Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B

Třebíč (10. 9. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
3 Marek SmolařMarek Smolař 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.18
4 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.19
5 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20
6 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.23
7 David LangDavid Lang 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
8 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.52
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.56
3 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.95
4 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.00
5 Jiří KřivskýJiří Křivský 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.07
6 Jan StejskalJan Stejskal 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.14
7 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.42
8 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.96
4 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.14
5 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.42
6 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.66
7 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.67
8 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.05
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 10.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.47 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52 9.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.53 8.00
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.60 7.00
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75 6.00
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.02 4.00
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.08 3.00
3 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.09 2.00
4 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.21 1.00
5 Marek SmolařMarek Smolař 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.36
Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.05
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.33
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.55
5 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.58
6 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.64
7 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.67
8 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.99
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.33
3 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.39
4 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.46
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
7 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.90
8 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.05
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.18
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.31
4 Eliška KudrnováEliška Kudrnová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.38
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.48
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61
7 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.74
8 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SpěváčkováLucie Spěváčková 01 SK DobruškaSK Dobruška 08.98
2 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.03
3 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12
4 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.23
5 Martina PoláčkováMartina Poláčková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
6 Jitka ŘádkováJitka Řádková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.26
MB Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
MB Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.55
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.89 11.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.90 9.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.08 8.00
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.16 7.00
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20 6.00
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.28 4.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37 3.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.48 2.00
4 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.49 1.00
5 Eliška KudrnováEliška Kudrnová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.50
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.34 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.73 9.00
3 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18.28 8.00
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.37 7.00
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.23 4.00
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.67 6.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.94 5.00
3 Jan ŠoukalJan Šoukal 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.53 3.00
4 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.59 2.00
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.67 1.00
6 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.90
7 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.91
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.14
2 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.14
3 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.26
4 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.54
5 Marek MacourekMarek Macourek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.97
6 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.02
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.89 11.00
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.39 9.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.64 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.89 7.00
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.97 6.00
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.87
7 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.94
8 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.22 5.00
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.50 4.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.68 3.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.79 1.00
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.80
6 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.92
7 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.16
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.70 2.00
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.71
3 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.90
4 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.21
5 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.27
6 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.71
7 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.73
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.36
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.41
3= Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.02
5= Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 23.02
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.04
MB Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.15
MB Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.09
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.48 11.00
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.17 9.00
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.34 8.00
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.78 7.00
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.08 6.00
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.33 5.00
7 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.81 4.00
8 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.46 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 40.83 3.00
2 Adam PoláchAdam Polách 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.59 1.00
3 David ŘíháčekDavid Říháček 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 45.32
4 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.94
5 Marek VolfMarek Volf 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 47.37
6 Matyáš NývltMatyáš Nývlt 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 49.78
Šimon RyglŠimon Rygl 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.90 11.00
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.07 9.00
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.23 8.00
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 42.69 7.00
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.40 5.00
6 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 50.72
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.00 6.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.58 4.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.79 3.00
4 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.09 2.00
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.56 1.00
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 45.66
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.51
2 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.57
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.76
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.24
MB Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.65
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:05.98 11.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:12.18 9.00
3 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.88 8.00
4 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:25.48 7.00
5 David CandraDavid Candra 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.12 6.00
6 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:38.43 5.00
Pavel ŠafaříkPavel Šafařík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
David NovákDavid Novák 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.69 11.00
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:27.29 9.00
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.26 8.00
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:29.38 7.00
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:31.31 6.00
6 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.18 4.00
7 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:38.62 2.00
8 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:42.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.30 5.00
2 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.68 3.00
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:42.11 1.00
4 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:43.89
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:45.25
6 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.08
7 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:54.65
8 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:56.99
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4:16.59 11.00
2 Richard HejlíkRichard Hejlík 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:13.63 9.00
3 David HřivnaDavid Hřivna 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:22.26 8.00
4 Matyáš NývltMatyáš Nývlt 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:46.42 7.00
5 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8:05.42 6.00
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:16.85 11.00
2 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:25.18 9.00
3 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:28.57 8.00
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:40.78 7.00
5 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:44.69 6.00
6 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:46.31 5.00
7 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:46.49 4.00
8 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:46.57 3.00
9 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6:29.58 2.00
10 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7:34.03 1.00
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:26.22 11.00
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:11.97 9.00
3 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:49.81 8.00
4 Michal PolívkaMichal Polívka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:49.54 7.00
5 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13:28.02 6.00
Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.21 11.00
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.51 9.00
3 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.79 8.00
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.22 7.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.52 6.00
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.62 4.00
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.59 5.00
2 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.19 3.00
3 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 16.55 2.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17.51 1.00
5 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.55
6 Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 20.00
7 Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.77
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.30 11.00
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.53 9.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15.67 8.00
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.82 7.00
5 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.33 6.00
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.91 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.89 5.00
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.02 3.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.55 2.00
4 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.78 1.00
5 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.72
6 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.98
2 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.18
3 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.41
4 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 20.61
5 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.28
MB Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.44
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.18 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.15 9.00
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.37 8.00
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.76 7.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 31.41 2.00
6 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 31.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.63 6.00
2 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 31.31 3.00
3 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 31.43 1.00
4 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.01
5 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.34
6 David CandraDavid Candra 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.83 5.00
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.04 4.00
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.87
4 Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 32.84
5 Kryštof SedlákKryštof Sedlák 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 33.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.43 11.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 30.78 9.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31.09 8.00
4 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.58 7.00
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK DobruškaSK Dobruška 31.77 6.00
6 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.31 5.00
2 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.00 4.00
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.08 3.00
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.76 1.00
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.30
6 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.45 2.00
2 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 37.17
3 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.39
4 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 41.15
MB Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.01
Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:46.33 11.00
2 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:41.94 9.00
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:42.35 8.00
4 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:46.44 7.00
5 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:07.72 6.00
6 Jakub CábaJakub Cába 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:20.83 5.00
7 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6:22.16 4.00
Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forman, Konvalina, Pavlas, Šmahel Forman, Konvalina, Pavlas, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.66 11.00
2 Drunecký, Zuska, Melč, Velich Drunecký, Zuska, Melč, Velich A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.14 9.00
3 Beck, Augustýn, Marousek, Candra Beck, Augustýn, Marousek, Candra T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.62 8.00
4 Smolař, Chrbolka, Burian, Chudomel Smolař, Chrbolka, Burian, Chudomel ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 30.98 5.00
5 Kühr, Pazdera, Trunec, Smlsal Kühr, Pazdera, Trunec, Smlsal Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 32.59 2.00
6 Bělík, Hřivna, Polák, Křivský Bělík, Hřivna, Polák, Křivský TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 32.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švaříček, Morong, Nováček, Šoukal Švaříček, Morong, Nováček, Šoukal TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.75 7.00
2 Ježek, Klouda, Svoboda, Gonda Ježek, Klouda, Svoboda, Gonda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.77 6.00
3 Krňanský, Holoubek, Zeman, Průša Krňanský, Holoubek, Zeman, Průša TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.80 4.00
4 Fousek, Mrštík, Smolař, Stejskal Fousek, Mrštík, Smolař, Stejskal ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 32.00 3.00
5 Kolek, Prokop, Lang, Sojka Kolek, Prokop, Lang, Sojka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.61 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babická T., Vozábalová M., Vozábalová V., Jedličková Babická T., Vozábalová M., Vozábalová V., Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.44 11.00
2 Šlehubrová, Sombergová, Novotná, Čermochová Šlehubrová, Sombergová, Novotná, Čermochová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.67 9.00
3 Paldrmanová, Bažoutová, Řádková, Nováková Paldrmanová, Bažoutová, Řádková, Nováková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31.96 8.00
4 Hooper, Hezká, Indráčková, Tamchynová Hooper, Hezká, Indráčková, Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 32.18 7.00
5 Lamačová, Šrobová, Mašková, Vrábelová Lamačová, Šrobová, Mašková, Vrábelová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.77 6.00
6 Kosielská, Jonášová S., Tomková, Jonášová T. Kosielská, Jonášová S., Tomková, Jonášová T. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 33.21 5.00
7 Dvořáková, Raušová, Šímová, Potocká Dvořáková, Raušová, Šímová, Potocká TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 33.62 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libovická, Somrová, Bartoňová, Štulcová Libovická, Somrová, Bartoňová, Štulcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.30 4.00
2 Babická K., Jinderlová, Řehoušková, Hekerlová Babická K., Jinderlová, Řehoušková, Hekerlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.65 2.00
3 Šafránková, Škopková, Slavíčková, Košatová Šafránková, Škopková, Slavíčková, Košatová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.74 1.00
4 Vejvarová, Pecinová, Dvořáková, Matějíčková Vejvarová, Pecinová, Dvořáková, Matějíčková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 34.14
5 Mrhová, Bělohlávková, Bělková, Menoušková Mrhová, Bělohlávková, Bělková, Menoušková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.35
6 Babková, Tvrzová, Bělohlavová, Piklová Babková, Tvrzová, Bělohlavová, Piklová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.43
7 Perná, Nosková, Novotná, Sádecká Perná, Nosková, Novotná, Sádecká ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.23
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kučera, Drunecký, Pánek, Reichl Kučera, Drunecký, Pánek, Reichl A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.56 11.00
2 Ježek, Kinský, Klouda, Svoboda Ježek, Kinský, Klouda, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:55.45 7.00
3 Hradecký, Lád, Macourek, Šantroch Hradecký, Lád, Macourek, Šantroch TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:01.40 6.00
4 Fousek, Mrštík, Nosek, Stejskal Fousek, Mrštík, Nosek, Stejskal ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:01.74 5.00
5 Chmelík, Pospíšil, Sedlák, Kühr Chmelík, Pospíšil, Sedlák, Kühr Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:27.79 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Velich, Melč, Lang, Kolek Velich, Melč, Lang, Kolek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.31 9.00
2 Krpálek, Kocúr, Janík, Víceník Krpálek, Kocúr, Janík, Víceník TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:55.26 8.00
3 Kušnír, Gonda, Hůza, Miro Kušnír, Gonda, Hůza, Miro TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:11.20 4.00
4 Volf, Holoubek, Gysel, Průša Volf, Holoubek, Gysel, Průša TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:20.69 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rydlová, Quadrátová, Somrová, Mašková Rydlová, Quadrátová, Somrová, Mašková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.65 11.00
2 Novosadová, Olivová N., Slavíčková, Sombergová Novosadová, Olivová N., Slavíčková, Sombergová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:03.17 9.00
3 Babická T., Babická K., Jinderlová, Řehoušková Babická T., Babická K., Jinderlová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:11.62 7.00
4 Doležalová, Hochmanová, Chrapanová, Mervartová Doležalová, Hochmanová, Chrapanová, Mervartová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:21.69 5.00
5 Jansová, Chladová, Saxová, Hašková Jansová, Chladová, Saxová, Hašková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:24.16 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bennett, Lamačová, Štulcová, Slováková Bennett, Lamačová, Štulcová, Slováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.34 8.00
2 Horáková, Košatová, Pešová, Havlová Horáková, Košatová, Pešová, Havlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:12.73 6.00
3 Pelová, Bartoňová, Stašková, Matoušková Pelová, Bartoňová, Stašková, Matoušková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.67 3.00
4 Mašíková, Lukášová, Chyšková, Pilařová Mašíková, Lukášová, Chyšková, Pilařová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:47.06 2.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.71 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.65 9.00
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.60 8.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.60 7.00
5= Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.60 5.50
5= David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.60 5.50
7 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.60 4.00
8= Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 1.50 2.50
8= Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.50 2.50
10 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.50 1.00
11 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.45
12 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.45
13 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.40
14 Dominik ChmelíkDominik Chmelík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.40
Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.64 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.62 9.00
3 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.59 8.00
4 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.53 7.00
5= Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.50 5.50
5= Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.50 5.50
7 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.50 4.00
8 Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 3.00
9 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.45 2.00
10 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45 1.00
11 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.45
12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.45
13= Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.40
13= Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.40
15 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.40
16 Bára DoležalováBára Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.40
17= Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.35
17= Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.35
19 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.35
20 Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 1.30
Johana DvořákováJohana Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 DNS
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 NM
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.90 11.00
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 3.70 9.00
3 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.20 8.00
4 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.90 7.00
5 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.60 6.00
6 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.50 5.00
7 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.30 4.00
8 Nicolas LangrNicolas Langr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.30 3.00
9 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.00 2.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.00 11.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.60 9.00
3 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.50 8.00
4 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 2.50 7.00
5 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.50 6.00
6 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 2.40 5.00
7 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 2.20 4.00
8 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.20 3.00
9 Zuzana KřížováZuzana Křížová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.00 2.00
Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 DNS
Adéla MilčinskáAdéla Milčinská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 NM
Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.43 +0.4 m/s 11.00
2 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.77 +0.4 m/s 9.00
3 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.70 +3.0 m/s 5.54 +1.9 m/s 8.00
4 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 5.60 +1.7 m/s 7.00
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.28 +2.0 m/s 6.00
6 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 5.19 +1.4 m/s 5.00
7 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.18 +1.8 m/s 4.00
8 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.09 +0.5 m/s 3.00
9 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 4.97 +1.2 m/s 2.00
10 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 4.95 +0.8 m/s 1.00
11 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.88 +1.0 m/s
12 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.87 +2.1 m/s 4.77 +1.8 m/s
13 Jiří KřivskýJiří Křivský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.77 +1.2 m/s
14 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.77 +1.5 m/s
15 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 4.71 +1.1 m/s
16 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.53 +0.6 m/s
17 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.52 +1.1 m/s
18 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.30 +1.8 m/s
19 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.12 +0.8 m/s
20 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.05 +1.2 m/s
Miloš RejfekMiloš Rejfek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 DNS
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.15 +1.2 m/s 11.00
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.08 +1.9 m/s 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 5.06 +1.8 m/s 8.00
4 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.04 +0.1 m/s 7.00
5 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.95 +0.4 m/s 6.00
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.93 +1.6 m/s 5.00
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.90 +1.7 m/s 4.00
8 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.80 +1.6 m/s 3.00
9 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.70 +1.3 m/s 2.00
10 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.68 +1.1 m/s 1.00
11 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.65 +1.0 m/s
12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.56 +0.0 m/s
13 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.54 +1.4 m/s
14 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.54 +1.8 m/s
15 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.51 +1.1 m/s
16 Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.46 +1.8 m/s
17 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.36 +1.2 m/s
18 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.36 +1.7 m/s
19 Zuzana SrdínkováZuzana Srdínková
SK DobruškaSK Dobruška
01 4.26 +2.1 m/s 4.22 +0.2 m/s
20 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.16 +1.5 m/s
21 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.13 +2.1 m/s 4.02 +2.0 m/s
22 Johana DvořákováJohana Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.11 +1.7 m/s
23 Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3.95 +2.0 m/s
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.52 11.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 11.34 9.00
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11.15 8.00
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.85 7.00
5 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10.76 6.00
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.31 5.00
7 Lucie SpěváčkováLucie Spěváčková
SK DobruškaSK Dobruška
01 10.15 4.00
8 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 09.37 3.00
9 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 09.30 2.00
10 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 09.03 1.00
11 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.01
12 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 08.84
13 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 08.04
14 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 07.85
15 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.41
16 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 07.18
17 Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 07.17
18 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.17
19 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 07.15
20 Zuzana NoskováZuzana Nosková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 06.58
Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 DNS
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13.04 11.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12.94 9.00
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 12.39 8.00
4 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12.28 7.00
5 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 12.28 6.00
6 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 11.43 5.00
7 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10.96 4.00
8 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10.88 3.00
9 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10.46 2.00
10 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 10.37 1.00
11 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 10.30
12 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.27
13 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.82
14 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.68
15 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 09.25
16 Robin PolákRobin Polák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 09.19
17 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 08.09
18 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 08.05
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Celkem 19 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 33.63 11.00
2 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 33.54 9.00
3 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 32.60 8.00
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 32.09 7.00
5 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 29.35 6.00
6 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 28.38 5.00
7 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 25.69 4.00
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 24.63 3.00
9 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 24.09 2.00
10 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 23.24 1.00
11 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 22.83
12 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 22.60
13 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.26
14 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 22.08
15 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 21.78
16 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 21.29
17 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 20.12
18 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 19.09
19 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 18.06
20 Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 16.09
21 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15.82
22 Zuzana KřížováZuzana Křížová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15.01
23 Jitka ŘádkováJitka Řádková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 13.50
24 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12.70
MB Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 20.60
Celkem 25 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 45.24 11.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 39.12 9.00
3 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 34.97 8.00
4 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 34.27 7.00
5 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 33.15 6.00
6 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 32.95 5.00
7 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 32.67 4.00
8 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.85 3.00
9 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 29.15 2.00
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 28.55 1.00
11 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 28.38
12 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 27.08
13 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 26.76
14 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 26.37
15 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.95
16 Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 25.89
17 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 25.20
18 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 23.98
19 Josef NosekJosef Nosek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 23.49
20 Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 22.19
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 42.54 11.00
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 40.95 9.00
3 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.55 8.00
4 Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 25.24 7.00
5 Dorota BělkováDorota Bělková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 24.09 6.00
6 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 22.55 5.00
7 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 22.18 4.00
8 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 22.03 3.00
9 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 21.77 2.00
10 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 20.88 1.00
11 Lucie SpěváčkováLucie Spěváčková
SK DobruškaSK Dobruška
01 20.75
12 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 19.92
13 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 19.87
14 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 17.78
15 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16.50
16 Zuzana NoskováZuzana Nosková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 16.36
17 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 15.98
18 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 15.78
MB Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 18.45
Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 NM
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 55.39 11.00
2 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 54.14 9.00
3 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.15 8.00
4 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 35.37 7.00
5 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 31.17 6.00
6 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 30.32 5.00
7 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 27.98 4.00
8 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 27.78 3.00
9 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 24.86 2.00
10 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 23.81 1.00
11 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 23.63
12 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 22.80
13 Viktor LanghansViktor Langhans
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 20.96
14 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 19.97
15 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 17.89
16 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15.62
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34.11 11.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK DobruškaSK Dobruška
02 32.07 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 31.39 8.00
4 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 30.83 7.00
5 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 30.61 6.00
6 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 29.85 5.00
7 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 28.81 4.00
8 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 28.31 3.00
9 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.38 2.00
10 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 24.05 1.00
11 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 23.02
12 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.81
13 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 20.51
14 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 17.96
MB Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.97
MB Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 DNS
Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 NM
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 42.89 11.00
2 Jakub KarlíkJakub Karlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 40.04 9.00
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 38.46 8.00
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.13 7.00
5 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.92 6.00
6 Radim JežekRadim Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 36.04 5.00
7 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 35.87 4.00
8 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 35.04 3.00
9 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 34.74 2.00
10 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 33.72 1.00
11 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 33.50
12 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 33.45
13 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 32.78
14 David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 32.65
15 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.28
16 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 32.05
17 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 31.60
18 Vilém FousekVilém Fousek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 28.44
19 Robin PolákRobin Polák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 27.66
20 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 24.62
21 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 23.41
22 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 21.90
Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 DNS
Celkem 23 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24:04.25 11.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24:04.61 9.00
3 Kryštof SedlákKryštof Sedlák 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 24:31.11 8.00
Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:25.28 11.00
2 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:26.69 9.00
3 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21:27.77 8.00
4 Bára DoležalováBára Doležalová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21:28.12 7.00
5 Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21:28.20 6.00
6 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22:14.73 5.00
Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DQ
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 270.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 195.00
3 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 091.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 085.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 080.00
6 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 070.00
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 061.00
8 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 059.00
9 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 040.50
10 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 036.50
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 209.00
2 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 188.50
3 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 109.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 088.00
5 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 078.00
6 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 069.00
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 067.00
8 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 048.00
9 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 045.50
10 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 038.00
Celkem 10 závodníků