Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň

Znojmo (2. 10. 2016)
60 m - Ml. žáci (neděle, 2.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79 11.00
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.83 9.00
3 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.84 8.00
60 m - Ml. žáci (neděle, 2.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.02 4.00
2 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17 2.50
60 m - Ml. žákyně (neděle, 2.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.56 11.00
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.59 9.00
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.61 8.00
60 m - Ml. žákyně (neděle, 2.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola HruškováNikola Hrušková 035414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.70 4.00
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.73 3.00
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.78 2.00
800 m - Ml. žáci (neděle, 2.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:19.26 11.00
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:21.04 9.00
3 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.51 8.00
1500 m - Ml. žáci (neděle, 2.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard VašíčekRichard Vašíček 040511 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:12.95 11.00
2 Josef RacekJosef Racek 040416 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:16.29 9.00
3 Adam ValíkAdam Valík 030509 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:18.30 8.00