Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (3. 9. 2016)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.25 806
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.37 780
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71 709
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.72 707
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.73 705
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.13 626
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54 744
1= Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.54 744
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.92 667
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.96 659
5 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.00 651
6 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.16 620
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.90 671
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.18 616
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.22 608
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.23 606
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.53 382
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.63 835
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.72 819
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.15 743
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.30 718
5 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.56 675
6 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.03 599
7 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.15 581
Celkem 7 závodníků