Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. 9. 2016)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.9.2016 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.90 Q
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.18 q
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.45 q
4 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.71
5 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.76
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 11.95
7 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.9.2016 - 11:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 11.14 Q
2 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.48 q
5 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.82
6 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 11.86
7 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.9.2016 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.28 Q
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.58
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.65
4 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.73
5 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.92
6 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01
7 Jiří DziackýJiří Dziacký 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 13.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.90 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 11.14 Q
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.18 q
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.28 Q
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.45 q
6 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.48 q
7 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.58
9 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.65
11 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.71
12 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.73
13 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.76
14 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.82
15 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 11.86
16 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.92
17 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 11.95
18 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.96
19 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01
20 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.36
21 Jiří DziackýJiří Dziacký 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 13.05

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 24.9.2016 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.81 11.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.97 9.00
3 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 11.10 8.00
4 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.27 7.00
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.37 6.00
6 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.9.2016 - 13:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.55 4.00
2 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.65 3.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.68 2.00
4 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.78 1.00
5 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.81
Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.81 11.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.97 9.00
3 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 11.10 8.00
4 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.27 7.00
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.37 6.00
6 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.38 5.00
7 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.55 4.00
8 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.65 3.00
9 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.68 2.00
10 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.78 1.00
11 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.81
Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.9.2016 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.64 Q
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.06 q
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 13.31
MB Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 13.52
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.73
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.9.2016 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.50 Q
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.97 q
3 Tina KititiTina Kititi 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.05 q
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 13.24
5 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 13.44
Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.9.2016 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 12.73 Q
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.07
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.20
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.40
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 13.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.50 Q
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.64 Q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 12.73 Q
4 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.97 q
5 Tina KititiTina Kititi 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.05 q
6 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.06 q
7 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.07
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.20
9 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 13.24
10 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 13.31
11 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.40
12 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 13.44
13 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 13.52
14 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.73
15 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 13.91
16 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.72
Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 DQ 162.7

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 24.9.2016 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.54 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.59 9.00
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.67 8.00
4 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.03 7.00
5 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.11 6.00
6 Tina KititiTina Kititi 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.9.2016 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.97 4.00
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 13.11 3.00
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.22 2.00
4 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 13.36 1.00
5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.39
6 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 13.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.54 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.59 9.00
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.67 8.00
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.97 4.00
5 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.03 7.00
6 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.11 6.00
7 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 13.11 3.00
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.22 2.00
9 Tina KititiTina Kititi 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30 5.00
10 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 13.36 1.00
11 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.39
12 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 13.69