Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravská veteraniáda v atletice OPEN

Opava (3. 9. 2016)
Skok vysoký - Ženy (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková 025709 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.42
Skok o tyči - Muži (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin CeltaMartin Celta 020523 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.64
Skok o tyči - Ženy (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.03
2 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková 025709 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.84
Trojskok - Muži (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.10
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bartolomiej HalkiewiczBartolomiej Halkiewicz 99 Kozle-KedzierzynKozle-Kedzierzyn 13.17
2 Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.60
3 Daniel KrálDaniel Král 981113 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.76
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj JeznýMatěj Jezný 800922 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.88
2 Tomáš VíchaTomáš Vícha 761120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.30
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 025203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.13
2 Ema RyckováEma Rycková 55 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.89
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bartolomiej HalkiewiczBartolomiej Halkiewicz 99 Kozle-KedzierzynKozle-Kedzierzyn 41.88
2 Daniel KrálDaniel Král 981113 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.30
3 Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.20
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj JeznýMatěj Jezný 800922 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.73
2 Gejza ValentGejza Valent 531003 AK OlomoucAK Olomouc 31.34
Hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.25
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.52
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří SikoraJiří Sikora 740625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.75
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 3.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VíchaTomáš Vícha 761120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.40
2 Matěj JeznýMatěj Jezný 800922 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.98
3 František DrábFrantišek Dráb 491019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43.07