výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (20. 8. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.83
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.09
3 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.39
4 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.44
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.55
6 Miloš KolářMiloš Kolář 98 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13.05
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.64
Jan MorkesJan Morkes 90 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.02
2 Zouri Alex AlZouri Alex Al 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.12
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.13
4 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.14
5 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.47
Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DQ
Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Poznámky:
DQ pravidlo 162.2
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.8.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.72
2 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.01
3 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.06
4 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.27
5 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.29
6 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.61
MB Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.30
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 20.8.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.47 11.00
2 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.65 9.00
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.80 8.00
4 Jan JirásekJan Jirásek 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.88 7.00
5 Zouri Alex AlZouri Alex Al 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.03 6.00
6 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.8.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.20 4.00
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.27 3.00
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.33 2.00
4 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.38 1.00
5 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12.46
6 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.54
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.51
2 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 AC PardubiceAC Pardubice 13.78
3 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.99
4 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.11
5 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.23
6 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.63
7 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 AC PardubiceAC Pardubice 14.74
Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.13
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.24
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.71
4 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.88
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.89
6 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.18
7 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.26
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 20.8.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.17 11.00
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.24 9.00
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.75 8.00
4 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 AC PardubiceAC Pardubice 13.84 7.00
5 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.88 6.00
6 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.8.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.91 4.00
2 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.93 3.00
3 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.20 2.00
4 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.71 1.00
Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků