Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Bílina (10. 9. 2016)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:31.80 11.00
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:34.15 9.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:35.54 8.00
4 Adam HorníkAdam Horník 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:38.26 7.00
5 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:44.57 6.00
6 Vojtěch HerianVojtěch Herian 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:45.02 5.00
7 Jiří BekJiří Bek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:59.66 4.00
8 Ondřej JeřábekOndřej Jeřábek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:03.10 3.00
9 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:05.50 2.00
10 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:41.02 1.00
MB Ondřej ZunaOndřej Zuna 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:21.32
MB Štěpán ZunaŠtěpán Zuna 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:26.35
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:07.96 11.00
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:24.93 9.00
3 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:28.54 8.00
4 Tereza KvapilováTereza Kvapilová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:36.33 7.00
5 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:41.52 6.00
6 Denisa BrunátováDenisa Brunátová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:41.54 5.00
7 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:52.97 4.00
8 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:58.07 3.00
9 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:59.67 2.00
10 Petra VitákováPetra Vitáková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:04.09 1.00
Celkem 10 závodníků