Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kladno (11. 9. 2016)

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:22.57 11.00
2 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:29.44 9.00
3 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:36.49 8.00
4 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:39.43 7.00
5 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:44.25 6.00
6 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:47.54 5.00
7 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:50.24 4.00
8 Jakub ŘíhaJakub Říha 00 AC PardubiceAC Pardubice 4:53.97 3.00
9 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:03.23 2.00
10 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:08.18 1.00
11 Matěj KučeraMatěj Kučera 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:42.35
12 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:51.61
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:52.42 11.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:06.63 9.00
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:07.18 8.00
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:10.26 7.00
5 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:32.21 6.00
6 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:37.55 5.00
7 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:38.44 4.00
8 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:41.23 3.00
9 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:47.92 2.00
10 Kateřina PravečkováKateřina Pravečková 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:49.17 1.00
11 Kateřina HavrdováKateřina Havrdová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:52.53
Celkem 11 závodníků