Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec (11. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.60 398
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.68 378
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.90 327
4 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.26 249
5 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.36 229
6 Viktor SobotkaViktor Sobotka 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.61 183
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.41 220
2 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.52 199
3 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.79 153
4 Erik CzévarErik Czévar 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.02 117
5 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.61 46
6 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.99 17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.33 235
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.55 194
3 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.61 183
4 Filip DušekFilip Dušek 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.75 159
5 Václav PalánVáclav Palán 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.38 71
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.48 60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.30 241
2 Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.43 216
3 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.50 203
4 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.31 79
5 Václav SůvaVáclav Sůva 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.82 0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.25 251
2 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.96 126
MS Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.04 295
MS Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.92 132
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.42 723
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.69 648
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.83 610
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.92 587
5 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.98 571
6 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.21 513
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.94 582
2 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.18 521
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.24 506
4 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.42 463
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.63 415
6 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.20 297
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.18 521
2 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.55 433
3 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.65 411
4 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.74 391
5 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.75 389
6 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.77 384
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.25 504
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.68 404
4 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.71 397
5 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.74 391
6 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.64 218
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.19 518
2 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.27 499
3 Zuzana HavlátováZuzana Havlátová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.34 482
4 Marie LorencováMarie Lorencová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.11 314
5 Denisa MilerováDenisa Milerová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.62 221
6 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.66 214
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.79 621
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.21 513
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.11 314
4 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.69 209
5 Monika DobrovolnáMonika Dobrovolná 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.89 178
6 Anna SklenářováAnna Sklenářová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.76 68
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.16 526
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.24 506
3 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.39 470
4 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.79 380
5 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.04 328
6 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.21 295
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠimkováSára Šimková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.06 324
2 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.09 318
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.80 192
4 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.03 157
5 Anna SyrováAnna Syrová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.85 59
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.60 422
2 Valentýna SolařováValentýna Solařová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.50 242
3 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.59 226
4 Zuzana LehovskáZuzana Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.89 178
5 Kateřina LehovskáKateřina Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.04 155
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BobkováAneta Bobková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.19 518
2 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.11 145
MS Emma ŘezníčkováEmma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.75 199
MS Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.79 193
MS Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.24 28
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.42 315
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 22.38 237
3 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.63 218
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.09 185
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.33 323
2 Viktor SobotkaViktor Sobotka 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.45 103
3 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.01 36
4 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.26 6
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.98 193
2 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.55 155
3 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.24 114
4 Erik CzévarErik Czévar 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.51 54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.05 188
2 Filip DušekFilip Dušek 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.15 119
3 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.24 114
4 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.94 11
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.89 199
2 Václav PalánVáclav Palán 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.16 68
3 Václav SůvaVáclav Sůva 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 29.76 0
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.38 237
2 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.00 191
3 Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.02 190
4 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.41 24
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.51 100
2 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.64 49
MS Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.43 233
MS Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.15 69
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.56 712
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.17 645
3 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.63 596
4 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.44 514
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.93 565
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.04 554
3 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.79 481
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.92 379
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.41 517
2 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.84 476
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.65 319
Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.25 438
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.65 402
3 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.29 348
Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.37 427
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.74 395
3 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.87 383
4 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.00 372
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.61 406
2 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.49 332
3 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.63 321
4 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.73 175
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.94 467
2 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 23.02 459
3 Denisa MilerováDenisa Milerová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 27.63 124
4 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.72 74
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HavlátováZuzana Havlátová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.40 425
2 Marie LorencováMarie Lorencová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.60 249
3 Monika DobrovolnáMonika Dobrovolná 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 27.05 156
4 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.73 119
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.66 493
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.79 481
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.02 291
4 Anna SklenářováAnna Sklenářová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.95 31
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.26 532
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.43 422
3 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 25.18 279
4 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.74 239
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BobkováAneta Bobková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.95 466
2 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.07 455
3 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.37 265
4 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.67 39
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.30 348
2 Sára ŠimkováSára Šimková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.77 310
3 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.05 103
4 Anna SyrováAnna Syrová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.06 7
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna SolařováValentýna Solařová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.07 216
2 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.33 200
3 Kateřina LehovskáKateřina Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.13 151
Zuzana LehovskáZuzana Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 11.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.86 167
2 Emma ŘezníčkováEmma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.54 129
3 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28.65 77
4 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.20 5
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomek, Kneslík, Doupovec, Trojan Tomek, Kneslík, Doupovec, Trojan TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.33 11.00
2 Ludes, Podrábský, Sobotka, Vokoun Ludes, Podrábský, Sobotka, Vokoun TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 39.11 8.00
Dreisig, Kružík, Musil R., Altrichtr Dreisig, Kružík, Musil R., Altrichtr Atletika JihlavaAtletika Jihlava DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rokos, Musil O., Kaválek, Kopecký Rokos, Musil O., Kaválek, Kopecký Atletika JihlavaAtletika Jihlava 38.12 9.00
MS Kvasnička, Paclík, Vincenc, Koutník Kvasnička, Paclík, Vincenc, Koutník TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 35.52
MS Vojtko, Salát, Palán, Němeček Vojtko, Salát, Palán, Němeček Atletika JihlavaAtletika Jihlava 37.88
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrzalová, Dubová, Achcenitová, Kousalová Vrzalová, Dubová, Achcenitová, Kousalová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 34.24 9.00
2 Kosielská, Tomková, Rozmahelová, Bobková Kosielská, Tomková, Rozmahelová, Bobková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.44 8.00
3 Beranová, Mužíková, Žáčková, Kopicová Beranová, Mužíková, Žáčková, Kopicová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 37.98 4.00
4 Jaklová, Vaňková, Kozojedová, Olivová Jaklová, Vaňková, Kozojedová, Olivová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38.79 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Báňová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu Báňová, Mašterová, Rašovská, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 34.23 11.00
2 Škarková, Váňová, Remešová, Palánová Škarková, Váňová, Remešová, Palánová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.10 7.00
3 Keliarová, Jeřábková, Mikešová, Malá Keliarová, Jeřábková, Mikešová, Malá TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37.50 6.00
4 Kloudová, Havlíčková, Hekrlová, Šimková Kloudová, Havlíčková, Hekrlová, Šimková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37.85 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lorencová, Milerová, Dobrovolná, Dudešková Lorencová, Milerová, Dobrovolná, Dudešková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 41.07 2.00
2 Fialová, Vaštíková, Solařová, Krátká Fialová, Vaštíková, Solařová, Krátká TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 42.13 1.00
3 Bérešová, Dolejšová, Sůvová, Nekovářová Bérešová, Dolejšová, Sůvová, Nekovářová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.11
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.39 310
2 Petr VokounPetr Vokoun
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.36 290
3 David KoutníkDavid Koutník
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 1.33 270
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.33 270
5 Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.25 218
6 Filip DušekFilip Dušek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 1.25 218
7= Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 188
7= Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 1.20 188
9= Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.15 159
9= Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.15 159
11 Jakub AltrichterJakub Altrichter
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.15 159
12 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.15 159
13 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.15 159
14 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.15 159
15 Milan KvasničkaMilan Kvasnička
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.15 159
16 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.10 131
17 Václav PalánVáclav Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.10 131
18 Viktor SobotkaViktor Sobotka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.10 131
19 Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.10 131
20 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.05 105
21 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.05 105
22 Jakub PaclíkJakub Paclík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.05 105
23= Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.00 81
23= Adam RokosAdam Rokos
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.00 81
23= Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.00 81
MS Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.36 290
MS Petr SalátPetr Salát
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 NM
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.48 599
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.45 566
3 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.42 534
4 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.42 534
5 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.39 502
6 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.36 470
7 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.33 439
8 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 1.30 409
9 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.25 359
10= Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.25 359
10= Zuzana HavlátováZuzana Havlátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.25 359
12 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.25 359
13 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.25 359
14 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.25 359
15 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1.25 359
16 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.25 359
17 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.25 359
18= Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.20 312
18= Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.20 312
20 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.20 312
21= Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.20 312
21= Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.20 312
23= Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.15 266
23= Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.15 266
23= Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.15 266
26= Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.15 266
26= Aneta BobkováAneta Bobková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.15 266
26= Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.15 266
29= Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.10 222
29= Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.10 222
29= Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.10 222
29= Natálie DudeškováNatálie Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.10 222
29= Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.10 222
34 Andrea MikešováAndrea Mikešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.10 222
35 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
03 1.10 222
36 Marie LorencováMarie Lorencová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.10 222
37= Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.10 222
37= Viktorie MužíkováViktorie Mužíková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1.10 222
39= Kristýna OlivováKristýna Olivová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.05 180
39= Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
39= Monika DobrovolnáMonika Dobrovolná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
39= Anna SklenářováAnna Sklenářová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
39= Sára ŠimkováSára Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
44= Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.05 180
44= Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.05 180
46 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.05 180
47 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1.05 180
48 Valentýna SolařováValentýna Solařová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.00 141
MS Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 1.00 141
MS Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 1.00 141
Zuzana LehovskáZuzana Lehovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 DNS
Kateřina LehovskáKateřina Lehovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 DNS
Denisa MilerováDenisa Milerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 NM
Anna SyrováAnna Syrová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 NM
MS Emma ŘezníčkováEmma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 NM
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 NM
Celkem 56 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10.82 583
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 09.94 526
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 09.93 525
4 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 09.76 514
5 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 08.90 458
6 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 08.45 428
7 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 08.05 403
8 Zuzana HavlátováZuzana Havlátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 08.04 402
9 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 07.96 397
10 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 07.81 387
11 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 07.51 368
12 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.50 367
13 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 07.49 366
14 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 07.45 364
15 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 07.26 352
16 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 07.25 351
17 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.19 347
18 Anna SyrováAnna Syrová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.98 334
19 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 06.88 327
20 Marie LorencováMarie Lorencová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 06.80 322
21 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 06.74 318
22 Andrea MikešováAndrea Mikešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.73 318
23 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 06.71 316
24 Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 06.69 315
25 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 06.49 302
26 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 06.34 293
27 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.31 291
28 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 06.18 283
29 Anežka PalánováAnežka Palánová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 06.16 281
30 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.10 278
31 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 05.84 261
32 Anna SklenářováAnna Sklenářová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 05.77 257
33 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
03 05.70 252
34 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 05.61 247
35 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 05.58 245
36 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 05.50 240
37 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 05.42 235
38 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 05.35 230
39 Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 05.12 216
40 Natálie DudeškováNatálie Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 05.10 215
41 Kristýna OlivováKristýna Olivová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 05.01 209
42 Aneta BobkováAneta Bobková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 04.82 197
43 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 04.49 176
44 Valentýna SolařováValentýna Solařová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 04.45 174
45 Monika DobrovolnáMonika Dobrovolná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 04.27 163
46 Sára ŠimkováSára Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 04.25 162
47 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 04.12 154
48 Kateřina LehovskáKateřina Lehovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 03.94 142
49 Zuzana LehovskáZuzana Lehovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 03.45 112
50 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 03.36 107
51 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 03.34 106
52 Denisa MilerováDenisa Milerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 03.21 98
MS Emma ŘezníčkováEmma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 05.91 266
MS Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 04.45 174
MS Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 03.88 139
Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 DNS
Celkem 56 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 08.48 395
2 David KoutníkDavid Koutník
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 08.12 373
3 Petr VokounPetr Vokoun
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 07.69 348
4 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 07.50 337
5 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 07.37 329
6 Filip DušekFilip Dušek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 07.18 318
7 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 07.01 308
8 Viktor SobotkaViktor Sobotka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 06.89 301
9 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 06.32 267
10 Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 06.22 262
11 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 06.19 260
12 Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 06.11 255
13 Milan KvasničkaMilan Kvasnička
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 06.05 252
14 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 05.98 248
15 Václav PalánVáclav Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 05.52 221
16 Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 05.44 216
17 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
05 05.43 216
18 Jakub PaclíkJakub Paclík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 05.33 210
19 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 05.13 198
20 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 04.75 177
21 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 04.60 168
22 Adam RokosAdam Rokos
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 04.51 163
23 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 04.32 152
24 Jakub AltrichterJakub Altrichter
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 04.01 135
25 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 02.28 39
MS Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 09.18 437
MS Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 06.92 303
MS Petr SalátPetr Salát
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 03.95 131
Celkem 28 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1356
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1339
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1118
4 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1114
5 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0951
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0943
7 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0910
8 Filip LudesFilip Ludes 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0839
9 Filip DušekFilip Dušek 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0814
10 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0765
11 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0729
12 Jakub PaclíkJakub Paclík 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0721
13 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0721
14 Viktor SobotkaViktor Sobotka 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0718
15 Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0717
16 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0645
17 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0570
18 Erik CzévarErik Czévar 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0564
19 Václav PalánVáclav Palán 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0491
20 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0486
21 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0432
22 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0402
23 Adam RokosAdam Rokos 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0347
24 Václav SůvaVáclav Sůva 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0297
25 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0269
MS Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1121
MS Petr SalátPetr Salát 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0332
Celkem 27 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2459
2 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2267
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093
4 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2021
5 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1987
6 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1927
7 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1925
8 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1846
9 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1824
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1810
11 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1780
12 Zuzana HavlátováZuzana Havlátová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1668
13 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1664
14 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1660
15 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1635
16 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1581
17 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1559
18 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1537
19 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1535
20 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1506
21 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1505
22 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1458
23 Aneta BobkováAneta Bobková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1447
24 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1433
25 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1412
26 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1391
27 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1389
28 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1362
29 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1269
30 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1164
31 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1164
32 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1129
33 Marie LorencováMarie Lorencová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1107
34 Kristýna OlivováKristýna Olivová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1055
35 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1030
36 Sára ŠimkováSára Šimková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0976
37 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0975
38 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0927
39 Valentýna SolařováValentýna Solařová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0773
40 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0769
41 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0746
42 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0733
43 Monika DobrovolnáMonika Dobrovolná 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0677
44 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0647
45 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0644
46 Anna SklenářováAnna Sklenářová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0536
47 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0483
48 Denisa MilerováDenisa Milerová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0443
49 Anna SyrováAnna Syrová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0400
MS Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0675
MS Emma ŘezníčkováEmma Řezníčková 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0594
MS Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0313
Klára ChalupováKlára Chalupová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Kateřina LehovskáKateřina Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNF
Zuzana LehovskáZuzana Lehovská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNF
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 152.0
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 103.0
3 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 083.0
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 073.0
5 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 068.0
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 170.0
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 148.0
3 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 132.0
4 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 028.0
5 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 027.0
6 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 017.0
Celkem 6 závodníků