Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Bílina (10. 9. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
4 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.22
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.46
6 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.71
3 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.79
4 Lukáš TalmanLukáš Talman 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89
5 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.21
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.68
3 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.68
4 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.06
5 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.64
2 Erik SitayErik Sitay 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.68
3 Dominik FenclDominik Fencl 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.20
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.25
5 Václav MlčochVáclav Mlčoch 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.72
2 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.82
3 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.90
5 Alexander TulisAlexander Tulis 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.78
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 10.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48 9.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56 8.00
4 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.57 7.00
5 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60 6.00
6 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.70 4.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88 3.00
3 Erik SitayErik Sitay 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.93 2.00
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.96 1.00
5 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.99
6 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.02
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.93
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.24
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.32
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
5 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.76
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.94
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.23
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.90
5 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.38
MB Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.21
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.24
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.56
4 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.79
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.34
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
4 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.68
5 Denisa VysloužilováDenisa Vysloužilová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.11
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.41
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.92 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.06 8.00
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.23 7.00
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34 6.00
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.24 4.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.33 3.00
3 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.39 2.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43 1.00
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
Celkem 6 závodníků