2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Juliska (31. 8. 2016)hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (st, 31.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 26.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | 26.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
TJ Dukla Praha |
00 | 23.95 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna CoufalováKristýna Coufalová
Spartak Praha 4 |
00 | 21.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 21.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Denisa PouchováDenisa Pouchová
Spartak Praha 4 |
97 | 14.58 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 26.15 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 31.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 33.28 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 27.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 25.05 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 22.64 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aneta KopeckáAneta Kopecká
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 22.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 19.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela PistorováMichaela Pistorová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 19.62 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna DaťkováAnna Daťková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 19.31 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Klára WeiserováKlára Weiserová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 17.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 15.51 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sára DyrynkováSára Dyrynková
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 15.38 | ||||||||||||||||
12 |
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 14.68 | ||||||||||||||||
13 |
Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 10.82 | ||||||||||||||||
MB |
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | 19.58 | ||||||||||||||||
Kateřina CísařováKateřina Císařová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |