20.0
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 20.4
3 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK Děčín ASK Děčín 21.4
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.87
2 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.24
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK Děčín ASK Děčín 21.99
4 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 22.09
5 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK Děčín ASK Děčín 22.60
Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká Lípa AC Česká Lípa DNS
Celkem 6 závodníků

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:01.85
2 Josef VlkJosef Vlk 00 ASK Děčín ASK Děčín 5:06.48
3 Pavel FrydrychPavel Frydrych 81 ASK Děčín ASK Děčín 5:11.51
4 Filip ZáhoraFilip Záhora 93 Neregistrovaní Neregistrovaní 5:17.33
5 Josef NovotnýJosef Novotný 79 ASK Děčín ASK Děčín 5:24.21
6 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK Děčín ASK Děčín 5:25.04
7 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK Děčín ASK Děčín 5:25.77
8 Pavel BudínPavel Budín 93 ASK Děčín ASK Děčín 5:26.89
9 Tomáš TonderTomáš Tonder 76 Neregistrovaní Neregistrovaní 5:37.99
10 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK Děčín ASK Děčín 5:53.95
11 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK Děčín ASK Děčín 5:53.96
12 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK Děčín ASK Děčín 6:17.23
13 Stanislav VobnášilStanislav Vobnášil 71 Neregistrovaní Neregistrovaní 6:46.75
14 Josef VlkJosef Vlk 58 ASK Děčín ASK Děčín 6:56.32
15 Jiří HolubJiří Holub 56 Neregistrovaní Neregistrovaní 6:58.62
Lukáš EliášLukáš Eliáš 80 Neregistrovaní Neregistrovaní DNS
Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK Děčín ASK Děčín DNS
Jan KotvaJan Kotva 84 ASK Děčín ASK Děčín DNS
Celkem 18 závodníků

1 anglická míle - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Miloš MacekMiloš Macek 01 Neregistrovaní Neregistrovaní 5:26.06
2 Albert NeumannAlbert Neumann 05 ASK Děčín ASK Děčín 6:23.04
3 Vilém NeumannVilém Neumann 05 ASK Děčín ASK Děčín 6:31.99
Celkem 3 závodníků

1 anglická míle - Ženy (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK Děčín ASK Děčín 6:28.48
2 Veronika KikalováVeronika Kikalová 05 ASK Děčín ASK Děčín 6:33.61
3 Renata ProkopováRenata Prokopová 68 Neregistrovaní Neregistrovaní 6:48.38
4 Alena CharvátováAlena Charvátová 82 Neregistrovaní Neregistrovaní 6:52.21
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
85 18.82
2 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
79 14.63
3 Dušan KamenickýDušan Kamenický
Neregistrovaní Neregistrovaní
64 08.67
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (pá, 26.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
79 57.98
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
85 57.34
3 Dušan KamenickýDušan Kamenický
Neregistrovaní Neregistrovaní
64 22.90
Celkem 3 závodníků