Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (3. 9. 2016)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.53 -0.1 m/s X+0.26.340.0X+1.36.346.53-0.1X-0.76.45+1.5 11.00
2 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.39 +1.5 m/s X+0.1X0.05.39+1.55.39X+0.4X-0.3X+2.5 9.00
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 5.33 +0.4 m/s X-0.65.130.05.33+0.45.335.18+1.35.17-0.4X+1.7 8.00
4 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.15 -0.5 m/s 5.00+0.55.15-0.55.12+1.85.154.99+1.33.02-0.53.80+0.4 7.00
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 5.15 +0.2 m/s 4.83-0.64.970.05.15+0.25.154.83+0.44.53-0.64.70+1.7 6.00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 5.14 +0.2 m/s X-0.1X-0.5X+0.50X+0.55.14+0.2X+1.9 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VašíčekJiří Vašíček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.77 +0.6 m/s -XX04.920.0XX 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 5.64 +0.9 m/s -XX04.920.0XX 9.00
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.47 +1.6 m/s -XX04.920.0XX 8.00
4 Jan HanzlíkJan Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.06 +0.9 m/s -XX04.920.0XX 7.00
5 David ŽikešDavid Žikeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.92 +0.0 m/s -XX04.920.0XX 6.00
Jan HesJan Hes
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 DNS
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.97 +0.0 m/s X4.86-0.13.23+1.14.86X4.970.04.950.0 7.00
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4.85 +1.2 m/s 4.85+1.24.800.04.78+0.54.854.48+0.64.74+0.54.68-0.1 5.00
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.37 -0.2 m/s 4.11+0.33.78+0.14.19+0.34.194.080.04.320.04.37-0.2 4.00
4 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.29 +0.1 m/s 4.13+0.5X4.26+0.44.264.29+0.1XX 3.00
5 Michaela BurdováMichaela Burdová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.15 +0.1 m/s X4.15+0.1X4.154.040.0X- 2.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.48 +0.7 m/s XX3.70+0,13.70 11.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.28 +0.3 m/s XX3.70+0,13.70 9.00
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.17 +0.0 m/s XX3.70+0,13.70 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4.91 +1.5 m/s XX3.70+0,13.70 7.00
5 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.82 +0.1 m/s XX3.70+0,13.70 6.00
6 Michaela KlímováMichaela Klímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.75 +0.0 m/s XX3.70+0,13.70 5.00
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4.73 +1.0 m/s XX3.70+0,13.70 4.00
8 Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.64 +0.8 m/s XX3.70+0,13.70 3.00
9 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 4.53 +0.0 m/s XX3.70+0,13.70 2.00
10 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.44 +1.0 m/s XX3.70+0,13.70 1.00
11 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.42 +0.7 m/s XX3.70+0,13.70
12 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
01 4.39 +0.3 m/s XX3.70+0,13.70
13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 4.34 +0.5 m/s XX3.70+0,13.70
14 Tereza LukášováTereza Lukášová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.19 +0.3 m/s XX3.70+0,13.70
15 Markéta KůrkováMarkéta Kůrková
AK SokolovAK Sokolov
02 4.14 +0.2 m/s XX3.70+0,13.70
16 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.75 +0.7 m/s XX3.70+0,13.70
17 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.70 +0.1 m/s XX3.70+0,13.70
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 NM
Celkem 18 závodníků