Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. 9. 2016)

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.9.2016 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:15.66 11.00
2 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:23.92 9.00
3 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:24.38 8.00
4 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:24.69 7.00
5 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:26.91 6.00
6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 4:33.45 5.00
7 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 4:40.92 4.00
8 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:41.44 3.00
9 Jakub ŘíhaJakub Říha 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 4:43.73 2.00
10 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 9 4:48.52 1.00
11 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 5:16.55
12 Matěj KučeraMatěj Kučera 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 5:20.38
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.9.2016 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:52.31 11.00
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:57.34 9.00
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 5:05.99 8.00
4 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 5:24.64 7.00
5 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 5:29.60 6.00
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:33.50 5.00
7 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9 5:40.69 4.00
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 5:42.73 3.00
9 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 6:07.98 2.00
10 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 7:15.71 1.00
Celkem 10 závodníků