výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň

Znojmo (22. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 22.9.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.01
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.11
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.43
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.51
5 Filip FojtíkFilip Fojtík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.66
6 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.18
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.27
3 Ondřej ŠlapanskýOndřej Šlapanský 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.89
4 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.00
5 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.15
6 Vladimír KalábekVladimír Kalábek 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik PientakErik Pientak 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.95
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.99
3 Radim KramlRadim Kraml 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.99
4 František KošuličFrantišek Košulič 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.48
5 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.52
6 Kryštof SobekKryštof Sobek 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ČarvášDominik Čarváš 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.70
2 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.94
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.09
4 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.35
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.46
6 Adam KonšelAdam Konšel 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.54
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.06
3 Miroslav ŘepkaMiroslav Řepka 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10.02
4 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.54
5 Ondřej MazelOndřej Mazel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠevčíkMatěj Ševčík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.39
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.44
3 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.07
4 David PsotaDavid Psota 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.18
5 Michal BartoníkMichal Bartoník 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (čt, 22.9.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.68
2 Petr NohejlPetr Nohejl 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.51
3 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.82
MB František RajchlFrantišek Rajchl 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.84
MB Dan NovotnýDan Novotný 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.02
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.99 11.00
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.10 9.00
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.23 8.00
4 Matěj ŠevčíkMatěj Ševčík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.36 7.00
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.38 6.00
6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.43 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.43 4.00
2 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.61 3.00
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.70 2.00
4 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.76 1.00
5 Dominik ČarvášDominik Čarváš 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.80
6 Filip FojtíkFilip Fojtík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.30
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.39
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.55
4 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.81
5 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.90
6 Monika MatulováMonika Matulová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.78
Michaela BurianováMichaela Burianová 03 JAC BrnoJAC Brno 08.78
3 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.99
4 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.04
5 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.17
6 Lucie MolíkováLucie Molíková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 22.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.87
2 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.26
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.52
4 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.61
5 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10.51
6 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jennifer KoudelkováJennifer Koudelková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.84
Sára KántorováSára Kántorová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.45
Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.45
Bára BělobradičováBára Bělobradičová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.93
Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.38
Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 JAC BrnoJAC Brno 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 09.33
2 Julie SamlíkováJulie Samlíková 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.37
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.50
4 Justýna NešporováJustýna Nešporová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.03
5 Anna HabrdlováAnna Habrdlová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.17
Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol KříčkováNikol Kříčková 03 JAC BrnoJAC Brno 08.89
2 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.28
3 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.44
4 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.66
5 Irena PlachkáIrena Plachká 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.90
MB Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina SobotkováSabina Sobotková 03 JAC BrnoJAC Brno 08.99
2 Adéla ŽákováAdéla Žáková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.05
3 Eliška PelíškováEliška Pelíšková 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.16
4 Denisa NavrátilováDenisa Navrátilová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.32
5 Natálie ChudíčkováNatálie Chudíčková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.85
6 Blanka BudínováBlanka Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.23 11.00
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.26 9.00
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.53 8.00
4 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.67 7.00
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.81 6.00
6 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 JAC BrnoJAC Brno 08.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 22.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.79 4.00
2 Sabina SobotkováSabina Sobotková 03 JAC BrnoJAC Brno 08.94 3.00
3 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.98 2.00
4 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.11 1.00
5 Nikol KříčkováNikol Kříčková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.14
Monika MatulováMonika Matulová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18.81 11.00
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.54 9.00
3 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 19.98 8.00
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.62 7.00
5 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.64
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 27.76
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 21.75 2.50
2 Tomáš MannerTomáš Manner 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.05 1.00
3 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič 04 BYAC BrnoBYAC Brno 22.41
4 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.47
5 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 22.66
6 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 23.75
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.32 5.00
2 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 22.20
3 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.19
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.40
5 David PsotaDavid Psota 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.45
6 Tomáš VodákTomáš Vodák 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 26.53
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HložekJakub Hložek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.62 4.00
2 Erik PientakErik Pientak 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.75 2.50
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.07
4 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.10
MB František RajchlFrantišek Rajchl 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.81
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.92 6.00
2 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.02
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.38
4 Tomáš ŘíčnýTomáš Říčný 03 BYAC BrnoBYAC Brno 24.21
5 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.79
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.10 11.00
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 JAC BrnoJAC Brno 20.54 8.00
3 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.56 6.00
4 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.36 3.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.35
6 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.15 9.00
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 21.55 7.00
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.37 2.00
4 Magdaléna MenšíkováMagdaléna Menšíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.67
5 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 23.88
6 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina SobotkováSabina Sobotková 03 JAC BrnoJAC Brno 21.75 5.00
2 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23.55
3 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 24.79
4 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.80
Monika MatulováMonika Matulová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.06
2 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.30
3 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 05 JAC BrnoJAC Brno 23.86
4 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.93
5 Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 26.65
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 23.22
2 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.36
3 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.32
4 Irena PlachkáIrena Plachká 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 25.44
5 Marie HamzováMarie Hamzová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 26.72
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HojovcováMarie Hojovcová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.62 1.00
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 22.65
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.47
4 Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 24.10
5 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 24.57
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.94 4.00
2 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 23.46
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 24.15
4 Blanka BudínováBlanka Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 27.80
MB Magda HercogováMagda Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.34
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 40.26 11.00
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 43.14 9.00
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 45.29 7.00
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 45.94 5.00
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 48.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 45.00 8.00
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.95 4.00
3 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 47.14 3.00
4 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 48.22 1.00
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HložekJakub Hložek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.60 6.00
2 Dominik ČarvášDominik Čarváš 04 BYAC BrnoBYAC Brno 48.11 2.00
3 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 52.18
4 Tomáš VodákTomáš Vodák 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 57.40
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.40 11.00
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 44.46 9.00
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 46.36 7.00
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.17 5.00
5 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 49.31 3.00
6 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 51.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.74 8.00
2 Desislava HristovaDesislava Hristova 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49.55 2.00
3 Nikol KříčkováNikol Kříčková 03 JAC BrnoJAC Brno 50.66
4 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 51.11
5 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 61.58
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.57 6.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.68 4.00
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 50.15
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 51.94
5 Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 60.02
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49.87 1.00
2 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.40
3 Natálie PfefferováNatálie Pfefferová 04 JAC BrnoJAC Brno 53.14
4 Justýna NešporováJustýna Nešporová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 56.82
Anežka ČechováAnežka Čechová 04 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:34.57 11.00
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:37.42 9.00
3 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:38.20 8.00
4 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:39.33 7.00
5 David SurákDavid Surák 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:42.47 6.00
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:43.06 5.00
7 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:44.57 4.00
8 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:48.96 3.00
9 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:49.29 2.00
10 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:50.58 1.00
11 Jakub SmolaJakub Smola 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:51.46
12 Jan TahalJan Tahal 03 BYAC BrnoBYAC Brno 2:53.91
13 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:55.08
14 Ondřej SojákOndřej Soják 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3:02.01
15 Kryštof SobekKryštof Sobek 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3:09.42
16 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 3:13.55
17 Ondřej MazelOndřej Mazel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:21.81
Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNP
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 JAC BrnoJAC Brno 2:27.01 11.00
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:30.65 9.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:32.21 8.00
4 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:33.98 7.00
5 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:34.08 6.00
6 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:40.54 5.00
7 Marie HojovcováMarie Hojovcová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:41.50 4.00
8 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:44.71 3.00
9 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:45.20 2.00
10 Karen BöhmováKaren Böhmová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:45.52 1.00
11 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:46.60
12 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:53.29
13 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:10.08
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:48.51
2 Ludmila HorákováLudmila Horáková 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:49.27
3 Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:50.30
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 2:52.50
5 Hana ŠpalkováHana Špalková 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:54.00
6 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:55.94
7 Apolena ŽákováApolena Žáková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:59.73
8 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:00.68
9 Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:04.36
10 Adéla PánkováAdéla Pánková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3:05.09
11 Marie ŠtamberováMarie Štamberová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3:48.90
Jennifer KoudelkováJennifer Koudelková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:13.01 11.00
2 Josef RacekJosef Racek 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:16.26 9.00
3 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:17.37 8.00
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:18.71 7.00
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:25.52 6.00
6 Radim ŠvábRadim Šváb 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5:27.41 5.00
7 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:34.97 4.00
8 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:35.44 3.00
9 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:50.58 2.00
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6:01.82 1.00
11 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:02.66
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.95 11.00
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.18 9.00
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.51 5.50
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.78 4.00
5 Aleš FialaAleš Fiala 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.07 3.00
6 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.33 8.00
2 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.87 2.00
3 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.92
4 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.27
5 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.98
6 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HrizcoRadim Hrizco 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.46 7.00
2 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.51 5.50
3 Petr NohejlPetr Nohejl 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13.45
4 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.66
5 David PsotaDavid Psota 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.99
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.88 1.00
2 Samuel HerzaSamuel Herza 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.17
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.26
4 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 12.69
5 Ondřej MazelOndřej Mazel 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.24 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 10.59 9.00
3 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.13 7.00
4 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.17
5 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 03 JAC BrnoJAC Brno 11.01 8.00
2 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.16 6.00
3 Radka KučerováRadka Kučerová 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.21 2.00
4 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.54
5 Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FingerováAneta Fingerová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.20 3.00
2 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.20
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 13.90
4 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.60
5 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 11.84 5.00
2 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.09 4.00
3 Daniela KlímováDaniela Klímová 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12.35 1.00
4 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13.26
5 Natálie ChudíčkováNatálie Chudíčková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.44
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čumpelík, Galvas, Marčík, Pokora Čumpelík, Galvas, Marčík, Pokora AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 34.23 11.00
2 Čarváš, Kurečka, Šlapanský, Fabikovič Čarváš, Kurečka, Šlapanský, Fabikovič BYAC BrnoBYAC Brno 34.46 9.00
3 Němec, Hanek K., Lošťák, Hložek Němec, Hanek K., Lošťák, Hložek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35.00 8.00
4 Jungwirth, Kalábek, Kaňa, Tříska Jungwirth, Kalábek, Kaňa, Tříska Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 35.72 7.00
5 Fojtík, Kuchtíček, Hajzler, Pientak Fojtík, Kuchtíček, Hajzler, Pientak Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 36.40 5.00
6 Budín, Havelka, Sobek, Vodák Budín, Havelka, Sobek, Vodák TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 39.51 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neugebauer, Racek, Holík, Pavlíček Neugebauer, Racek, Holík, Pavlíček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 36.07 6.00
2 Čertek, Šváb, Urbánek, Říčný Čertek, Šváb, Urbánek, Říčný BYAC BrnoBYAC Brno 36.64 4.00
3 Odehnal, Hanek Š., Hamšík, Kostruh Odehnal, Hanek Š., Hamšík, Kostruh VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36.97 3.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Furchová, Gorani, Hristová, Kučerová Furchová, Gorani, Hristová, Kučerová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 33.42 11.00
2 Špačková, Galburová, Maděryčová, Vrbová Špačková, Galburová, Maděryčová, Vrbová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 33.68 9.00
3 Burianová, Kříčková, Salčáková, Vajnrajchová K. Burianová, Kříčková, Salčáková, Vajnrajchová K. JAC BrnoJAC Brno 35.65 4.00
4 Gertnerová, Gruberová, Helešicová, Mašková Gertnerová, Gruberová, Helešicová, Mašková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 35.92 2.00
5 Vinklerová, Zemánková, Rotroeklová, Klinkovská Vinklerová, Zemánková, Rotroeklová, Klinkovská Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 38.57
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kachyňová, Menšíková, Baránková S., Baránková L. Kachyňová, Menšíková, Baránková S., Baránková L. TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.00 8.00
2 Melicharová, Špalková, Štůsková, Zádrapová Melicharová, Špalková, Štůsková, Zádrapová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 35.38 7.00
3 Fingerová, Hutárková, Svobodová, Jelínková Fingerová, Hutárková, Svobodová, Jelínková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35.55 5.00
4 Dobešová, Molíková, Skoumalová, Tondlová Dobešová, Molíková, Skoumalová, Tondlová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 36.98
5 Kordulíková, Minaříková M., Pavlušová, Semotánová Kordulíková, Minaříková M., Pavlušová, Semotánová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 41.01
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fojtíková, Holasková, Pfefferová, Vajnrajchová M. Fojtíková, Holasková, Pfefferová, Vajnrajchová M. JAC BrnoJAC Brno 35.45 6.00
2 Bohmová, Šťastná, Pijáková, Macharáčková Bohmová, Šťastná, Pijáková, Macharáčková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35.89 3.00
3 Osičková, Košutková, Koudelková, Navrátilová Osičková, Košutková, Koudelková, Navrátilová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 36.26 1.00
4 Bačáková, Budínová, Hamzová, Plachká Bačáková, Budínová, Hamzová, Plachká TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 40.45
5 Chudíčková, Ježová, Kántorová, Otrubová Chudíčková, Ježová, Kántorová, Otrubová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 41.62
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.55 11.00
2 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.50 9.00
3 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.45 8.00
4= Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.40 6.50
4= Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.40 6.50
6 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.35 5.00
7 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.35 4.00
8 Aleš FialaAleš Fiala
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.30 3.00
9 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 1.30 2.00
10 Radim ŠvábRadim Šváb
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.25 1.00
11 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1.15
Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 0
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.47 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.43 9.00
3 Monika MatulováMonika Matulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.40 8.00
4 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.40 7.00
5 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.40 6.00
6 Anežka ČechováAnežka Čechová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35 5.00
7 Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 1.35 4.00
8 Lucie ValíčkováLucie Valíčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.30 3.00
9 Tereza VšianskáTereza Všianská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.30 2.00
10 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.30 1.00
11= Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.25
11= Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.25
13 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.25
14 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.25
15 Adéla ŽákováAdéla Žáková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.20
16 Daniela KlímováDaniela Klímová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.20
17= Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.15
17= Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 1.15
MB Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.43
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JežekDavid Ježek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5.42 5.125.225.425.425.315.355.18 11.00
2 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5.31 4.985.114.815.11X4.985.31 9.00
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.92 4.694.794.614.794.884.724.92 8.00
4 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4.79 4.424.404.494.494.664.764.79 7.00
5 Radim HrizcoRadim Hrizco
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 4.71 4.69X4.574.694.714.50X 6.00
6 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.54 4.224.074.064.22X4.334.54 5.00
7 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.43 4.434.304.324.434.284.244.19 4.00
8 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 4.22 4.224.20X4.22 3.00
9 David SurákDavid Surák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4.20 4.204.194.084.20 2.00
10 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.18 4.184.103.984.18 1.00
11 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.14 X4.144.034.14
12 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.06 3.804.063.884.06
13 Daniel GrycDaniel Gryc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.00 XX4.004.00
14 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.97 3.973.913.883.97
15 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.95 3.953.743.613.95
16 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3.90 3.063.903.873.90
17 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.89 3.893.723.503.89
18 Tomáš MannerTomáš Manner
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.88 3.883.713.823.88
19 Filip FojtíkFilip Fojtík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 3.81 3.81XX3.81
20 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.80 X3.783.803.80
21 Samuel HerzaSamuel Herza
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.71 X3.533.713.71
22 Lukáš NěmecLukáš Němec
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.65 X3.653.413.65
23 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.56 3.563.493.473.56
24 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.42 X3.423.073.42
25 František KošuličFrantišek Košulič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.41 3.413.233.263.41
26 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3.36 3.283.363.363.36
27 Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 3.29 3.133.293.023.29
28 Vladimír KalábekVladimír Kalábek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.25 3.233.253.153.25
29 Petr NohejlPetr Nohejl
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 3.19 3.193.072.913.19
30 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 3.06 3.06X2.963.06
31 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3.05 2.53X3.053.05
32 Tomáš VodákTomáš Vodák
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 2.89 2.772.862.892.89
33 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2.82 2.712.82X2.82
34 Michal BartoníkMichal Bartoník
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2.79 2.662.402.792.79
MB Dan NovotnýDan Novotný
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 0
Adam KonšelAdam Konšel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 0 XXX0
Jakub HartmannJakub Hartmann
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 0 XXX0
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.48 X4.404.484.484.42-4.15 11.00
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.43 4.224.184.234.234.214.434.35 9.00
3 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.39 4.393.984.204.394.244.124.39 8.00
4 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.36 4.364.144.174.363.74XX 7.00
5 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.27 4.184.204.274.27X4.064.22 6.00
6 Desislava HristovaDesislava Hristova
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.25 X4.254.244.25X4.22X 5.00
7 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.25 4.25X4.224.254.20-- 4.00
8 Tereza VšianskáTereza Všianská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.24 4.054.243.934.24-4.03X 3.00
9 Tereza ŠedáTereza Šedá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.21 4.124.024.214.21 2.00
10 Michaela BurianováMichaela Burianová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.20 3.96X4.204.20 1.00
11 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4.18 4.183.643.784.18
12 Lucie ValíčkováLucie Valíčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.13 4.133.863.774.13
13 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.12 4.124.104.074.12
14 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.10 4.103.843.894.10
15 Adéla ŽákováAdéla Žáková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.09 4.093.823.994.09
16 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.05 X4.054.014.05
17 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.04 4.043.983.874.04
18 Lucie MolíkováLucie Molíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 3.95 3.95X3.903.95
19 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.92 3.923.723.793.92
20 Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.92 3.623.693.923.92
21 Denisa NavrátilováDenisa Navrátilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.89 3.353.89X3.89
22 Soňa BaránkováSoňa Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.79 3.773.793.653.79
23 Lenka BaránkováLenka Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.79 3.613.743.793.79
24 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.78 X3.783.713.78
25 Aneta FingerováAneta Fingerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 3.78 3.463.783.463.78
26 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3.69 3.693.63X3.69
27 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 3.61 3.013.453.613.61
28 Natálie TondlováNatálie Tondlová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 3.53 3.533.48X3.53
29 Nela NavrátilováNela Navrátilová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3.51 3.513.143.493.51
30 Daniela KlímováDaniela Klímová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 3.48 3.483.353.383.48
31 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.45 X3.45X3.45
32 Karin BačákováKarin Bačáková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 3.41 3.413.093.413.41
33 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.40 3.323.343.403.40
34 Sabina PavlušováSabina Pavlušová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3.39 3.252.953.393.39
35 Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 3.25 3.133.253.173.25
37 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.25 XX3.253.25
37 Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 3.11 3.112.972.973.11
38 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 2.81 2.812.732.642.81
MB Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.61
Irena PlachkáIrena Plachká
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 0 ----
Anna HabrdlováAnna Habrdlová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 0 XXX0
Ludmila HorákováLudmila Horáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 0 ----
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 10.67 10.2509.9510.2710.2710.6710.10X 11.00
2 Gabriela VlašicováGabriela Vlašicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10.04 08.7410.04X10.04X09.9209.22 9.00
3 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 09.56 09.1109.5608.5009.5608.4908.5008.18 8.00
4 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 09.21 09.2108.6908.5509.2108.7208.7009.01 7.00
5 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 08.85 08.5708.8508.1908.85X07.9608.46 6.00
6 Magdalena BukovskáMagdalena Bukovská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 08.52 08.0708.5208.1408.5208.4806.0107.86 5.00
7 Tereza VšianskáTereza Všianská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 08.41 08.1107.9107.4208.1107.7608.4108.33 4.00
8 Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC BrnoJAC Brno
03 08.28 X07.8308.2808.28XX06.45 3.00
9 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 07.96 07.3707.8707.9607.96 2.00
10 Karolína HornováKarolína Hornová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 07.68 07.2105.6807.6807.68 1.00
11 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 07.50 07.4806.9207.5007.50
12 Tereza ŠedáTereza Šedá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 07.00 06.2007.0006.8807.00
13 Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 06.66 X06.6606.0306.66
14 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.39 06.3905.6005.4606.39
15 Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.38 06.38X06.3706.38
16 Bára BělobradičováBára Bělobradičová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 06.30 06.30XX06.30
17 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 06.08 06.0006.0806.0506.08
18 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.00 05.95X06.0006.00
19 Kristýna JežkováKristýna Ježková
JAC BrnoJAC Brno
04 05.12 04.04X05.1205.12
20 Michaela ŠkodováMichaela Škodová
JAC BrnoJAC Brno
05 04.96 04.9604.6604.1004.96
21 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 04.20 04.2004.1004.0704.20
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 10.79 10.4209.8708.7710.4209.6010.3410.79 11.00
2 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 10.66 10.6609.4808.9110.6609.62X10.46 9.00
3 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 10.03 09.1910.0309.2410.0309.6209.9309.52 8.00
4 Matěj ŠevčíkMatěj Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 09.55 09.0109.3409.5509.5509.4909.1809.19 7.00
5 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 09.55 X09.5509.3509.5509.24X09.48 6.00
6 Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 08.48 08.4008.4808.3008.4808.4708.17X 5.00
7 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 08.07 07.3007.3507.4807.4806.5708.0707.90 4.00
8 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 07.39 07.0607.3007.1807.30X07.3907.36 3.00
9 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 07.27 07.2707.1106.7107.27 2.00
10 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.99 06.99X06.8406.99 1.00
11 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 06.83 06.8305.92X06.83
12 Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.74 06.6406.0306.7406.74
13 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.39 X05.5706.3906.39
14 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 06.11 06.1104.9705.8206.11
15 Miroslav ŘepkaMiroslav Řepka
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 06.05 05.79X06.0506.05
16 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 06.00 05.8306.00X06.00
17 Tomáš BudovičTomáš Budovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 04.75 04.4604.7504.1004.75
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík
BYAC BrnoBYAC Brno
03 74.70 11.00
2 Tomáš ŘíčnýTomáš Říčný
BYAC BrnoBYAC Brno
03 72.63 9.00
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 68.52 8.00
4 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 66.01 7.00
5 Matěj ŠevčíkMatěj Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 57.81 6.00
6 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 56.88 5.00
7 Radim HrizcoRadim Hrizco
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 55.92 4.00
8 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 55.24 3.00
9 David SurákDavid Surák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 54.60 2.00
10 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 53.89 1.00
11 Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 51.58
12 Ondřej ŠlapanskýOndřej Šlapanský
BYAC BrnoBYAC Brno
04 47.16
13 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 45.33
14 Matěj OršelMatěj Oršel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 45.10
15 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 43.56
16 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 41.18
17 Jan TahalJan Tahal
BYAC BrnoBYAC Brno
03 40.50
18 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 40.29
19 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 39.05
20 Patrik ŠášekPatrik Šášek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 38.60
21 František KošuličFrantišek Košulič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 38.15
22 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 36.68
23 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 35.89
24 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 35.77
25 Miroslav ŘepkaMiroslav Řepka
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 34.16
26 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 32.49
27 Adam KonšelAdam Konšel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 32.14
28 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 30.25
29 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 27.17
30 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 24.22
31 Tomáš BudovičTomáš Budovič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 17.47
32 Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 16.03
MB František RajchlFrantišek Rajchl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 38.72
MB Dan NovotnýDan Novotný
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 DNP
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina TesařováDarina Tesařová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 44.66 11.00
2 Lenka BaránkováLenka Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 44.10 9.00
3 Soňa BaránkováSoňa Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 43.60 8.00
4 Tereza ŠedáTereza Šedá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 42.65 7.00
5 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 42.24 6.00
6 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 41.93 5.00
7 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 38.02 4.00
8 Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 36.10 3.00
9 Karolína HornováKarolína Hornová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 35.46 2.00
10 Natálie PfefferováNatálie Pfefferová
JAC BrnoJAC Brno
04 35.15 1.00
11 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 34.51
12 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 32.90
13 Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 32.86
14 Magdalena BukovskáMagdalena Bukovská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 32.77
15 Karolína TomšicováKarolína Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 32.37
16 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 31.10
17 Gabriela VlašicováGabriela Vlašicová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 30.48
18 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 29.82
19 Julie SamlíkováJulie Samlíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 29.54
20 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 29.47
21 Ludmila HorákováLudmila Horáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 28.57
22 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 26.73
23 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 26.68
24 Justýna NešporováJustýna Nešporová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 26.40
25 Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 25.03
26 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 22.52
27 Adéla PánkováAdéla Pánková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 20.78
28 Tereza VrátnáTereza Vrátná
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 18.15
29 Sára KántorováSára Kántorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 17.79
30 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 15.47
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 151.50
2 BYACB BYACB BYAC BrnoBYAC Brno 148.00
3 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 082.50
4 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 062.00
5 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 045.00
6 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 028.00
7 TJZNO TJZNO TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 022.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 4x60 m Družstvo VSK Universita Brno potrestáno pro porušení čl. 17 písm. f. Odečteno Odehnal Jan 15 bodů za 1500m a 300m, Žilka Tadeáš 31 bodů za 800m 300m a dálka. Za každého ještě dalších 10 bodů. Celkem 66 bodů. Do finále postoupila družstva AC Moravská Slavia Brno a BYAC Brno.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 156.00
2 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 122.00
3 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 102.00
4 SLAVB SLAVB Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 073.00
5 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 042.00
6 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 009.00
7 TJZNO TJZNO TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 007.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m. Družstvo VSK Universita Brno potrestáno za porušení soutěžního řádu čl. 17, písm. f. Odečteno Hutárková Veronika 17 bodů 30 m a 800m, Svobodová Barbora 12 bodů 800m a 300m. Za každou ještě dalších 10 bodů celkem 49 bod. Do finále postoupila družstva JAC Brno a Lokomotivy Břeclav.
Celkem 7 závodníků