Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F

Olomouc (3. 9. 2016)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.34 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.40 9.00
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.46 8.00
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.49 7.00
5 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.61 5.00
6 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.69 4.00
7 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 12.33
MB Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.59 6.00
2 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.80 3.00
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.84 2.00
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.96 1.00
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.03
6 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.04
7 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.07
8 Dominik AdossouDominik Adossou 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.24
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.29
2 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.52
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.62
4 Tomáš BatěkTomáš Batěk 00 AC ProstějovAC Prostějov 12.82
5 Patrik HřebíčekPatrik Hřebíček 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 12.92
6 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.56
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.24
MB Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.67
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 12.49 11.00
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.70 9.00
3 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 12.94 8.00
4 Nikol HillerováNikol Hillerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.13 7.00
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.52 6.00
6 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.61 5.00
Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DQ
Poznámky:
1. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.69 4.00
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.06 3.00
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 14.11 2.00
4 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 ASK BlanskoASK Blansko 14.23
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 14.50
6 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 AC ČejkoviceAC Čejkovice 14.79
MB Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 14.20
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14.22 1.00
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 14.23
3 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15.08
4 Anna BařinováAnna Bařinová 97 AC ČejkoviceAC Čejkovice 15.59
MB Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.81
MB Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.02
MB Kristýna GabrhelováKristýna Gabrhelová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 15.10
Celkem 7 závodníků