Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Bílina (10. 9. 2016)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:08.10 11.00
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:08.87 9.00
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:11.16 8.00
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:11.40 7.00
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:13.60 6.00
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.30 5.00
7 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:17.52 4.00
8 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:23.62 3.00
9 Miroslav KepkaMiroslav Kepka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:31.17 2.00
10 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:47.79 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:24.22 11.00
2 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.30 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.19 8.00
4 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.61 7.00
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:34.92 6.00
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.63 5.00
7 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.96 4.00
8 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:50.80 3.00
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 10 závodníků