výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (3. 9. 2016)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.35
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.03
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.37
4 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.51
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.93
6 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.95
Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Kraus - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PetákJan Peták 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.67
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.73
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.30
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.63
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.64
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 3.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.24 11.00
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.48 9.00
3 Jan PetákJan Peták 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.50 8.00
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.89 7.00
5 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.01 6.00
6 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.35 4.00
2 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.50 3.00
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.66 2.00
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.77 1.00
5 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.83
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Lauber - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.47
2 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.56
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.09
4 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 12.89
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.01
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.24
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.61
4 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.96
5 David ŽikešDavid Žikeš 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.58
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.70
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 3.9.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.01 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.21 9.00
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.39 8.00
4 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.61 7.00
5 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.66 6.00
6 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.02 4.00
2 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 12.95 3.00
David ŽikešDavid Žikeš 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.26
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.48
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.82
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.37
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.04
MB Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.26
MB Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.36
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.41
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.07
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.39
5 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.40
6 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.97 7.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.99 5.00
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.37 4.00
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.61 3.00
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.79 2.00
Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Poznámky:
Tiralová - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.95
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.20
3 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.62
4 Michaela MaryškováMichaela Maryšková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.06
5 Hana VargováHana Vargová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.19
6 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.51
MB Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.78
2 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.41
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.67
4 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.75
5 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.77
6 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.35
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.84
3 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.85
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.04
5 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14.81
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 3.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.64 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.87 9.00
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.08 8.00
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.38 7.00
5 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.41 6.00
6 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.9.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.37 4.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.53 3.00
3 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.55 2.00
4 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.74 1.00
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.89
6 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.94
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.57 11.00
2 Jan PetákJan Peták 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.01 9.00
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.58 8.00
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.62 7.00
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.22 6.00
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.59 4.00
2 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.51 3.00
3 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.52 2.00
MB Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
MB Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.66
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.27 10.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.27 10.00
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.62 8.00
4 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.47 7.00
5 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.71 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.15 5.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.17 4.00
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.36
Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.86 7.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.17 5.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.31 4.00
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.38 3.00
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.73 1.00
6 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.82
7 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.58
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.26 2.00
2 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.15
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.23
MB Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.29
MB Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.82
Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.79 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.81 9.00
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 27.66 8.00
4 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 27.78 7.00
5 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.82 6.00
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.09 4.00
7 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.29 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.84 5.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.86 1.00
3 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 29.13
4 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 29.14
5 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 29.41
6 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 30.00
MB Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 28.21
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena TalířováMagdalena Talířová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 28.10 3.00
2 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 30.91
3 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 31.15
4 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 31.35
Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.01
MB Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.33
MB Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.42
MB Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 52.85
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 54.77
MB Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.31 11.00
2 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.00 9.00
3 David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.16 8.00
4 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.26 7.00
5 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.33 6.00
Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.44 11.00
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.87 9.00
3 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.32 8.00
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.54 7.00
MB Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.45
Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 62.21 11.00
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 65.02 9.00
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 65.27 8.00
4 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.05 6.00
5 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 68.90 4.00
6 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 70.02 3.00
7 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 AK SokolovAK Sokolov 71.31 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.60 7.00
2 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.73 5.00
3 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 71.80 1.00
4 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 74.24
5 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 75.08
6 Tereza VykoukalováTereza Vykoukalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 80.93
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.74 11.00
2 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.02 9.00
3 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.32 8.00
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.83 7.00
5 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:24.33 6.00
MB Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.63
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.44 11.00
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.44 9.00
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.81 8.00
4 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.62 7.00
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.79 6.00
MB Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:59.21
MB Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:06.15
MB Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.94
MB Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:14.24
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.67 7.00
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:41.97 5.00
3 Beata SanveneroBeata Sanvenero 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:49.15 4.00
MB Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:32.44
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.62 11.00
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:28.73 9.00
3 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.44 8.00
4 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.74 7.00
5 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:33.58 6.00
6 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.48 5.00
7 Magdalena TalířováMagdalena Talířová 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:35.70 4.00
8 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.29 3.00
9 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 AK SokolovAK Sokolov 2:47.01 2.00
10 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:49.03 1.00
11 Vivien VavruškováVivien Vavrušková 02 AK SokolovAK Sokolov 2:49.54
MB Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.94
Celkem 12 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:22.30 11.00
2 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:29.34 9.00
3 Václav JírůVáclav Jírů 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:42.12 8.00
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:50.46 11.00
2 Jakub HesJakub Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:52.92 9.00
MB Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:01.24
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:12.71 11.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:15.81 9.00
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:18.32 8.00
4 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:28.33 7.00
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:30.98 6.00
6 Markéta KůrkováMarkéta Kůrková 02 AK SokolovAK Sokolov 5:43.60 5.00
7 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:48.14 4.00
8 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 6:47.38 3.00
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 48.68 11.00
2 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 49.49 9.00
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.19 7.00
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.36 6.00
5 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 52.59 5.00
6 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 57.60 1.00
7 Nikola VeseláNikola Veselá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 61.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.64 8.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.66 4.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 54.87 3.00
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 56.42 2.00
5 Michaela PilátováMichaela Pilátová 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 69.21
Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 58.39 11.00
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.28 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaidiš Daniel, Kůtek Tomáš, Šebík Lukáš, Osinek Lukáš Vaidiš Daniel, Kůtek Tomáš, Šebík Lukáš, Osinek Lukáš SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.12 11.00
2 Uldrich Artur, Nguyen Gia Huy, Petrikovič Lukáš, Had Adam Uldrich Artur, Nguyen Gia Huy, Petrikovič Lukáš, Had Adam SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.41 9.00
3 Štefek David, Krýsl Lukáš, Šot Ondřej, Bešta Jiří Štefek David, Krýsl Lukáš, Šot Ondřej, Bešta Jiří Atletika KlatovyAtletika Klatovy 48.51 8.00
4 Zbuzek,Lauber,Sutnar A.,Pruner Zbuzek,Lauber,Sutnar A.,Pruner TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.79 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanzlík Jan, Hanzlík Karel, Rajtmajer Radek, Reidl Tomáš Hanzlík Jan, Hanzlík Karel, Rajtmajer Radek, Reidl Tomáš TJ SušiceTJ Sušice 47.96 11.00
2 Votava, Jelínek, Hes Jan, Hes Jabub Votava, Jelínek, Hes Jan, Hes Jabub TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 48.94 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nohejlová V., Škrnová R., Sabadinová Š., Eichlerová I. Nohejlová V., Škrnová R., Sabadinová Š., Eichlerová I. SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 55.72 7.00
2 Lišková A., Poláková M., Sanvenero B., Vavříková B. Lišková A., Poláková M., Sanvenero B., Vavříková B. SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 63.98 5.00
Uhlová K., Tiralová A., Hanykýřová A., Jarošová K. Uhlová K., Tiralová A., Hanykýřová A., Jarošová K. SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Poznámky:
Štafeta Uhlová, Tiralová, Hanykýřová, Jarošová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Vybíralová, Schejbalová, Čelišová Fialová, Vybíralová, Schejbalová, Čelišová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.01 11.00
2 Kofroňová Erika, Bělohlavová Andrea, Reindlová Eliška, Záhorová Adéla Kofroňová Erika, Bělohlavová Andrea, Reindlová Eliška, Záhorová Adéla TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.10 9.00
3 Korešová Nela, Tesková Petra, Vlasatá Sabina, Nikodemová Nela Korešová Nela, Tesková Petra, Vlasatá Sabina, Nikodemová Nela Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 54.65 7.00
4 Čížková, Pilátová, Figallová, Talířová Čížková, Pilátová, Figallová, Talířová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 57.52 4.00
Přibylová, Haasová, Balíková, Cimbolincová Přibylová, Haasová, Balíková, Cimbolincová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DQ
Poznámky:
Domažlice - DQ - pravidlo 170.7 (třetí předávka)
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nová, Jírová, Korbová, Košíková Nová, Jírová, Korbová, Košíková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53.76 8.00
2 Böhmová, Kokešová, Poncová, Vavrušková Böhmová, Kokešová, Poncová, Vavrušková AK SokolovAK Sokolov 56.04 6.00
3 Tůmová, Šafaříková A., Šafaříková Š., Veselá Tůmová, Šafaříková A., Šafaříková Š., Veselá Atletika KlatovyAtletika Klatovy 57.02 5.00
4 Johánková, Skalová, Maršálková, Vodičková Johánková, Skalová, Maršálková, Vodičková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.39 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.741.771.801.831.861.911.94 Body
MB Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.83
MB Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.74
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.711.741.771.801.831.86 Body
1 Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.83 ----OOOOOOXOXXX 11.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.80 O-----OO-XOXXX 9.00
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 1.61 O-OOOXXX 8.00
MB Robin JaššoRobin Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1.61
MB Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.70 Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.62 XXOXXX 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.59 XXOXXX 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1.51 XXOXXX 8.00
4= Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 1.51 XXOXXX 6.50
4= Lenka PlevkováLenka Plevková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 1.51 XXOXXX 6.50
6= Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1.46 XXOXXX 4.50
6= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 1.46 XXOXXX 4.50
8 Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 1.46 XXOXXX 3.00
9 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.46 XXOXXX 2.00
10 Michaela KlímováMichaela Klímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.36 XXOXXX 1.00
Hana VargováHana Vargová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 NM
Vivien VavruškováVivien Vavrušková
AK SokolovAK Sokolov
02 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.403.603.803.904.004.104.20 Body
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.00 ------O-O-XXX 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4.00 -----OO-XO-XXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.00 Body
1 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 2.80 OOOXOXXX 11.00
2 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 2.60 XOXXOOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.60 Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 2.50 OOOOXOXOXXX 7.00
2 Michaela BurdováMichaela Burdová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 NM XXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.603.103.303.50 Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.30 -------XOOXXX 11.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 2.50 OOXOOOOXXX 9.00
3 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
AK SokolovAK Sokolov
99 2.20 OOXXOXXX 8.00
4 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 2.10 OXXOXXX 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.53 -0.1 m/s X+0.26.340.0X+1.36.346.53-0.1X-0.76.45+1.5 11.00
2 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.39 +1.5 m/s X+0.1X0.05.39+1.55.39X+0.4X-0.3X+2.5 9.00
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 5.33 +0.4 m/s X-0.65.130.05.33+0.45.335.18+1.35.17-0.4X+1.7 8.00
4 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.15 -0.5 m/s 5.00+0.55.15-0.55.12+1.85.154.99+1.33.02-0.53.80+0.4 7.00
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 5.15 +0.2 m/s 4.83-0.64.970.05.15+0.25.154.83+0.44.53-0.64.70+1.7 6.00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 5.14 +0.2 m/s X-0.1X-0.5X+0.50X+0.55.14+0.2X+1.9 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VašíčekJiří Vašíček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.77 +0.6 m/s -XX04.920.0XX 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5.64 +0.9 m/s -XX04.920.0XX 9.00
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.47 +1.6 m/s -XX04.920.0XX 8.00
4 Jan HanzlíkJan Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.06 +0.9 m/s -XX04.920.0XX 7.00
5 David ŽikešDavid Žikeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.92 +0.0 m/s -XX04.920.0XX 6.00
Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.97 +0.0 m/s X4.86-0.13.23+1.14.86X4.970.04.950.0 7.00
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4.85 +1.2 m/s 4.85+1.24.800.04.78+0.54.854.48+0.64.74+0.54.68-0.1 5.00
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.37 -0.2 m/s 4.11+0.33.78+0.14.19+0.34.194.080.04.320.04.37-0.2 4.00
4 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.29 +0.1 m/s 4.13+0.5X4.26+0.44.264.29+0.1XX 3.00
5 Michaela BurdováMichaela Burdová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.15 +0.1 m/s X4.15+0.1X4.154.040.0X- 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.48 +0.7 m/s XX3.70+0,13.70 11.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.28 +0.3 m/s XX3.70+0,13.70 9.00
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.17 +0.0 m/s XX3.70+0,13.70 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4.91 +1.5 m/s XX3.70+0,13.70 7.00
5 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.82 +0.1 m/s XX3.70+0,13.70 6.00
6 Michaela KlímováMichaela Klímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.75 +0.0 m/s XX3.70+0,13.70 5.00
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4.73 +1.0 m/s XX3.70+0,13.70 4.00
8 Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.64 +0.8 m/s XX3.70+0,13.70 3.00
9 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 4.53 +0.0 m/s XX3.70+0,13.70 2.00
10 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.44 +1.0 m/s XX3.70+0,13.70 1.00
11 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.42 +0.7 m/s XX3.70+0,13.70
12 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
01 4.39 +0.3 m/s XX3.70+0,13.70
13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 4.34 +0.5 m/s XX3.70+0,13.70
14 Tereza LukášováTereza Lukášová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.19 +0.3 m/s XX3.70+0,13.70
15 Markéta KůrkováMarkéta Kůrková
AK SokolovAK Sokolov
02 4.14 +0.2 m/s XX3.70+0,13.70
16 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.75 +0.7 m/s XX3.70+0,13.70
17 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.70 +0.1 m/s XX3.70+0,13.70
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 NM
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 12.51 +0.1 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12.25 +0.1 m/s 11.41-0.611.58-2.2X11.58XX- 11.00
MB Robin JaššoRobin Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 11.58 -2.2 m/s
Jan JelínekJan Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 NM
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
98 10.68 -1.1 m/s
MB Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 10.52 +0.4 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.03 -2.4 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 11.00
2 Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 10.24 -0.6 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 9.00
3 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10.23 -1.2 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 8.00
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 09.96 +0.1 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 7.00
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 09.92 -0.8 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 6.00
6 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 09.82 +0.6 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 5.00
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 09.51 +2.1 m/s 09.49 +0.8 m/s 09.51+2.109.41-2.109.49+0.809.5109.27-1.2X09.25-0.6 4.00
Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 NM
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 11.76 11.5211.29X11.5210.9511.7611.62 11.00
2 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 11.43 11.4311.27-11.43--- 9.00
3 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 11.42 X11.2711.4211.4209.8911.1710.91 8.00
4 Eliška PapežováEliška Papežová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 11.40 10.6710.51X10.6710.5111.4010.93 7.00
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10.52 09.9210.1910.2910.2910.3210.5208.92 6.00
6 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
AK SokolovAK Sokolov
99 10.19 10.1909.8909.7210.19--- 5.00
7 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 10.13 08.9309.3309.6609.6610.1308.8509.23 4.00
8 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 09.46 09.2708.9109.4609.4609.2108.0609.46 3.00
9 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 09.45 09.0909.4508.9909.45 2.00
10 Michaela LondováMichaela Londová
AK SokolovAK Sokolov
00 08.83 08.8308.4008.4408.83 1.00
11 Eva KřížováEva Křížová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 08.42 08.4208.1408.1908.42
12 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 07.94 07.3007.9407.8707.94
13 Barbora NovákováBarbora Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 07.93 07.9307.6507.7907.93
14 Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 06.67 06.6706.0506.5506.67
15 Tereza VykoukalováTereza Vykoukalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 06.53 06.5305.89X06.53
16 Michaela PilátováMichaela Pilátová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
01 06.01 06.0104.3605.5906.01
17 Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
02 05.90 05.9005.5405.2105.90
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10.89 10.7610.3110.6710.7610.4010.89X 7.00
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 04.79 04.79--04.79 5.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 14.61 14.3614.45X14.4514.61X13.82 11.00
2 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 14.27 13.2013.1214.2714.2713.47X- 9.00
3 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13.45 11.6113.45X13.45X-- 8.00
4 Adam KamírAdam Kamír
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12.78 12.7612.39X12.7612.1211.9112.78 7.00
5 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 12.51 XX11.4511.4512.5111.9912.51 6.00
6 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 12.31 X12.2212.1012.2212.31XX 5.00
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 11.97 X11.97-11.97--- 4.00
8 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 11.94 10.8911.8611.9411.9411.6611.5511.63 3.00
9 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.00 11.00XX11.00 2.00
10 Filip SchafhauserFilip Schafhauser
TJ SušiceTJ Sušice
00 09.96 09.86X09.9609.96 1.00
11 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 09.43 07.2309.4308.8609.43
12 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 08.77 08.7708.5108.1408.77
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 12.23 09.3909.4409.6609.66--- 11.00
2 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 12.09 09.3909.4409.6609.66--- 9.00
3 Tomáš ŘeřichaTomáš Řeřicha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 11.57 09.3909.4409.6609.66--- 8.00
4 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 11.33 09.3909.4409.6609.66--- 7.00
5 Martin FederMartin Feder
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 11.06 09.3909.4409.6609.66--- 6.00
6 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 10.67 09.3909.4409.6609.66--- 5.00
7 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 09.96 09.3909.4409.6609.66--- 4.00
8 Samuel WaageSamuel Waage
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 09.66 09.3909.4409.6609.66--- 3.00
Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 36.85 X24.2534.0934.09X31.0036.85 7.00
2 Michaela BurdováMichaela Burdová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 17.85 XX16.7916.7917.2817.8517.69 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 33.68 32.2231.6133.6833.68XX30.52 11.00
2 Michaela LondováMichaela Londová
AK SokolovAK Sokolov
00 28.50 26.40X22.6926.40X25.4128.50 9.00
3 Eliška PapežováEliška Papežová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 23.74 19.30X21.0721.0723.74XX 8.00
4 Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 22.62 X22.62X22.62--X 7.00
5 Amálie SkalováAmálie Skalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 22.18 X22.18X22.1821.97-- 6.00
6 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
AK SokolovAK Sokolov
99 20.73 17.9620.20X20.2020.7318.5320.36 5.00
7 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 20.21 15.37X20.2120.2116.5219.1717.10 4.00
8 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 19.94 16.5419.9219.0619.9219.94-- 3.00
9 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 19.85 18.8319.8518.4619.85 2.00
10 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 18.97 18.9718.3618.0118.97 1.00
11 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 18.64 16.4216.2518.6418.64
12 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 18.06 14.8518.0617.2918.06
13 Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 15.58 15.3415.5814.7615.58
14 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 15.22 15.22X13.4115.22
15 Barbora NovákováBarbora Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 15.12 14.87X15.1215.12
16 Tereza VykoukalováTereza Vykoukalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10.09 XX10.0910.09
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 51.58 28.2430.35X30.35--- 11.00
2 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 47.62 28.2430.35X30.35--- 9.00
3 David TupýDavid Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 40.55 28.2430.35X30.35--- 8.00
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 36.36 28.2430.35X30.35--- 7.00
5 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 32.34 28.2430.35X30.35--- 6.00
6 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
99 29.53 28.2430.35X30.35--- 5.00
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 27.79 28.2430.35X30.35--- 4.00
8 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 25.44 28.2430.35X30.35--- 3.00
9 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 23.31 28.2430.35X30.35--- 2.00
MB Robin JaššoRobin Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 30.35
Filip SchafhauserFilip Schafhauser
TJ SušiceTJ Sušice
00 DNS
Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 36.61 21.24X19.8121.2421.68X20.10 11.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 33.49 21.24X19.8121.2421.68X20.10 9.00
3 Samuel WaageSamuel Waage
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 32.84 21.24X19.8121.2421.68X20.10 8.00
4 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 24.19 21.24X19.8121.2421.68X20.10 7.00
5 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 22.57 21.24X19.8121.2421.68X20.10 6.00
6 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 21.68 21.24X19.8121.2421.68X20.10 5.00
Tomáš ŘeřichaTomáš Řeřicha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 DNS
Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PapežováEliška Papežová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 39.73 X15.6518.0718.07 11.00
2 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 39.21 X15.6518.0718.07 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 36.91 X15.6518.0718.07 8.00
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 35.05 X15.6518.0718.07 7.00
5 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 32.12 X15.6518.0718.07 6.00
6 Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 32.05 X15.6518.0718.07 5.00
7 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 29.46 X15.6518.0718.07 4.00
8 Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 27.95 X15.6518.0718.07 3.00
9 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 26.02 X15.6518.0718.07 2.00
10 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 24.57 X15.6518.0718.07 1.00
11 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 24.10 X15.6518.0718.07
12 Hana VargováHana Vargová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 22.70 X15.6518.0718.07
13 Michaela LondováMichaela Londová
AK SokolovAK Sokolov
00 20.51 X15.6518.0718.07
14 Amálie SkalováAmálie Skalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 18.07 X15.6518.0718.07
Beata JanouškováBeata Janoušková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
02 NM
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 25.67 24.3025.67X25.67--- 7.00
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 20.22 XX20.2220.222.52-- 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 63.37 55.4058.0063.3763.3758.1761.2259.21 11.00
2 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 45.85 45.8544.8443.1945.8539.78X42.06 9.00
3 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
99 45.57 41.4943.6845.5745.5738.0044.8144.16 8.00
4 Adam KamírAdam Kamír
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 44.22 XX42.0442.0439.5244.2242.81 7.00
5 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 42.92 34.1342.9236.5542.9239.79X39.99 6.00
6 Marek HesMarek Hes
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 40.00 39.5639.2740.0040.0037.6338.9439.31 5.00
7 David TupýDavid Tupý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 39.42 37.5239.4234.1839.42--- 4.00
8 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 35.90 35.9033.3735.6935.9033.9835.1132.91 3.00
9 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 34.76 34.76--34.76 2.00
10 Filip SchafhauserFilip Schafhauser
TJ SušiceTJ Sušice
00 29.79 27.3126.8329.7929.79 1.00
11 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 20.72 XX20.7220.72
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 61.47 35.5236.5234.1836.52--- 11.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 45.21 35.5236.5234.1836.52--- 9.00
3 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 34.87 35.5236.5234.1836.52--- 8.00
4 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 29.99 35.5236.5234.1836.52--- 7.00
5 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 26.63 35.5236.5234.1836.52--- 6.00
6 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 25.61 35.5236.5234.1836.52--- 5.00
MB Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 36.52
Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNS
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 173.00
2 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 118.00
3 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 108.00
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 055.00
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 033.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 400 m př., disk 1,75kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, tyč, 4x100 m, 100 m, 100 m, 200 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 208.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 109.00
3 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 097.00
4 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 072.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 4x100 m, disk 1,5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 071.00
2 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 054.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 010.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 800 m, disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, 4x100 m, 100 m, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 152.50
2 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 118.50
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 117.00
4 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 090.00
5 AKSOK AKSOK AK SokolovAK Sokolov 079.00
6 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 073.00
7 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 031.00
8 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 028.00
9 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 025.00
10 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 024.00
11 ATPRA ATPRA Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 013.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 300 m př., disk 1kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 100 m, 300 m př., 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 11 závodníků