Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD Pardubického kraje starších žáků a starších žákyň

Litomyšl (4. 9. 2016)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 10.83 11.00
2 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 09.73 9.00
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 09.40 8.00
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
01 09.30 7.00
5 Nikola MandysováNikola Mandysová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.89 6.00
6 Hana HájkováHana Hájková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
02 08.85 5.00
7 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 08.70 4.00
8 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.08 3.00
9 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 07.96 2.00
10 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 07.83 1.00
11 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 07.66
12 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 07.46
13 Zuzana NoskováZuzana Nosková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 06.88
14 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
02 06.88
15 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 05.74
16 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
04 05.31
Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 DNS
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 DNS
Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 DNS
Celkem 19 závodníků