Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň

Znojmo (2. 10. 2016)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.65 11.00
2 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.48 9.00
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.41 8.00
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.17 7.00
5 Josef PeřinaJosef Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.82 6.00
6 Adam ChalupaAdam Chalupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.49 5.00
7 David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.36 4.00
8 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.31 3.00
9 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
05 4.28 2.00
10 Jakub HartmannJakub Hartmann
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.25 1.00
11 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.25
12 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 4.24
13 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.20
14 Ondřej SucháňOndřej Sucháň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
05 3.98
15 Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.98
16 Jan GregorJan Gregor
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 3.97
17 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.94
18 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.92
19 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 3.85
20 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.81
21 Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
04 3.76
22 Rudolf StindlRudolf Stindl
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 3.72
23 Tomáš MannerTomáš Manner
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.71
24 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 3.64
25 Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 3.64
26 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.51
27 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
05 3.43
28 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
05 2.91
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.64 11.00
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.55 9.00
3 Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.49 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.39 7.00
5 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.32 6.00
6 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.31 5.00
7 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
04 4.30 4.00
8 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.28 3.00
9 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.19 2.00
10 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.14 1.00
11 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
03 4.14
12 Irena MoničováIrena Moničová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.14
13 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.13
14 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.11
15 Jůlie MichálkováJůlie Michálková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 4.11
16 Karolína VlkováKarolína Vlková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.05
17 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.04
18 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.01
19 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.99
20 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.98
21 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.97
22 Michaela BurianováMichaela Burianová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.95
23 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.94
24 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.92
25 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.84
26 Vendula OvesnáVendula Ovesná
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.79
27 Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 3.77
28 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.72
29 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.68
30 Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.63
31 Kateřina BřeskováKateřina Břesková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.60
32 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.56
33 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
05 3.56
34 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
04 3.50
35 Victoria JežováVictoria Ježová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 3.21
Rút SlovákováRút Slováková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 NM
Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 NM
Celkem 37 závodníků