výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň

Znojmo (2. 10. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.80
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.91
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.01
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.04
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.09
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.10
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.31
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.34
4 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.41
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.57
6 Filip JahnFilip Jahn 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.55
2 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.57
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.58
4 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.77
6 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GebaDominik Geba 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.56
2 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.60
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.73
4 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.91
5 Ondřej ŠlapanskýOndřej Šlapanský 04 BYAC BrnoBYAC Brno 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.70
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.30
3 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.38
4 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GregorJan Gregor 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.65
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.44
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.52
4 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.74
5 Jakub HorákJakub Horák 05 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.25
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.24
3 Marek VitásekMarek Vitásek 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.28
4 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.52
5 Štěpán LažekŠtěpán Lažek 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.95
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79 11.00
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.83 9.00
3 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.84 8.00
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.86 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.95 6.00
6 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.02 4.00
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17 2.50
Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.17 2.50
4 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.32 1.00
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.53
6 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.53
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.64
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.78
4 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.79
5 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.95
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HruškováNikola Hrušková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.72
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.74
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.75
4 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.77
5 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.05
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.64
Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.64
3 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.92
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.98
5 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 JAC BrnoJAC Brno 08.99
6 Timea KijonkováTimea Kijonková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.68
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.76
3 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.84
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.93
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.03
6 Nikol KříčkováNikol Kříčková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.01
3 Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.11
4 Tereza JuráskováTereza Jurásková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.18
5 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.99
2 Ivana NedbálkováIvana Nedbálková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.32
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.38
4 Adéla DaňkováAdéla Daňková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.53
5 Irena MoničováIrena Moničová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.68
2 Tereza NovákováTereza Nováková 04 AC ProstějovAC Prostějov 08.87
3 Jana HorečkováJana Horečková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.82
4 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.12
5 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.75
2 Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.04
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.27
4 Markéta KoubkováMarkéta Koubková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.45
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.65
6 Anna MulikováAnna Muliková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.37
2 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 09.70
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.81
4 Klára DužíKlára Duží 05 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.09
MB Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.56 11.00
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.59 9.00
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.61 8.00
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.69 7.00
5 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.74 6.00
6 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HruškováNikola Hrušková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.70 4.00
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.73 3.00
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.78 2.00
4 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.80 1.00
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.82
6 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.92
Celkem 6 závodníků